Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łubowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Lednogóra (1 - 26 , 27 - 32N , 39 - 44, 54 - 59 , 77 - 126 , 141 , 156 , 160 , 189 - 201, Osiedle Pod Wiatrakami

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Dutka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Lednogóra (33 - 37C, 38 , 45 - 53A, 60 - 73E , wieś Moraczewo , sołectwo Rybitwy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Bartosz Wendel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dziekanowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Michałowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Imielenko , Imielno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Fałkowo (1A - 31A , 78, 78 A , 78B, 141 - 145), Fałkowo Osiedle Pod Lipami

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Chełmińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    108 (62,07%)

    Tomasz Andrzej Stachowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (37,93%)

    Okręg 6

    Sołectwo Fałkowo (32 - 77 , 79 - 131)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andżelika Blanka Kozanecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    113 (53,05%)

    Marek Drankiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (46,95%)

    Okręg 7

    sołectwo Wierzyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Andrzej Talarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    131 (56,71%)

    Emilia Urbaniak - Kmiecik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    100 (43,29%)

    Okręg 8

    Sołectwo Woźniki , Baranowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Dorota Cegiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Łubowo (1A - 19 , 117 - 146), Osiedle Radosne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Filipiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Łubowo (20 - 61)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Artur Wachoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Łubowo (62 - 116)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Stanisław Kołodziejczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    99 (47,37%)

    Andrzej Tadeusz Jakubowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    110 (52,63%)

    Okręg 12

    Sołectwo Pierzyska , Leśniewo , Wieś Chwałkówko , Przyborowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Dolata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Owieczki , Strychowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Bułat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Siemianowo, Żydówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Marian Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Myślęcin , Rzegnowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ GMINY ŁUBOWO

    0 (0,00%)