Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Świętajno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część Sołectwa Świętajno: miejscowości: Świętajno od nr 3 do nr 32A i od nr 64 do końca oraz Rogowszczyzna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Gabruś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    37 (31,90%)

    Grzegorz Poszwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    33 (28,45%)

    Dorota Halina Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    46 (39,66%)

    Okręg 2

    Część Sołectwa Świętajno: miejscowość Świętajno od nr 33 do nr 41A i od nr 55 do nr 59A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Matulewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    6 (4,92%)

    Bożena Teresa Gryczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    63 (51,64%)

    Jan Uss

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    53 (43,44%)

    Okręg 3

    Część Sołectwa Świętajno: miejscowość Świętajno od nr 42 do nr 54

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Teresa Pawluczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    36 (37,89%)

    Alicja Krzyżoszczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    59 (62,11%)

    Okręg 4

    Sołectwo Sulejki miejscowość Sulejki i osada Jurkowo Sołectwo Krzywe miejscowość Krzywe Sołectwo Dworackie miejscowość Dworackie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Sobolewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    49 (40,16%)

    Lidia Starzewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    15 (12,30%)

    Krzysztof Świderski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    58 (47,54%)

    Okręg 5

    Sołectwo Dunajek miejscowość Dunajek i osada Smolnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Baranowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    10 (15,38%)

    Marek Góryński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    29 (44,62%)

    Krzysztof Janiszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    26 (40,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Wronki miejscowość Wronki Sołectwo Zalesie miejscowość Zalesie Sołectwo Kije miejscowość Kije

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Szmurło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    33 (34,38%)

    Sylwia Więcko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    41 (42,71%)

    Halina Chomicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    22 (22,92%)

    Okręg 7

    Sołectwo Pietrasze miejscowość Pietrasze Sołectwo Jelonek miejscowość Jelonek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Ponikiewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    26 (41,94%)

    Zbigniew Błażejak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    36 (58,06%)

    Okręg 8

    Sołectwo Połom miejscowość Połom

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Andrzej Nowik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    76 (66,09%)

    Bartłomiej Stokłosa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    17 (14,78%)

    Bogusław Bartoszewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    22 (19,13%)

    Okręg 9

    Sołectwo Mazury miejscowość Mazury Sołectwo Rogojny miejscowość Rogojny Sołectwo Borki miejscowość Borki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Cichocka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    17 (12,98%)

    Kamila Szmyglewska-Trocka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    34 (25,95%)

    Zbigniew Jan Życzkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    80 (61,07%)

    Okręg 10

    Sołectwo Chełchy miejscowość Chełchy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Teresa Zarębska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    35 (36,08%)

    Marzena Ilona Muranko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    59 (60,82%)

    Zdzisław Bokuniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    3 (3,09%)

    Okręg 11

    Część Sołectwa Cichy: miejscowość Cichy od nr 1 do nr 10 i od nr 23 do końca oraz osada Cichy Młyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jagolicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    23 (24,47%)

    Dorota Lahoshnyi

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    3 (3,19%)

    Daniel Grodzicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    68 (72,34%)

    Okręg 12

    Część Sołectwa Cichy: miejscowości: Cichy od nr 11 do nr 22 oraz Niemsty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Rakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    15 (23,08%)

    Maria Kaczmarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    14 (21,54%)

    Dariusz Koronkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    36 (55,38%)

    Okręg 13

    Sołectwo Dybowo miejscowość Dybowo oraz osada Nowiny Sołectwo Barany miejscowość Barany Sołectwo Jurki miejscowość Jurki Sołectwo Gryzy miejscowość Gryzy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edmund Domalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    24 (22,43%)

    Magdalena Skowrońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    39 (36,45%)

    Józef Świderski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ

    44 (41,12%)

    Okręg 14

    Sołectwo Giże miejscowość Giże oraz kolonia Zajdy Sołectwo Orzechówko miejscowość Orzechówko oraz osada Świdrówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Niewulis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    31 (27,43%)

    Marian Bołtrukanis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    82 (72,57%)

    Okręg 15

    Sołectwo Kukówko miejscowości: Kukówko i Leśniki Sołectwo Dudki miejscowość Dudki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Katarzyna Bertman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA ZAGRODZKA

    21 (51,22%)

    Dariusz Muzykowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA ZAKRZEWSKIEGO

    20 (48,78%)