Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Cieszków ul. Bolesława Chrobrego, Grunwaldzka, Ludwika Waryńskiego, Aleja Sportowa
Pokaż więcej
Dawid Stanisław Gęstwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
64
(40,25%)
Robert Adam Pluciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(59,75%)
Okręg 2
Sołectwo Cieszków ul. Ogrodowa, Piastowska, Wierzbowa, Wiśniowa, Morelowa, Leśna, Agrestowa, Porzeczkowa, Rolnicza, Sosnowa
Pokaż więcej
Stanisław Stanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIK KACZMAREK
66
(33,00%)
Lidia Anna Romanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
87
(43,50%)
Mieczysław Marciszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(23,50%)
Okręg 3
Sołectwo Cieszków ul. Piaskowa
Pokaż więcej
Mariusz Borowczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
87
(49,71%)
Joanna Jasińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(50,29%)
Okręg 4
Sołectwo Cieszków ul. Kwiatowa, Garncarska, Gen. Władysława Sikorskiego
Pokaż więcej
Iwona Renata Kozłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
56
(44,80%)
Bogdan Mujta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(55,20%)
Okręg 5
Sołectwo Cieszków ul. Tadeusza Kościuszki, Akacjowa i Aleja Spacerowa
Pokaż więcej
Karol Paweł Sołtys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIK KACZMAREK
61
(33,52%)
Bogusława Barbara Choma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
59
(32,42%)
Jarosław Kazimierz Piecuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(34,07%)
Okręg 6
Sołectwo Cieszków ul. Kolejowa, Krotoszyńska, Polna, Słoneczna i Rynek
Pokaż więcej
Wiesław Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
53
(46,09%)
Urszula Wysogląd
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(53,91%)
Okręg 7
Sołectwo: Ujazd z przysiółkami: Siemianów i Pustków
Pokaż więcej
Maciej Stanisław Kulesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
62
(54,39%)
Wojciech Bajodek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(45,61%)
Okręg 8
Sołectwo Guzowice
Pokaż więcej
Karol Krawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIK KACZMAREK
61
(52,14%)
Michał Paweł Kamieniecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(47,86%)
Okręg 9
Sołectwa: Biadaszka, Zwierzyniec i Wężowice
Pokaż więcej
Dominik Michał Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIK KACZMAREK
15
(11,19%)
Przemysław Kontek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
36
(26,87%)
Mieczysław Tadeusz Buta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(61,94%)
Okręg 10
Sołectwo Dziadkowo
Pokaż więcej
Robert Żywiczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
43
(34,96%)
Marcin Krzysztof Mruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(65,04%)
Okręg 11
Sołectwo Pakosławsko
Pokaż więcej
Rozalia Teresa Kindrat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Słabocin, Rakłowice i Grzebielin
Pokaż więcej
Andrzej Józef Darowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CIESZKÓW
70
(47,62%)
Jerzy Feliks Szczepański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(52,38%)
Okręg 13
Sołectwa: Brzezina, Nowy Folwark i Sędraszyce
Pokaż więcej
Elżbieta Cierpińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(47,90%)
Jan Dwojak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(52,10%)
Okręg 14
Sołectwa: Góry i Jawor
Pokaż więcej
Rafał Janas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(79,02%)
Marcin Poradzisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(20,98%)
Okręg 15
Sołectwa: Jankowa i Trzebicko, z przysiółkami: Trzebicko Dolne i Niezamyśl
Pokaż więcej
Grażyna Krajewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(38,80%)
Rafał Gembarowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(61,20%)