Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piaski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Brzezice, Brzezice Pierwsze, Siedliszczki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paulina Agnieszka Drążek
      95 (36,82%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Podgórski
      163 (63,18%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Bystrzejowice Pierwsze, Bystrzejowice Drugie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bożena Gaweł
      144 (39,89%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Jan Tkaczyk
      217 (60,11%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Janówek, Wierzchowiska Pierwsze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Adam Wosiak
      61 (19,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIASKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Henryk Jaworski
      57 (18,27%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesław Popławski
      104 (33,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Brus
      90 (28,85%)

    Okręg 4

    Sołectwo Wierzchowiska Drugie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Mirosław Gładysz
      87 (38,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Piotr Mróz
      139 (61,50%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Bystrzejowice Trzecie, Jadwisin, Kawęczyn, Majdan Kawęczyński, Marysin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dorota Jabłońska
      102 (24,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KOZAK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Kozak
      135 (33,01%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Jan Ziętek
      172 (42,05%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Kozice Dolne, Kozice Dolne-Kolonia, Wola Piasecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Iwona Sławek
      63 (23,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIASKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Henryk Wójcik
      155 (58,94%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryka Irena Kuhndt
      45 (17,11%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Emilianów, Kębłów, Kębłów Pierwszy, Kolonia Wola Piasecka, Piaski Wielkie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kazimierz Kiszczak
      167 (47,58%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Radosław Włodzimierz Szalak
      184 (52,42%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Brzeziczki, Józefów, Majdan Brzezicki, Nowiny, Piaski Górne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Piotr Błaszczak
      131 (54,13%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Augustyniak
      111 (45,87%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Gardzienice Pierwsze, Gardzienice Drugie, Stefanówka, Wola Gardzienicka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Edward Kamola
      157 (49,84%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Mańka
      158 (50,16%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Giełczew, Klimusin, Kolonia Siedliszczki, Młodziejów, Żegotów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Cyranowska
      66 (23,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIASKI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Artur Bogusz
      82 (28,77%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Piotr Zalewski
      84 (29,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zenon Albin Małek
      53 (18,60%)

    Okręg 11

    Piaski ul.: 3 Maja, Chełmska, Edwarda Łahody, Jakuba Dłuto, Jana Długosza, Strażacka, Zamojska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wojciech Marian Gładysz
      77 (29,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Szołdra
      187 (70,83%)

    Okręg 12

    Piaski ul.: Furmańska, Gardzienicka, Krótka, Kozia, Makarewicka, Pogorzały Staw, Polna, Rzeźniana, Szewska, Zielona, Lubelska numery od 1 do 63, Aleja 500 - lecia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dorota Bożena Rydz
      105 (45,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Jakub Dziurka
      124 (54,15%)

    Okręg 13

    Piaski ul.: Braci Spozów, Lubelska numery parzyste od 64 do 146A, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Reja, Ogrodowa, Partyzantów, Rynek, Spółdzielcza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Andrzej Maniszewski
      140 (49,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Barbara Zofia Łopucka - Jasieczek
      144 (50,70%)

    Okręg 14

    Piaski ul.: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej, Braci Jaroszów, Brzozowa, Głęboka, Ignacego Krasickiego, Klonowa, Lipowa, Piaskowa, Plac Różany, Projektowana, Stanisława Orzechowskiego, Lubelska numery nieparzyste od 65 do 151, Aleja Niepodległości, Kasztanowa, Zbożowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Krzysztof Ponieważ
      100 (32,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHOLEWY

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ryszard Osajkowski
      211 (67,85%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Borkowszczyzna, Kozice Górne, Majdanek Kozicki, Majdan Kozic Dolnych, Majdan Kozic Górnych

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Kowalczyk
      78 (31,97%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zenon Wacław Kasprzak
      166 (68,03%)