Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Miłakowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bieniasze, Kłodzin, Mysłaki, Niegławki, Nowe Mieczysławy, Raciszewo, Trokajny, Wojciechy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Urszula Małgorzata Sowa
      67 (44,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Jan Obiała
      85 (55,92%)

    Okręg 2

    Boguchwały: parzyste od nr 2 do nr 112, Sąglewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Osiński
      36 (31,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Zbigniew Mikołaj Opoka
      77 (68,14%)

    Okręg 3

    Boguchwały: nieparzyste od nr 1 do nr 113, Janowo, Pojezierce, Ponary

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Cezary Mróz
      27 (22,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Andrzej Nagraba
      94 (77,69%)

    Okręg 4

    Książnik

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Irena Jadwiga Stolarczyk
      49 (44,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Marta Małgorzata Gromek
      60 (55,05%)

    Okręg 5

    Naryjski Młyn, Roje, Stare Bolity, Warny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Henryka Ćwiklińska
      14 (10,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Hanna Walczyk
      68 (53,13%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maciej Antoni Dubis
      46 (35,94%)

    Okręg 6

    Henrykowo, Miejski Dwór, Warkały

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Stryjek
      57 (61,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Krzysztof Łapa
      16 (17,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Rafał Borkowski
      20 (21,51%)

    Okręg 7

    Warkałki, Gilginia, Gudniki, Rożnowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Pełka
      95 (53,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Eugeniusz Piotrowski
      83 (46,63%)

    Okręg 8

    Klugajny, Pityny, Polkajny, Stolno, Pawełki, Biernatki, Głodówko, Rycerzewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Filipowicz
      52 (36,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Lidia Gabriela Arciszewska
      92 (63,89%)

    Okręg 9

    ul. Adama Mickiewicza, ul. Bolesława Prusa, ul. Dworcowa, ul. Fryderyka Chopina, ul. Hugona Kołłątaja, ul. Kolonia od nr 3 do nr 5, ul. Leśna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Władysław Tadeusz Zaremba
      22 (13,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Aneta Machnyk
      87 (53,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Mirosław Józef Hurman
      55 (33,54%)

    Okręg 10

    ul. Kaszubska, ul. Kilińskiego, ul. Lipowa, ul. O. Władysława Włodyki, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Kolonia 1

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Henryk Zalewa
      101 (44,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Zofia Maria Król
      43 (19,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Roman Krzysztof Kalinowski
      81 (36,00%)

    Okręg 11

    ul. Daszyńskiego, ul. Gen. Bema, ul. Mazowiecka, ul. Michała Kajki, ul. Młyńska, ul. Mostowa, ul. Słoneczny Stok

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Władysław Bułak
      38 (19,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Kazimierz Dudek
      71 (35,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Roman Proć
      91 (45,50%)

    Okręg 12

    ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Olsztyńska od nr 1 do nr 20, ul. Topolowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Andrzej Przybysz
      35 (21,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Marcin Adam Domański
      35 (21,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Justyna Gołębiewska-Farys
      96 (57,83%)

    Okręg 13

    ul. Olsztyńska od nr 21 do nr 36, ul. Katowicka, ul. Kościelna, ul. Marii Konopnickiej, ul. Morąska, ul. Okrężna, ul. Poznańska, ul. Warszawska, ul. Władysława Jagiełły

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jerzy Andrzej Zabłocki
      46 (33,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Karolina Marta Wróbel
      38 (27,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Henryk Kuszpit
      53 (38,69%)

    Okręg 14

    ul. Mikołaja Kopernika, ul. Osiedle Kolorowe od nr 1 do nr 6, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Jurczak
      61 (32,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Katarzyna Anna Czarnecka
      17 (8,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Ewa Wioletta Stec
      112 (58,95%)

    Okręg 15

    ul. Osiedle Kolorowe od nr 7 do nr 12, ul. Przemysłowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grażyna Maria Łubniewska
      45 (29,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Sławomir Jan Janiak
      20 (12,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA GAWRYLUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Michał Boczulak
      90 (58,06%)