Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Maków Podhalański

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Maków Podhalański – Dolny: ul. Leśna, Polna, Szkolna, Wolności od nr 134 do nr 244 parzyste i od nr 115 do nr 223 nieparzyste, Spacerowa; osiedla Pawlicówka, Sarnowa, Działy, Jasnochowa, Mędralowa, Polana, Pykowa, Pyrowa, Rabowa, Stanaszkowa, Sołectwo Grzechynia (część): osiedla Zarąbki, Burdylówka, Cyganówka, Judaszówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Adam Klimasara
      209 (40,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYS Z JUSZCZYNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Jan Polak
      179 (34,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adam Stanisław Bisaga
      127 (24,66%)

    Okręg 2

    Miasto Maków Podhalański – Centrum: ul. Wolności od nr 1 do nr 113 nieparzyste, Za Wodą, Grzechyńska, Sportowa, Orkana, Partyzantów, Kolejowa, Prusa, Konopnickiej, Stary Rynek; osiedla Czajówka, Jedzinne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Nosalik
      60 (26,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Agnieszka Adamek
      163 (73,09%)

    Okręg 3

    Miasto Maków Podhalański – Centrum: ul. Wolności od nr 2 do nr 132 parzyste, Lelewela, Łąkowa, Żwirki i Wigury, Piasta, Krasickiego, Krzywa, Generała Dąbrowskiego, Generała Bema, Klonowa; osiedla Surletowa, Draby, Makowska Góra, Za Górą

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Arkadiusz Łukasz Listwan
      0 (0,00%)

    Okręg 4

    Miasto Maków Podhalański – Centrum: ul. 3 Maja od nr 1 do nr 19, Generała Pułaskiego, Kochanowskiego, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Modrzewiowa, Rynek, Orzeszkowej, Paderewskiego, Poniatowskiego, Sosnowa, Generała Sikorskiego, Źródlana, Aleja Świerkowa; osiedla Na Stoku, Gieraty, Kurdasy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Danuta Maria Łopuch
      0 (0,00%)

    Okręg 5

    Miasto Maków Podhalański – Centrum: ul. Kopernika, Kościuszki, Sienkiewicza, Słoneczna, Szpitalna, Aleja Kasztanowa; Osiedle Tysiąclecia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tomasz Spyrka
      0 (0,00%)

    Okręg 6

    Miasto Maków Podhalański – Centrum: ul. 3 Maja od nr 19A do nr 92, Głowackiego, Jazy, Jodłowa, Mickiewicza, Moniuszki, Mostowa, Widokowa, Żeromskiego; osiedla Bryndze, Jurki, Koziany, Ostrysz, Sołki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Czesław Malota
      97 (23,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Maria Charążka
      153 (37,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zbigniew Józef Bach
      162 (39,32%)

    Okręg 7

    Sołectwo Białka (część): osiedla Barcikówka, Bednarzowa, Bogaczówka, Czajowa, Czarnówka, Dudrakowa, Koskowa, Kozłowa, Lasikowa, Malikowa, Na Torniu, Papieżowa, Radwanówka, Sałapatkowa, Sołtystwo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Stefania Fidelus-Sroka
      300 (58,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Zdzisław Wróbel
      213 (41,52%)

    Okręg 8

    Sołectwo Białka (część): osiedla Bartoszówka, Biskupowa, Borówka, Karelusowa, Królowa, Lasowa, Madejowa, Marszałkowa, Maryniaki, Miśkowa, Pawłówka, Penowa, Surzynówka, U Gronia, Wyrodówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mariusz Marcin Sałaciak
      240 (62,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Stanisława Świstek
      141 (37,01%)

    Okręg 9

    Sołectwo Grzechynia (część): osiedla Boskówka, Dwór, Gorzałkówka, Kudziówka, Macakówka, Mikutówka, Petkówka, Pierogówka, Polakówka I, Mędralówka, Szczepanki, Tatarówka, Wątrobówka, Wicherkówka, Zagórze, Zagrody, Zagrody Mędralowe, Zajdówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Kazimierz Polak
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Grzechynia (część): osiedla Bałosówka, Betleje, Carchla, Decówka, Dejówka, Drwalówka, Działkówka, Głowicówka, Kowalówka, Łazy, Magurka, Malikówka, Nowakówka, Polakówka II, Polana, Skupniówka, Sulkówka, Snoza, Szpakówka, Tochówka, Wilkówka, Witkówka, Zagrodniki, Zgudówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adam Stanisław Głuszek
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Juszczyn (część): osiedla Biedrawowa, Bory, Ceremugowa, Chromówka, Gigoniowa, Janowa, Juszczynkowa, Kojsowa, Kuraskowa, Kurdasowa, Mędralówka, Mosorowa, Olszówkowa, Pitkówka, Polakowa, Sarnowa, Stasikowa, Tatarowa, Turkowa, U Oleksy, Zgudowa, Pod Górą

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Józef Rusin
      131 (25,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Kazimierz Bałos
      373 (74,01%)

    Okręg 12

    Sołectwo Juszczyn (część): osiedla Bisagi, Cadyń, Dział, Działkówka, Frydle, Gaski, Górki, Grzechynkówka, Guziki, Huta, Jaworkowa, Jędrzeje, Kachnówka, Majchrzakówka, Michałki, Mirochowa, Oleksowa (Za Woda), Polany, Potok, Przysłop, Salowa, Snozy, U Sale, Uczniowa, Gronie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dorota Sabina Kaczmarczyk
      203 (43,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYS Z JUSZCZYNA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Stanisław Kozieł
      142 (30,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Maria Dębińska
      117 (25,32%)

    Okręg 13

    Sołectwo Kojszówka z wyłączeniem osiedli Brzanki, Pustki, Laskowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Suski
      73 (23,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Józef Zbigniew Kurpiel
      232 (76,07%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wieprzec, Sołectwo Kojszówka (część): osiedla Brzanki, Pustki, Laskowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Edward Orawiec
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Żarnówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ewa Anna Matyja
      0 (0,00%)