Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatm. Bobolice-ulice: Głowackiego, Osiedlowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Sportowa, Kwiatów Polnych, Langiewicza, Słowackiego, Mieszka I, Juliana Tuwima, Traugutta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Bobolice-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dolna, Górskiego, Jedności Narodowej, Koszalińska, Lipowa, Plac Chrobrego, Spokojna , Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Bobolice-ulice: 1 Maja, Dworcowa, Działkowa, Leśna, Magazynowa, Polanowska, Spacerowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Bobolice-ulice: Ogrodowa, Parkowa, Pionierów, Pocztowa, Polna, Szpitalna, Podgórna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Bobolice-ulice: Kościelna, Matejki, Plac Zwycięstwa, Ratuszowa, Reymonta, Seligera, Wyspiańskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Bobolice-ulice: Łazienkowa, Mickiewicza, Reja, Robotnicza, Sienkiewicza, Spichrzowa, Spółdzielcza, Tylna, Warszawska, Wiejska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Bobolice-ulice: Fabryczna, Łąkowa, Przemysłowa, Szkolna, Zdrojowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chlebowo, Chociwle, Łozice, Porost: Bolechowice, Chlebowo, Chociwle, Janowiec, Kije, Lubino, Łozice, Nowosiółki, Opatówek, Ostrówek, Pniewki, Porost, Soborowo, Spokojne
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: część Sołectwa Dargiń, Dobrociechy, Głodowa: Bożniewice, Dobrociechy, Glinka, Głodowa, Przydargiń-Kolonia, Przydargiń, Różany
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Chmielno, Jatynia, Nowe Łozice: Błotko, Chmielno, Dworzysko, Dziupla, Jatynia, Jatynka, Łozice-Cegielnia, Nowe Łozice, Piaszczyte, Stare Łozice, Ujazd, Zaręby
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kurowo, Ubiedrze: Bobrowo, Cybulino, Grotniki, Kurowo, Kurówko, Lubowo, Różewko, Sarnowo, Stróżany, Ubiedrze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Drzewiany, Górawino, Stare Borne: Buszynko Pierwsze, Buszynko Drugie, Drzewiany, Górawino, Kępsko, Golęszany, Stare Borne, Trzebień, Retnica, Wietrzynko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: część sołectwa Dargiń, Krępa, Świelino: Darginek, Dargiń, Darżewo, Krępa, Świelino, Wojęcino, Zieleniewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kłanino: Jadwiżyn, Kępiste, Kłanino, Wilczogóra, Zagon
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Gozd, Radwanki: Boboliczki, Gozd, Pomorzany, Radwanki, Rylewo, Więcemierz
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów