Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szastarka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Blinów Pierwszy 1 - 97

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Mularczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (23,42%)

    Katarzyna Monika Abramek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (26,58%)

    Marta Agnieszka Stanicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    16 (10,13%)

    Marek Łatka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    63 (39,87%)

    Okręg 2

    Blinów Pierwszy 98 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Robert Jakubaszek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (42,38%)

    Stanisław Obydź

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (57,62%)

    Okręg 3

    Blinów Drugi, Cieślanki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Łach

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (36,00%)

    Gabriela Grażyna Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (31,11%)

    Andrzej Franciszek Woś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    74 (32,89%)

    Okręg 4

    Brzozówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (18,75%)

    Krzysztof Kazimierz Kapusta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (8,17%)

    Małgorzata Stefania Pudło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    152 (73,08%)

    Okręg 5

    Brzozówka-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Mróz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (26,43%)

    Józef Kania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    57 (40,71%)

    Paweł Komsa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    46 (32,86%)

    Okręg 6

    Huta Józefów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Buczek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (61,35%)

    Rafał Kamil Jachura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (38,65%)

    Okręg 7

    Majdan-Obleszcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Groszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    100 (67,57%)

    Jolanta Anna Skowrońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    48 (32,43%)

    Okręg 8

    Stare Moczydła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Janik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (26,27%)

    Waldemar Chmiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (28,81%)

    Krystyna Pudło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    39 (33,05%)

    Adam Struski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    14 (11,86%)

    Okręg 9

    Polichna Pierwsza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Waldemar Urban

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    43 (33,59%)

    Krystian Kamil Żaba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    85 (66,41%)

    Okręg 10

    Polichna Druga, Polichna Trzecia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Grzegorz Kozak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (17,31%)

    Marek Hołody

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    162 (57,24%)

    Marek Kraska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    72 (25,44%)

    Okręg 11

    Polichna Czwarta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Mariusz Fila

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (44,00%)

    Michał Kosikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    126 (56,00%)

    Okręg 12

    Podlesie, Rzeczyca-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Skrzypek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    101 (62,35%)

    Ryszard Kraska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (37,65%)

    Okręg 13

    Szastarka Stacja

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    85 (36,17%)

    Karolina Kawęcka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (23,83%)

    Janina Kopycińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    94 (40,00%)

    Okręg 14

    Szastarka Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Krzysztof Stępień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    130 (60,47%)

    Tomasz Adam Glinka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    55 (25,58%)

    Maria Dudka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    30 (13,95%)

    Okręg 15

    Wojciechów, Wojciechów-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Michał Lenart

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (22,79%)

    Bernard Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JASKOWSKIEGO

    129 (60,00%)

    Wiesława Grażyna Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

    37 (17,21%)