Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Goleszów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Goleszów Dolny ulice: 1 Maja; Cieszyńska: numery parzyste od 2 do końca; Dworcowa; Jaworowa; Krzywa; Lotnicza; Ławki; Łąkowa; Marglowa; Mostowa; Pilotów; Pocztowa; Pod Chełmem; Polna; Prosta; Rolnicza; Sportowa; Strażacka; Szkolna; Wierzbowa; Wolności: numery nieparzyste od 1 do 51; Żniwna; Żytnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Sikora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    225 (59,68%)

    Dariusz Bogusław Gazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    152 (40,32%)

    Okręg 2

    Sołectwo Goleszów Dolny ulice: Astrów; Fiołków; Kamieniecka; Malinowa; Miodowa; Narcyzów; Ogrodowa; Piekarnicza; Przemysłowa; Radoniowa; Rzeczna; Spokojna; Spółdzielcza; Storczyków; Tulipanów; Ustrońska: numery nieparzyste od 1A do 45, numer 48A; Wolności: numery parzyste od 2 do końca, numer 95

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Maciejczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    282 (69,46%)

    Grażyna Józefa Bihun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    124 (30,54%)

    Okręg 3

    Sołectwo Goleszów Górny ulice: Cieszyńska: numery nieparzyste od 1 do końca; Fabryczna; Folwarczna; Grabowa: numery parzyste od 4 do końca; Kasztanowa; Kolejowa; Krótka; Leśna; Nowalijek; Robotnicza; Różana; Szeroka; Targoniny; Wąska; Zakładowa; Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Joanna Duraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    217 (67,60%)

    Beata Mendrok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    104 (32,40%)

    Okręg 4

    Sołectwo Goleszów Górny ulice: Cicha; Gajowa; Górska; Grabowa: numery nieparzyste od 1 do końca; Jasna; Nad Tonem; Olimpijska; Olszowa; Pochyła; Pod Goruszką; Sadowa; Słoneczna; Stroma; Ustrońska: numery parzyste od 2 do 48; Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Artur Hławiczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA HŁAWICZKI

    182 (45,05%)

    Lidia Lankocz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    152 (37,62%)

    Dorota Katarzyna Branny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    70 (17,33%)

    Okręg 5

    Sołectwo Goleszów Równia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Wiesław Lipowczan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    311 (66,74%)

    Halina Macura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    155 (33,26%)

    Okręg 6

    Sołectwo Bażanowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Brudny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    426 (79,63%)

    Franciszek Adam Siedlok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    109 (20,37%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kozakowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Piotr Tomica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    177 (56,19%)

    Krzysztof Władysław Kohut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    138 (43,81%)

    Okręg 8

    Sołectwo Kisielów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Monika Chruszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    131 (43,23%)

    Krzysztof Dariusz Pońc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    172 (56,77%)

    Okręg 9

    Sołectwo Godziszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Robert Żmija

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    125 (57,60%)

    Beata Barbara Jaworek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    92 (42,40%)

    Okręg 10

    Sołectwo Dzięgielów ulice: Akacjowa; Cieszyńska; Dębowa; Górna; Kojkowicka; Kościelna, Krótka; Ks. Karola Kulisza; Lipowa: numery nieparzyste od 5 do końca; Miodowa; Myśliwska; Objazdowa; Ogrodowa; Polna; Poprzeczna; Prosta; Rolnicza; Słoneczna; Stroma; Wielodroga

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Michał Kruszy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUSZY

    171 (37,17%)

    Dorota Katarzyna Skark-Pieprzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    289 (62,83%)

    Okręg 11

    Sołectwo Dzięgielów ulice: Boczna; Goleszowska; Graniczna; Kamienna; Lipowa: numery parzyste od 6 do końca; Misyjna; Pasieczna; Spacerowa; Targoniny; Zamkowa; Sołectwo Leszna Górna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Karolina Jaworska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    112 (23,68%)

    Janusz Kożdoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    361 (76,32%)

    Okręg 12

    Sołectwo Puńców ulice: Beskidzka; Cieszyńska: numery od 1 do 57, numery parzyste od 58 do 76; Kojkowicka; Kręta; Leśna; Lipowa; Łączna; Myśliwska; Na Skarpie; Osiedlowa; Polna; Prosta; Ptasia; Rolnicza; Sadowa; Spacerowa; Sportowa; Stroma; Szkolna; Wielodroga; Wysoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Hanus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    193 (56,60%)

    Henryk Nizio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    148 (43,40%)

    Okręg 13

    Sołectwo Puńców ulice: Boczna; Cieszyńska: numery nieparzyste od 59 do 81, numer 78, numer 80, numery od 82 do 298; Dębowa; Długa; Działkowa; Graniczna; Jabłoniowa; Kamienna; Krótka; Miła; Ogrodowa; Owocowa; Rzeczna; Skowronków; Widokowa; Wierzbowa; Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Florczykiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    256 (69,57%)

    Leonard Stanisław Musioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    112 (30,43%)

    Okręg 14

    Sołectwo Cisownica ulice: Agrestowa; Cisowa numery parzyste od 2 - końca; Dzięgielowska; Gołaźnia; Jana Ożany; Kamieniecka; Krokusów; Krótka; Lawendowa; Machula; Morelowa; Na Kępie; Pazuchy; Stara Droga; Turystyczna; Ustrońska numery od 39A - 46A; numer 88; Wędoły; Zadni Gaj

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Agata Samosiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    205 (62,69%)

    Bogusław Konecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    122 (37,31%)

    Okręg 15

    Sołectwo Cisownica ulice: Brzozowa; Budzin; Cisowa: numery nieparzyste od 1 do końca; Irysów; Jałowcowa; Jelenica; Jodłowa; Jury Gajdzicy; Klonowa; Modrzewiowa; Obrzeżna; Osiedlowa; Pasieki; Pawła Łyżbickiego; Pod Czantorią; Pod Grodziskiem; Pod Kopieńcem; Pogodna; Poręba; Poselska; Rekreacyjna; Rozdroże; Tartaczna; Topolowa; Ustrońska: od numeru 118 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Macura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR

    244 (59,51%)

    Henryka Szarzec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW

    166 (40,49%)