Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wielka Wieś

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo: Bębło 1 ulice: Brzozowa, Dziurawiec, Kasztanowa, Kwiatowa, Leśna, Łabajowa, Orzechowa, Pod Skałą, Południowa, Prywatna, Świerkowa, Turkusowa, Turystyczna, Wilcza, Zachruście, os. Murownia będące w granicach administracyjnych sołectwa Bębło oraz sołectwo Wierzchowie z Osiedlem Murownia będącym w granicach administracyjnych Wierzchowia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Maria Krztoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    253 (53,15%)

    Grzegorz Stanisław Biedak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    223 (46,85%)

    Okręg 2

    sołectwo Bębło II ulice: Kawiory, Krakowska, ks. Jana Skotnickiego, Lasek, Malinowa, Na Dolinkę, Ojcowska, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Zachodnia, Pod Ciemną, Miodowa, Plac Kardynała Karola Wojtyły, Zielone Wzgórze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Zofia Zbyszyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    207 (48,82%)

    Edward Stanisław Zamojski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    217 (51,18%)

    Okręg 3

    sołectwo Będkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Niziołek-Jarominek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    150 (47,47%)

    Marzena Katarzyna Bień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    166 (52,53%)

    Okręg 4

    sołectwo Biały Kościół

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Maria Seweryn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    420 (71,31%)

    Tomasz Mariusz Wojtal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    169 (28,69%)

    Okręg 5

    sołectwo Czajowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Katarzyna Pala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    209 (54,15%)

    Krystyna Goraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    177 (45,85%)

    Okręg 6

    sołectwo Giebułtów I ulice: Akacjowa, Biskupa Józefa Pelczara, Brzozowa, Czerwone Maki, Galicyjska, Generała Jana Karcza, Kliny, Krótka, ks. Józefa Hojoła, Leśna, Łąkowa, Maciejkowa, Malwowa, Masarska, Muzyczna, Na Wygwizdowie, Ojcowska, Orlich Gniazd, Podwikle, Pod Lipami, Pogodna, Św. Idziego, Sportowa, Tęczowe Wzgórze, Topolowa, Wiśniowa, Zielone Wzgórze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Krystyna Kruszec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    179 (47,23%)

    Lilianna Maria Wilk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    200 (52,77%)

    Okręg 7

    sołectwo Giebułtów II ulice: Cicha, Fiołkowa, Graniczna, Irysowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jaworowa, Judyty, Księżycowa, Miodowa, Ogrodowa, Olszynowa, os. Polana, os. Szkolne, Pod Orzechami, Poziomkowa, Rajska, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Trojadyn, Widokowa, Władysława Hermana, Zarzecze, Zielona.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Jan Twardy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    184 (52,27%)

    Stanisława Szumiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    168 (47,73%)

    Okręg 8

    sołectwo Modlnica I ulice: Bukowa, Bursztynowa, Cegielniana, Czterech Pór Roku, Częstochowska od granicy z Szycami do ul. Lipowej i Jurajskiej, Dębowa, Graniczna, Jurajska-numery nieparzyste, Kasztanowa, Kwiatowa, Lawendowa, Mazurów, Ojcowska, Rydza Śmigłego, Słoneczna, Spokojna, Szydło, Ulubiona, Zarzecze, Św. Wojciecha od nr 54, Kościelna, Lipowa, Przygraniczna, Południowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Lucjan Figiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    289 (60,33%)

    Bogumiła Ewa Pietrzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    190 (39,67%)

    Okręg 9

    sołectwo Modlnica II ulice: Akacjowa, Jurajska – numery parzyste, Leśna, Na Kolonię, Pod Jaworem, Polna, Polne Zacisze, Przy Forcie, Sportowa, Szkolna, Pogodna, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zacisze, Zakątek, Zielona Dolina, Źródlana, Częstochowska-od ul. Jurajskiej i Lipowej w kierunku Krakowa, Św. Wojciecha do nr 53, Podchruście, Studzienki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Rafał Łoś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    329 (67,84%)

    Jacek Stanisław Janus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    156 (32,16%)

    Okręg 10

    sołectwo Modlniczka I ulice: Brzozowa, Deptak, Dworska, Krakowska-numery nieparzyste, Miodowa, Morelowa, Nad Potokiem, Plac Norbertanek, Sąsiedzka, Słowiańska, Starowiejska, Św. Faustyny, Wąwozowa, Podgórska, Okólna, Orzechowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    195 (47,56%)

    Tomasz Bielak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    215 (52,44%)

    Okręg 11

    sołectwo Modlniczka II ulice: Ekranowa, Handlowców, Kasztanowa, Krakowska-numery parzyste, Królewska, Krótka, Kwiecista, Łąkowa, Marii, Na Brzezie, Palmowa, Prof. Adama Rożańskiego, Prosta, Słoneczna, Willowa, Wrzosy, Wspólna, Zacisze, Zaułek, Zielna, Zielona, os. Krakowskie Przedmieście, Lipowa, Na Wedonkach, Komandosów, Koralowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Maciej Klimek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    196 (47,34%)

    Józef Franciszek Górski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    218 (52,66%)

    Okręg 12

    Sołectwa Prądnik Korzkiewski i Szyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Jan Szczepanik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    248 (61,69%)

    Wiesław Jan Żurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    154 (38,31%)

    Okręg 13

    Sołectwo Tomaszowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Tekiela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    280 (56,11%)

    Przemysław Grzegorz Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    219 (43,89%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wielka Wieś I ulice: Krakowska, Wesoła, Szkolna, Prądnicka, Szlachecka, Winna, Zacisze, Bliźniaków, Leśna, Polna, Spokojna, Podegrodzie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Magdalena Bała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    199 (65,46%)

    Daniel Mateusz Śladowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    105 (34,54%)

    Okręg 15

    Sołectwo Wielka Wieś II ulice: Centralna, Stroma, Ujazdowska, Źródlana, Wrzosowa, Słoneczna, Spacerowa, Wspólna, Urocza, Wieszczy Dół, Basztowa, Zamkowa, Kluczwody.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Indyka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA WOŁOSA

    197 (55,65%)

    Janusz Stanisław Hojda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA WÓJTOWICZA

    157 (44,35%)