Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Milówka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Aleja Golec uOrkiestry, Górska, Graniczna, Jagiellońska 131 - 257, Kolonia Zabawa, Ogrodowa, Partyzantów, Pawlusów, Tartaczna, Wąska, Wesoła, Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucjan Robert Wojnar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    100 (37,17%)

    Paweł Klemczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    169 (62,83%)

    Okręg 2

    Feliksa Koczura, Jagiellońska 87 - 129, Kolonia Gruszkowa, Kolonia Prusów, Leszczynowa, Potokowa, Stroma, Turystyczna, Zielona, Widokowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Tomasz Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    216 (80,90%)

    Andrzej Ludwik Kamiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (19,10%)

    Okręg 3

    Księdza Ciszka, 1 - go Maja, Czarna, Jagiellońska 25 - 85, Łęgowa, Miodowa, Plac Quirinich, Pod Syberią, Rynkowa, Targowa, Wikliniarska, Wczasowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Małgorzata Szczotka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    203 (68,58%)

    Grzegorz Józef Szeląg

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (31,42%)

    Okręg 4

    Beskidzka, Dworcowa, Krzywa, Lazurowa, Leśna, Łączna, Nowa, Obrońców Ojczyzny, Słoneczna, Sosnowa, Szczotki, prof. St. Szczotki, Szkolna, Tysiąclecia, Aleja Dobrej Matki, Wichrowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Barbara Bogdał-Caputa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    175 (58,92%)

    Piotr Wojciech Motyka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (41,08%)

    Okręg 5

    Brzozowa, Bukowa, Grunwaldzka, Jagiellońska 1 - 24, Jana Kazimierza 87 - 127, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Figuły, Kwiaty Polskie, Limbowa, Lipowa, Mostowa, Nad Borami, Parkowa, Piekarska, Plac Wolności, Rzeczna, Skowronków, Sportowa, Świerkowa, Wiosenna, Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jan Wojciuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    244 (75,78%)

    Jan Adam Waligóra

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (24,22%)

    Okręg 6

    Cicha, Caputów, Długa, Garncarska, Jana Kazimierza 40 - 86, Kaflarska, Kałuża, Kamienna, Kolejowa 30 - 40, Krótka, Ks. Fr. Bednarczyka, Piastowska, Piwowarska, Szczotków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Maciejowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    158 (49,53%)

    Tadeusz Butor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

    70 (21,94%)

    Maciej Daniel Zieliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (28,53%)

    Okręg 7

    Boczna, Butorów, Dębowa, Generała Hallera, Głęboka, Grzegorzków, Jana Kazimierza 2 - 39, Jasków, Jasna, Kolejowa 14 - 26, Kolonia Kępki, Marszałka Piłsudskiego, Na Kamieńcu, Plażowa, Polna, Przemysłowa, Torowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Edward Salamon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    236 (81,94%)

    Tadeusz Antoni Okrzesik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (18,06%)

    Okręg 8

    Bartkowa, Bukowa, Cerla, Cicha, Gronie, Koniakowska, Kuboski, Kwiatowa, Leśna, Mostowa, Pod Jabłonie, Rzeczna, Sportowa, Szwedów, Świerkowa, Walaśne, Wczasowa, Wesoła, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Pietras

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    85 (29,51%)

    Maria Jadwiga Duraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

    96 (33,33%)

    Dariusz Gołuch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (37,15%)

    Okręg 9

    Bednarska, Górna 265 - 701 i 733 - 869, Jagodowa, Janoska, Jasna, Jodłowa, Kępki, Kolonia Wojtasówka, Łagodna, Łączna, Podcienie, Podgórska, Polna, Potokowa, Prosta, Słoneczna, Sosnowa, Wierzbowa, Wzgórze, Zielona, Zjazdowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Roczyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    128 (48,85%)

    Stanisław Wojtas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    134 (51,15%)

    Okręg 10

    Głogowa, Górna 202 - 254 i 729 - 732, Jedności, Jesionowa, Kolonia Fajkówka, Modrzewiowa, Nowa, Ogrodowa, Pocztowa, Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Turystyczna, Wspólna, Ziołowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Szeląg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    118 (34,50%)

    Ewa Anna Warzecha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    224 (65,50%)

    Okręg 11

    Beskidzka, Bugaj, Bźniok, Czerwińskie, Dworkowa, Głęboka, Krzywa, Malinowa, Objazdowa, Orzechowa, Parkowa, Poplaty, Sadowa, Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Zorek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Stanisław Worek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    124 (42,32%)

    Grażyna Tyc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

    45 (15,36%)

    Małgorzata Katarzyna Filary-Furowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (42,32%)

    Okręg 12

    Sołectwo Szare

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Szczotka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    228 (74,27%)

    Agnieszka Maria Stańco

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (25,73%)

    Okręg 13

    Sołectwo Laliki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Kocierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU ŻYWIECKIEGO

    211 (57,97%)

    Wiesława Maria Gacek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    153 (42,03%)

    Okręg 14

    Bąki, Cępieli, Cicha, Górska (od granicy z Milówką do ul. Bąki i do ul. Pytlarzy), Ogrodowa, Raztoki, Sadowa, Słoneczna, Waligóry, Witosów, Zdrojowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Helena Gaweł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    209 (85,31%)

    Danuta Lucyna Psyta-Śleziak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (14,69%)

    Okręg 15

    Górska (od granicy z okręgiem nr 14 do granicy z gm. Rajcza), Plutków, Purasy, Pytlarzy, Widokowa oraz przysiółki: Madejka, Kacmarze, Pietraszka, Popręcinka, Tarliczne, Urbanki, Zabawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Bandoła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY MILÓWKA

    144 (84,21%)

    Maria Anna Szczotka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (15,79%)