Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Okręg obejmuje sołectwo: Góra, Kokoszczyn, Tarnowo Podgórne
Pokaż więcej
Zuzanna Maria Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
247
(7,94%)
Tomasz Szała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
156
(5,02%)
Marcin Kobos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
370
(11,90%)
Joanna Beata Mikołajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
91
(2,93%)
Monika Kunysz-Góralska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
92
(2,96%)
Łukasz Mieczysław Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
157
(5,05%)
Tomasz Kubacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
36
(1,16%)
Danuta Małecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
32
(1,03%)
Zbigniew Wojciech Wasielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
87
(2,80%)
Michał Dolata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
243
(7,82%)
Patryk Marek Czumaczenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
14
(0,45%)
Małgorzata Agnieszka Sierko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
40
(1,29%)
Roman Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
173
(5,56%)
Agnieszka Jadwiga Adamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
194
(6,24%)
Piotr Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
348
(11,19%)
Piotr Owczarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
439
(14,12%)
Anna Irena Gałka-Zdarta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
88
(2,83%)
Władysława Gorońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
102
(3,28%)
Rafał Pielucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
200
(6,43%)
Okręg 2
Okręg obejmuje sołectwo: Ceradz Kościelny, Jankowice, Lusowo, Lusówko, Rumianek, Sierosław
Pokaż więcej
Rafał Roman Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
96
(3,13%)
Karolina Małgorzata Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
125
(4,07%)
Agnieszka Mruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
105
(3,42%)
Marcin Kikut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
117
(3,81%)
Karolina Barbara Modzelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
177
(5,77%)
Jakub Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
80
(2,61%)
Łukasz Grzegorz Grewling
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
190
(6,19%)
Zofia Cecylia Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
142
(4,63%)
Paweł Wylegała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
159
(5,18%)
Anna Maria Warmuz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
118
(3,84%)
Przemysław Szamrej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
175
(5,70%)
Dariusz Radosław Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
108
(3,52%)
Jan Tomasz Molski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(1,47%)
Katarzyna Maria Motylewska-Walter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(0,81%)
Jolanta Maria Bernat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(3,29%)
Bartosz Witold Walkowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(0,42%)
Mikołaj Pawlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(0,68%)
Tomasz Markowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
244
(7,95%)
Paulina Maria Koszuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
111
(3,62%)
Aurelia Maria Skrobała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
132
(4,30%)
Józef Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
237
(7,72%)
Małgorzata Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
233
(7,59%)
Krystyna Semba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
243
(7,92%)
Zbigniew Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
72
(2,35%)
Okręg 3
Okręg obejmuje sołectwo: Przeźmierowo, Wysogotowo
Pokaż więcej
Lidia Ewa Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
45
(1,25%)
Justyna Magdalena Ciepielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
42
(1,16%)
Paweł Burdajewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
264
(7,32%)
Ewelina Joanna Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
45
(1,25%)
Tomasz Zagórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
73
(2,02%)
Sławomir Waldemar Knapski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
244
(6,76%)
Beata Anna Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
55
(1,52%)
Jacek Janiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
59
(1,64%)
Magdalena Marta Zagórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
82
(2,27%)
Arkadiusz Tomasz Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
127
(3,52%)
Katarzyna Barbara Preyer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
190
(5,27%)
Tadeusz Zimny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
113
(3,13%)
Monika Żuchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
108
(2,99%)
Dorota Elżbieta Barełkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
238
(6,60%)
Przemysław Ratajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
9
(0,25%)
Elżbieta Maria Szymkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
254
(7,04%)
Piotr Paweł Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(0,36%)
Wiesław Michał Roguś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(0,11%)
Urszula Maria Derenek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(1,58%)
Marcin Mikołaj Włódarczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(0,28%)
Ludwika Maria Zygmanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(1,16%)
Mateusz Jakub Borowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
255
(7,07%)
Małgorzata Katarzyna Gąsiorowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(0,19%)
Marcin Jagiełka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(2,41%)
Grzegorz Tomasz Leonhard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
645
(17,88%)
Angelika Maria Okupniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
76
(2,11%)
Henryk Marian Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
63
(1,75%)
Agata Pietraszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
33
(0,91%)
Ireneusz Wojciech Rembalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
86
(2,38%)
Maria Danuta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
56
(1,55%)
Damian Piotr Skwierzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
125
(3,46%)
Julian Kiełczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
101
(2,80%)
Okręg 4
Okręg obejmuje sołectwo: Baranowo, Batorowo, Chyby, Sady, Swadzim
Pokaż więcej
Jacek Manikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
73
(2,33%)
Agata Monika Klaudel-Berndt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
86
(2,74%)
Beata Anna Konon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
35
(1,12%)
Joanna Magdalena Kobus-Cisowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
64
(2,04%)
Agnieszka Lucyna Gustowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
48
(1,53%)
Zbigniew Grzegorz Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
144
(4,59%)
Paweł Maciej Stoiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY
76
(2,42%)
Marcin Orzeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
112
(3,57%)
Witold Bernard Krobski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
119
(3,79%)
Natalia Maria Wudarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
249
(7,94%)
Joanna Sylwia Mularczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
195
(6,22%)
Anna Ewa Łoszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MÓJ DOM
65
(2,07%)
Jerzy Henryk Struszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(1,24%)
Agnieszka Maria Kowalska-Bojar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(1,40%)
Stanisław Marian Mytko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(0,67%)
Marek Paweł Bernat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(4,43%)
Aurelia Pawlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(0,41%)
Mieczysław Paweł Paczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
130
(4,14%)
Marzena Sylwia Gryska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
397
(12,66%)
Wojciech Janczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
387
(12,34%)
Ewa Jurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
338
(10,77%)
Magdalena Joanna Kokoszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
150
(4,78%)
Marek Bartkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
171
(5,45%)
Michał Branczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO I GOSPODARNOŚĆ
42
(1,34%)