Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubań

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Henryków Lubański nr budynku 1 do nr 218

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Karol Cwynar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    89 (72,95%)

    Janusz Stanisław Papas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    33 (27,05%)

    Okręg 2

    Henryków Lubański nr budynku 219 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Hercuń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    44 (27,67%)

    Sylwia Jowita Piasecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    30 (18,87%)

    Teresa Trefler

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    85 (53,46%)

    Okręg 3

    Jałowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Szydlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    64 (54,70%)

    Krzysztof Kamil Zygarowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    40 (34,19%)

    Maria Anna Socha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    13 (11,11%)

    Okręg 4

    Kościelnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesława Maria Rak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    35 (17,33%)

    Marian Kaleta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    79 (39,11%)

    Tadeusz Kuś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KUŚ

    54 (26,73%)

    Piotr Paweł Koch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    34 (16,83%)

    Okręg 5

    Kościelniki Dolne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Tomasz Prorok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    35 (26,52%)

    Marianna Barbara Kalwasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    31 (23,48%)

    Małgorzata Jańczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    66 (50,00%)

    Okręg 6

    Mściszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adrian Piotr Zioła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    81 (62,79%)

    Ryszard Marek Koncki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    48 (37,21%)

    Okręg 7

    Nawojów Łużycki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Łasica

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Nawojów Śląski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Hybińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    88 (72,13%)

    Stanisław Wnuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    23 (18,85%)

    Piotr Paweł Wesołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    11 (9,02%)

    Okręg 9

    Pisarzowice nr budynku 20 do nr 140

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Marek Konopski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    60 (28,30%)

    Aleksandra Chomicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    72 (33,96%)

    Jerzy Leon Szpytma

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    80 (37,74%)

    Okręg 10

    Pisarzowice nr budynku 141 do nr 218

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Klimczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    90 (42,06%)

    Mariola Iwona Majerczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    42 (19,63%)

    Krzysztof Adam Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    82 (38,32%)

    Okręg 11

    Pisarzowice nr budynku 1 - 19 oraz od nr 219 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    111 (51,39%)

    Zbigniew Józef Zjawin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    105 (48,61%)

    Okręg 12

    Radogoszcz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Wiesława Wierzbicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA

    71 (46,10%)

    Seweryn Pogorzelski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    12 (7,79%)

    Ryszard Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    71 (46,10%)

    Okręg 13

    Radostów Dolny, Radostów Średni od nr 1 do nr 65

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Wandycz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    76 (29,12%)

    Andrzej Usyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    185 (70,88%)

    Okręg 14

    Radostów Górny, Radostów Średni od nr 66 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Regina Alicja Usyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    64 (38,32%)

    Józef Maciejko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    103 (61,68%)

    Okręg 15

    Uniegoszcz ulice: 1 - go Maja, Brzozowa, Dolna, Dymińsko Dolna, Dymińsko Górna, Graniczna, Jałowcowa, Sosnowa, Za Torem, Widokowa, Dębowa, Żwirowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Eugeniusz Siergiejewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN

    96 (38,10%)

    Krzysztof Miazga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

    156 (61,90%)