Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Knyszyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Knyszyn-ul. Goniądzka, ul. Jana Zamoyskiego, ul. ks. Edwarda Junga, ul. Piotra Chwalczewskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mieczysław Antoni Pawlik
      101 (59,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Weronika Buńkowska
      2 (1,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Masłowski
      67 (39,41%)

    Okręg 2

    Knyszyn-ul. Tykocka, ul. Legionowa, ul. Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Sokolewicz
      53 (32,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ewa Milewska
      9 (5,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jerzy Bielski
      102 (62,20%)

    Okręg 3

    Knyszyn-ul. Królowej Bony, ul. Adama Mickiewicza, ul. Władysława Jagiełły, ul. Zygmunta Augusta, ul. Barbary Radziwiłłówny, ul. Polna, ul. Królowej Jadwigi

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Purta
      81 (41,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Karol Rzeczko
      13 (6,63%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Witold Wojciechowski
      27 (13,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Rafał Adam Ziemkiewicz
      75 (38,27%)

    Okręg 4

    Knyszyn-ul. Jagiellońska, ul. Marii Konopnickiej, ul. Osiedlowa, ul. Pocztowa, ul. Podlaska, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Ignacego Daszyńskiego, ul. Romana Dmowskiego, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. 11 Listopada, ul. Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bernadeta Przybyszewska
      70 (34,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Małgorzata Agata Wardach
      10 (4,93%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zofia Zalewska
      30 (14,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Skutnik
      93 (45,81%)

    Okręg 5

    Knyszyn-ul. Rynek, ul. Szkolna, ul. Kościelna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Artur Budny
      60 (37,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Magdalena Wyszyńska
      17 (10,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogdan Ostrowski
      22 (13,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Wierzbicka
      62 (38,51%)

    Okręg 6

    Knyszyn-ul. Grodzieńska, ul. Północna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Ciołko
      79 (46,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marta Mozolewska
      9 (5,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zdzisław Wacław Powichrowski
      83 (48,54%)

    Okręg 7

    Knyszyn-ul. Białostocka, ul. Południowa, ul. Obozowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Józef Zajkowski
      45 (31,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jolanta Okrasińska
      5 (3,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Anszczak
      94 (65,28%)

    Okręg 8

    Knyszyn-ul. Nowa, ul. Łąkowa, ul. Starodworna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Sienkiewicz
      49 (37,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Paweł Buńkowski
      3 (2,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zbigniew Adam Niedzielewski
      78 (60,00%)

    Okręg 9

    Knyszyn Zamek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sylwia Ziobrowska
      39 (40,63%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Witalis Wnorowski
      26 (27,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Kamila Maria Oświecińska
      31 (32,29%)

    Okręg 10

    Czechowizna, Lewonie Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teresa Snarska
      31 (36,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mariusz Rogalski
      55 (63,95%)

    Okręg 11

    Kalinówka Kościelna, Wojtówce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Joanna Kożuszko
      31 (19,62%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Karejwo
      49 (31,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Stanisław Połonowski
      78 (49,37%)

    Okręg 12

    Guzy, Ogrodniki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Kakareko
      34 (27,42%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Wojciech Golecki
      37 (29,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Wojtach
      53 (42,74%)

    Okręg 13

    Grądy, Wodziłówka, Cisówka Kolonia, Poniklica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Pietlukiewicz
      44 (31,21%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Uścianowski
      18 (12,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Przemysław Kudzinowski
      79 (56,03%)

    Okręg 14

    Jaskra, Chobotki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Snarski
      64 (53,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Baranowski
      55 (46,22%)

    Okręg 15

    Zofiówka, Nowiny Kasjerskie, Nowiny Zdroje

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Wysocka
      72 (36,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Cezary Waldemar Pursa
      52 (26,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Łukasz Popławski
      73 (37,06%)