Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Witnica-ulice: Azaliowa, Cmentarna, Energetyków, Fiołkowa, Konopnickiej, Liliowa, Moniuszki: nr 8 i 10, Różana, Sportowa, Strzelecka, Świętego Jerzego, Tulipanowa, Wielka, Zielna, Żonkilowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Iwona Bogusława Pisarek
165
(48,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marzena Maria Pankiewicz
82
(24,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Zdzisława Elżbieta Bogucka
93
(27,35%)
Okręg 2
Witnica-ulice: Cegielniana, Gajowa, Jagodowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kosynierów Mirosławskich, Lisia, Łowiecka, Myśliwska, Potok, Szkolna, Wilcza, Wiosny Ludów, Zacisze, Żaków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marta Stańczak
120
(32,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Wioletta Czesława Pawlaczyk
78
(21,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Barbara Maślanka
29
(7,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Bartłomiej Siuciak
48
(13,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Izabela Bera
92
(25,07%)
Okręg 3
Witnica-ulice: Bociania, Droga Polna, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kościuszki, Krótka, Krucza, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Orła Bielika, Osadników, Piaskowa, Ptasia, Repatriantów, Rolna, Słowicza, Sokola, Sowia, Starzyńskiego: od nr 1 do nr 9 oraz nr 11, Strusia, Traugutta, Wysockiego, Zaułek Kowalski, Żurawia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Mariusz Gutowski
102
(24,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Marcin Wiśniewski
51
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Marek Kobylański
197
(47,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Edyta Tyszecka
68
(16,27%)
Okręg 4
Witnica-ulice: Gorzowska, Plac Andrzeja Zabłockiego, Moniuszki: nr 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13a, Parkowa, Plac Wolności, Kostrzyńska od nr 1 do nr 12B, Sikorskiego: od nr 3 do nr 13 oraz nr 15, Zaułek Kościelny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Helena Musiał
28
(8,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Aneta Angelika Rackiewicz
65
(18,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Paweł Gadomski
87
(24,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Filip Wojciechowski
23
(6,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Dorota Piotrzkiewicz
67
(19,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA WITNICA
-
16
Daniel Jaskólski
80
(22,86%)
Okręg 5
Witnica-ulice: Granitowa, Kolejowa, Maszynowa, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Papiernicza, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Spedycyjna, Stalowa, Towarowa, Transportowa, Usługowa, Zaułek Polny, Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Piotr Bronisław Zakryszko
123
(34,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Wojciech Maślanka
61
(17,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Marek Stojanowski
51
(14,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Krzysztof Kazimierz Krawczyński
120
(33,80%)
Okręg 6
Witnica-ulice: Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa, Końcowa, Leśna, Osiedle Zachodnie, Kostrzyńska od nr 13 do końca ulicy, Sosnowa, Świerkowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jerzy Giemziak
17
(4,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Julita Arleta Karasińska
81
(22,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Michał Gniewomir Bajak
75
(21,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Mariusz Józef Serafin
94
(26,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Tomasz Szuszakiewicz
87
(24,58%)
Okręg 7
Witnica-ulice: Bajkowa, Fabryczna, Sikorskiego: nr 14 oraz od nr 16 do końca ulicy, Starzyńskiego: nr 10 oraz od nr 12 do końca ulicy, Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Małgorzata Mistrzak
34
(11,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Jacek Piwkowski
95
(31,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Helena Pachut-Głowińska
41
(13,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Krzysztof Norbert Popławski
56
(18,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Marek Jan Krukowski
75
(24,92%)
Okręg 8
Witnica-ulice: Czereśniowa, Czerwonych Maków, Księdza Józefa Bielaka, Pocztowa, Łąkowa, 1 - go Maja, Rybacka, Spokojna, Ścieżka Rybacka, Wędkarska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zaułek Wodny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Krzysztof Antoni Świstel
86
(23,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Kot
75
(20,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Artur Stojanowski
102
(28,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Kornelia Mazurek
98
(27,15%)
Okręg 9
Sołectwo Nowiny Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Władysław Michał Bilik
67
(13,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Krzysztof Waldemar Kuchnio
194
(37,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Zygmunt Pełech
33
(6,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Magdalena Bujak-Błauciak
105
(20,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Wioleta Maria Pielech
114
(22,22%)
Okręg 10
Sołectwa: Boguszyniec, Kłopotowo, Oksza, Pyrzany, Świerkocin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Katarzyna Hołubowska
50
(17,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Elżbieta Maćkała
64
(23,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Izabela Araszczuk
164
(58,99%)
Okręg 11
Sołectwa: Białcz, Białczyk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Przybył
67
(16,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Katarzyna Hajnrych
46
(11,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ireneusz Tomasz Simiński
60
(14,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Elżbieta Baran
116
(28,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Marian Piątkowski
121
(29,51%)
Okręg 12
Sołectwa: Mosina, Nowe Dzieduszyce, Sosny, Stare Dzieduszyce w tym Tarnówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Zbigniew Swędrowski
163
(44,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Piątkowska
73
(19,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Zofia Teodora Lemieszek
97
(26,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Monika Genowefa Pawlak
34
(9,26%)
Okręg 13
Sołectwa: Dąbroszyn, Krześniczka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aneta Grzegorzewska
58
(17,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Sławomir Malinowski
48
(14,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Pałczyńska
139
(42,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Anna Czelin-Bujnicka
85
(25,76%)
Okręg 14
Sołectwo Kamień Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Jan Mołdoch
68
(28,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAWNICZAK-KARBOWIAK
-
15
Barbara Ewa Laskowska
64
(26,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Małgorzata Marta Laskowska
109
(45,23%)
Okręg 15
Sołectwa: Kamień Mały, Mościce, Mościczki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Krzysztof Pankiewicz
79
(22,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK
-
13
Krystyna Niegłos
101
(29,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO
-
14
Remigiusz Stotko
165
(47,83%)