Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łąck

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Łąck ul. Gajowa, Długa, Lipowa, Sosnowa, Brzozowa, Klonowa, Słowicza, Jagodowa, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Barbara Chmielecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    105 (58,01%)

    Danuta Tomasik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (28,73%)

    Jerzy Dakowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (13,26%)

    Okręg 2

    Łąck ul. Kolejowa, Leśna, Osiedlowa, Amazonki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janina Kwestarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    106 (75,71%)

    Jan Antoni Skoczylas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (24,29%)

    Okręg 3

    Łąck ul. Płocka, Hippiczna, Kasztanowa, Warszawska (nr 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17), Gostynińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lech Drohomirecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    101 (67,33%)

    Jarosław Pruszyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (32,67%)

    Okręg 4

    Łąck ul. Warszawska (nr 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 35, 37, 39), Krótka, Jesienna, Słoneczna, Polna, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Marianna Lelińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    92 (58,97%)

    Jadwiga Szczepkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    22 (14,10%)

    Wiesława Chądzyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    11 (7,05%)

    Andrzej Mieczysław Grosicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (19,87%)

    Okręg 5

    Łąck ul. Warszawska (nr 36, 38, 40 - 77), Rusałki, Konwaliowa, Miodowa, Tęczowa, Piękna, Wesoła, Południowa, Pszczela, Radosna, Wiosenna, Łąkowa, Letnia, Cedrowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Promienna, Zimowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Cichońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    83 (37,05%)

    Piotr Kopeć

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (15,63%)

    Marlena Klaudia Musiał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    36 (16,07%)

    Stefan Kazimierz Kalisz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (31,25%)

    Okręg 6

    Sendeń Mały, Sendeń Duży (nr 56 - 81)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Tomczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    60 (57,69%)

    Łukasz Chodkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    44 (42,31%)

    Okręg 7

    Sendeń Duży (nr 1 - 55)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patrycja Wieczorkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    82 (58,57%)

    Mariusz Bielawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    58 (41,43%)

    Okręg 8

    Ludwików, Wola Łącka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Malwina Tomczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    50 (27,47%)

    Sebastian Świerzyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    18 (9,89%)

    Adam Groszkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    9 (4,95%)

    Wiesław Jerzy Głodowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (9,34%)

    Magdalena Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GŁOS LUDZI”

    24 (13,19%)

    Tomasz Dominik Sierocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DZIAŁAMY DLA LUDZI”

    64 (35,16%)

    Okręg 9

    Zdwórz, Zofiówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Marciniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    106 (76,81%)

    Marek Wasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DZIAŁAMY DLA LUDZI”

    32 (23,19%)

    Okręg 10

    Kościuszków, Władysławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Łyzińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    97 (67,83%)

    Jan Stawicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DZIAŁAMY DLA LUDZI”

    46 (32,17%)

    Okręg 11

    Podlasie, Korzeń Królewski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Gątarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    84 (65,63%)

    Ryszard Wichrowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (34,38%)

    Okręg 12

    Antoninów, Korzeń Rządowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Gorzkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    25 (20,49%)

    Artur Andrzej Smolak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    69 (56,56%)

    Władysław Antczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DZIAŁAMY DLA LUDZI”

    28 (22,95%)

    Okręg 13

    Koszelówka, Matyldów, Zaździerz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Strzałkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    80 (29,96%)

    Monika Agata Skonieczna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    154 (57,68%)

    Danuta Stasiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (12,36%)

    Okręg 14

    Wincentów, Nowe Rumunki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Sobczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    65 (38,01%)

    Beata Jasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    106 (61,99%)

    Okręg 15

    Grabina ul. Działkowa, Równa, Za Lasem, Świerkowa, Łącka, Mostowa, Lazurowa, Miła, Górska, Aroniowa, Rubinowa, Jasna, Okopowa, Poprzeczna, Magiczna, Miłosna, Malinowa, Makowa, Prosta, Gościnna, Ziołowa, Różyczki, Dębowa, Graniczna, Jaworowa, Modrzewiowa, Przyjazna, Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jaworski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PÓJDŹMY RAZEM

    148 (52,11%)

    Dariusz Jan Ignaczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW - ROZWÓJ GMINY ŁĄCK

    36 (12,68%)

    Honorata Hirschfeld

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KLUB PRZYJACIÓŁ GRABINY

    100 (35,21%)