Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bircza

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Nowa Wieś, część sołectwa Bircza, ulice: A. Rudawskiego, Bieszczadzka-nr: 33, 35, 39, 39A, 39B, 45, 48, 50, Błonie, J. Piłsudskiego, J. Słowackiego, Kamienna Górka, Ks. Prałata Fr. Rębisza, Mjr. Kusiaka, Płk. Kotarby, Pocztowa, Polna, Spółdzielcza, Stawowa, Walkowa Góra, Krótka oraz nr: 167, 167A, Aleje Obrońców Birczy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Poczynek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    86 (28,86%)

    Janusz Demkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    67 (22,48%)

    Bronisław Pankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

    80 (26,85%)

    Wiesław Hop

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (11,74%)

    Barbara Zbiegień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    30 (10,07%)

    Okręg 2

    Część sołectwa Bircza, ulice: Bieszczadzka-nr 1 – 24, 40, 44, Graniczna, Ojca Św. Jana Pawła II, Rynek, Rzeczna, Sadowa, Szkolna, Wojska Polskiego, Zamkowa, Parkowa, Ks. Okońskiego, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kwaśnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    123 (47,31%)

    Bogdan Żydownik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    14 (5,38%)

    Antoni Segelin

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (17,31%)

    Danuta Fornal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    78 (30,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Korzeniec, Boguszówka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Witko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    33 (15,35%)

    Aleksander Bogusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    33 (15,35%)

    Wiktorian Ulanowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    58 (26,98%)

    Tadeusz Wilgucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    91 (42,33%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Łodzinka Górna, Łodzinka Dolna, Wola Korzeniecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Undziakiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    7 (4,64%)

    Edward Łukasiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (23,84%)

    Karol Pękalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (10,60%)

    Adam Wilgucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    92 (60,93%)

    Okręg 5

    Sołectwo Stara Bircza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Mirek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    95 (33,81%)

    Henryk Wysocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    10 (3,56%)

    Tadeusz Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO

    27 (9,61%)

    Ewelina Klimczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (11,03%)

    Stanisław Chrobak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    118 (41,99%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Rudawka, Kotów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Kasprzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    29 (21,01%)

    Robert Żurowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    13 (9,42%)

    Ryszard Hajnold

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    96 (69,57%)

    Okręg 7

    Sołectwo Leszczawa Dolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Czerwiwiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    30 (10,00%)

    Wanda Ochman

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (28,33%)

    Andrzej Pacławski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    185 (61,67%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Leszczawa Górna, Leszczawka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Madej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    47 (25,27%)

    Teresa Podkalicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    19 (10,22%)

    Maria Dutkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (15,05%)

    Zbigniew Dutkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    92 (49,46%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Kuźmina, Roztoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Chabko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    68 (29,18%)

    Jerzy Pisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    41 (17,60%)

    Patryk Brzeżawski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (7,30%)

    Elżbieta Kunik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    107 (45,92%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Dobrzanka, Lipa, Malawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Głowacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    155 (56,36%)

    Jan Lichota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    120 (43,64%)

    Okręg 11

    Sołectwo Brzeżawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Ćwan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    50 (36,76%)

    Józefa Barszczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (63,24%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Borownica, Jawornik Ruski, Żohatyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Taras

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    32 (16,84%)

    Andrzej Wrotniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    53 (27,89%)

    Hubert Kępa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    105 (55,26%)

    Okręg 13

    Sołectwo Huta Brzuska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Cap

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Brzuska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Koterbicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    85 (67,46%)

    Wioletta Krupik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE INACZEJ

    20 (15,87%)

    Adam Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    21 (16,67%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Jasienica Sufczyńska, Sufczyna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Naleśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ODWAŻNI W PRAWDZIE"

    11 (3,89%)

    Ryszard Okołowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

    124 (43,82%)

    Czesław Mliczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA MLICZKA

    148 (52,30%)