Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krasnopol

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część Sołectwa Krasnopol II-Krasnopol od nr 86 wzwyż

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Sowul

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    56 (74,67%)

    Zygmunt Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO ZAWSZE POWRACA - TWÓJ RADNY

    19 (25,33%)

    Okręg 2

    Część Sołectwa Krasnopol II ul. Wojska Polskiego numery nieparzyste, ul. Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Tarlecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Część Sołectwa Krasnopol I-Krasnopol od nr 1 do nr 85

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Kowalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Część Sołectwa Krasnopol I-ulice: 1 Maja, Lipowa, Polna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Piotr Korsakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Część Sołectwa Krasnopol I-ulice: Wojska Polskiego numery parzyste, Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Bagan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Michnowce, Pawłówka, Skustele i Stabieńszczyzna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Sitko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    47 (48,96%)

    Anna Gryguć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO ZAWSZE POWRACA - TWÓJ RADNY

    49 (51,04%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Głuszyn, Jeziorki, Łopuchowo i Żłobin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Namiotko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    75 (53,19%)

    Agafia Iwanow

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO ZAWSZE POWRACA - TWÓJ RADNY

    66 (46,81%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Buda Ruska, Gremzdy Polskie, Krasne i Smolany Dąb

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Dargiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Maćkowa Ruda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Miłosz Cichocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Czerwony Krzyż, Mikołajewo i Rosochaty Róg

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Huszcza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Aleksandrowo, Ryżówka i Żubrówka (Żubrówka Nowa, Żubrówka Stara-wchodzące w skład tego Sołectwa)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Chałko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Królówek, Piotrowa Dąbrowa, Remieńkiń, Wysoka Góra i Żubronajcie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Podziewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Czarna Buchta, Gremzdel, Jegliniec i Jeglówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Krzywicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Boksze Nowe, Krucieniszki, Linówek i Orlinek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Ślużyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Murowany Most, Romanowce i Rudawka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Hołubowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KRASNOPOL

    0 (0,00%)