Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Pęczniew-ulice: Dąbrowska, Krótka, Rynek, Spacerowa, Wodna
Pokaż więcej
Jerzy Marek Przespolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO
26
(13,47%)
Sławomir Szczepan Pawicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(31,09%)
Dorota Rulka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(55,44%)
Okręg 2
Pęczniew-ulica: Wspólna
Pokaż więcej
Maciej Aleksander Kapituła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
71
(76,34%)
Wioleta Katarzyna Górska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(23,66%)
Okręg 3
Pęczniew-ulice: Osiedle Młodych, Główna, Sportowa, Spółdzielcza
Pokaż więcej
Kazimierz Józef Rozalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
98
(61,64%)
Piotr Żeromiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(38,36%)
Okręg 4
Popów, Kraczynki
Pokaż więcej
Jerzy Andrzej Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
80
(55,56%)
Andrzej Rosiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(44,44%)
Okręg 5
Andrzej Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
99
(71,22%)
Jarosław Adam Kwapiszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(28,78%)
Okręg 6
Przywidz, Osowiec
Pokaż więcej
Mirosław Drożyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
52
(54,74%)
Marek Polka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(45,26%)
Okręg 7
Lubola, Ferdynadów
Pokaż więcej
Bogusława Wanda Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO
21
(16,94%)
Alina Dorota Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
38
(30,65%)
Anna Maria Pawełczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(25,00%)
Leszek Kaczorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(27,42%)
Okręg 8
Brodnia, Brodnia Kolonia
Pokaż więcej
Małgorzata Bogusława Smug
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO
7
(6,93%)
Piotr Janusz Pryliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
47
(46,53%)
Piotr Wojciech Domżał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(46,53%)
Okręg 9
Księża Wólka
Pokaż więcej
Stanisław Zygmunt Miłosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
68
(75,56%)
Anna Maria Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(24,44%)
Okręg 10
Siedlątków, Księże Młyny
Pokaż więcej
Adam Paweł Wyderka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
85
(66,93%)
Błażej Pawicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(33,07%)
Okręg 11
Renata Ewa Motylewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
0
(0,00%)
Okręg 12
Jacek Stanisław Dzikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
0
(0,00%)
Okręg 13
Wola Pomianowa, Borki Drużbińskie
Pokaż więcej
Marianna Stanisława Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO PRZESPOLEWSKIEGO
14
(11,11%)
Zbigniew Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(26,98%)
Mirosław Józef Pełczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(61,90%)
Okręg 14
Marek Dobruchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
64
(45,71%)
Zbigniew Zabłocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(54,29%)
Okręg 15
Jadwichna, Zagórki
Pokaż więcej
Paweł Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANIAKA
60
(65,93%)
Agnieszka Justyna Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(34,07%)