Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Parczew

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Parczew ulice: Akacjowa, Apolinarego Nosalskiego, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Bukowa, Ciołkowskiego, Dębowa, Jaworowa, Jodłowa, Kleeberga, Kopernika, Kosmonautów, Kościuszki, Kwiatowa, Langiewicza, Partyzantów, Słoneczna, Sosnowa, Spadochroniarzy, Szkolna, Świerkowa, Zofii Walencow

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anetta Weremczuk
      143 (23,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Ściuba
      72 (11,80%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agnieszka Piekarska
      254 (41,64%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Wodziński
      141 (23,11%)

    Okręg 2

    Parczew ulice: 11 Listopada od Nr 64 do końca, 1 Maja, Działkowa, Krańcowa, Łąkowa, Parkowa, Piwonia, Wodociągowa, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Janusz Gołąb
      180 (38,88%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Banach
      144 (31,10%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Stefan Zawistowski
      102 (22,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Janusz Marian Pawelec
      37 (7,99%)

    Okręg 3

    Parczew ulice: Aleje Jana Pawła II, Aleje Zwycięstwa, Kardynała Wyszyńskiego, Lipowa, Lubartowska, PCK, Sportowa, Spółdzielcza od Nr 19 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Andrzej Świć
      190 (39,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Agnieszka Anna Dudzińska-Centkowska
      166 (34,87%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Błażewicz
      120 (25,21%)

    Okręg 4

    Parczew ulice: Spółdzielcza od Nr 1 do Nr 18

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Izabela Polak
      112 (27,93%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Krzewski
      106 (26,43%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Naumiuk
      183 (45,64%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Jasionka, Szytki, Wierzbówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Stanisław Kowaluk
      149 (39,52%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Goździk
      228 (60,48%)

    Okręg 6

    Parczew ulice: 11 Listopada od Nr 1 do Nr 63, Nowowiejska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Domański
      109 (34,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Krzysztof Iwanek
      103 (32,70%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Czechowski
      103 (32,70%)

    Okręg 7

    Parczew ulice: Baczyńskiego, Biernackiego, Broniewskiego, Chałubińskiego, dr Zygmunta Tomaszunasa, Fryderyka Chopina, Kościelna, Miodowa, Pasteura, Skłodowskiej Curie, Stanisława Lema, Szpitalna, Tęczowa, Tuwima, Zbigniewa Herberta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Ignatiuk
      108 (23,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Leszek Wiśniewski
      235 (51,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jadwiga Ogłozińska
      114 (24,95%)

    Okręg 8

    Parczew ulice: Konopnickiej, Kraszewskiego, Krótka, Mickiewicza, Nadwalna, Nałkowskiej, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Prusa, Reymonta, Rolna, Sienkiewicza, Słowackiego, Warszawska, Witosa, Włodawska, Wojska Polskiego, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Jaszcz
      107 (24,04%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogusława Barbara Matejczuk
      171 (38,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGFRYD OSMÓLSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Zygfryd Osmólski
      167 (37,53%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Komarne, Laski, Pohulanka, Siedliki, Sowin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Chwalczuk
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Parczew ulice: Agrestowa, Bema, Chabrowa, Deszczowa, Klonowa, Krzywa, Laskowska, Malinowa, Morelowa, Orzechowa, Plac Wolności, Polna od Nr 1 do Nr 51E, Strażacka, Szeroka, Wiśniowa, Żabia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Halina Maria Żelazowska
      153 (32,14%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Duda
      197 (41,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Andrzej Kotliński
      58 (12,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUDZKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Paweł Kamil Rudzki
      68 (14,29%)

    Okręg 11

    Parczew ulice: Polna od Nr 52 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zdzisław Chmielarz
      111 (26,88%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Borowicz
      131 (31,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Kaczmarek
      171 (41,40%)

    Okręg 12

    Parczew ulice: Cicha, Dworcowa, Harcerska, Kolejowa, Pogodna, Poprzeczna, Prosta, Przemysłowa, Siemieńska, Składnicowa, Spokojna, Tartaczna, Władysława Jagiełły, Zbożowa , Zgodna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Katarzyna Tchórzewska
      125 (23,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Janusz Skulimowski
      93 (17,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Adam Teleon
      189 (35,00%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Emilia Renata Kunaszyk
      133 (24,63%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Brudno, Koczergi, Królewski Dwór

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Barbara Bloch
      230 (63,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Hawryluk
      134 (36,81%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Babianka, Buradów, Tyśmienica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariola Grażyna Zarczuk
      108 (40,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Brzezowski
      156 (59,09%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Michałówka, Przewłoka, Wola Przewłocka, Zaniówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Monika Anna Muszyńska
      86 (33,73%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Krzysztof Sokołowski
      169 (66,27%)