Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Imielno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Imielno, Wygoda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Edward Biernacki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (42,78%)

    Jan Grzelec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (57,22%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Imielnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Świetlik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (58,95%)

    Tadeusz Grzelec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (41,05%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Jakubów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Pak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    14 (9,66%)

    Jan Czarnecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018

    12 (8,28%)

    Zdzisław Zygan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    119 (82,07%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Dalechowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jerzy Baranek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (44,55%)

    Michał Antoni Krążek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (55,45%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Dzierszyn, Karczunek, Rajchotka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Kwiecień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018

    49 (39,20%)

    Jan Zawada

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (60,80%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Sobowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Domagała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    121 (65,76%)

    Radosław Gocał

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (34,24%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Helenówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Genowefa Domagała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Motkowice, ulica: Cmentarna, Garbarniana, Główna, Kościelna, Kresowa, Krótka, Wąska, Parkowa od nr 1 do nr 7

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Leszek Kukuryk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    78 (54,55%)

    Ewa Teresa Zawada

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (45,45%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Motkowice, ulica: Gorzelniana, Kasztanowa, Nadnidziańska, Nowa, Parkowa od nr 8 do końca, Polna, Skryta, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Mirosław Węglowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    109 (72,19%)

    Rafał Adam Rynka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (27,81%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Borszowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Bogusław Stachurski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (32,35%)

    Dariusz Cebulski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (67,65%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Stawy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Misztal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Grudzyny, Mierzwin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Wincenty Kośmider

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (37,10%)

    Bogumił Jan Szczepański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (62,90%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Bełk, Zegartowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Tutaj

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (46,90%)

    Gabriela Anna Deka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (53,10%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Kawęczyn, Opatkowice Murowane

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Antas

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (50,69%)

    Beata Elżbieta Kwapień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (49,31%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Opatkowice Drewniane, Opatkowice Cysterskie i Pojałowskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Leon Kanarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (39,05%)

    Dariusz Piotr Gabryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM” 2018

    36 (34,29%)

    Kazimierz Segieta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (26,67%)