Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Annopol, Osiedle Annopol I, ulice: Ogrodowa, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Polna, Szkolna, Osiedle Słoneczne, Legionów Polskich, Kasztanowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Jan Wiesław Stefański
52
(18,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Andrzej Wilk
66
(22,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI DLA LUDZI”
-
15
Mariusz Lis
85
(29,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Dariusz Sikora
85
(29,51%)
Okręg 2
Miasto Annopol, Osiedle Annopol I, ulice: Świeciechowska, Radomska, Partyzantów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Waldemar Andrzej Rakwał
89
(34,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Leptuch
73
(27,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI DLA LUDZI”
-
15
Michał Trębacz
58
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Paweł Borowski
41
(15,71%)
Okręg 3
Miasto Annopol, Osiedle Annopol I, ulica: Leśna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Michał Stefan Wójcicki
98
(26,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Maria Dusza
46
(12,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI DLA LUDZI”
-
15
Jerzy Lipniacki
135
(36,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Jerzy Leszek Sendrowicz
95
(25,40%)
Okręg 4
Miasto Annopol, Osiedle Annopol I, ulica: Lubelska, Miasto Annopol, Osiedle Annopol II, ulica: Stanisława Skały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Jacek Matwiej
59
(22,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aneta Dul
51
(19,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI DLA LUDZI”
-
15
Agnieszka Zabłotna
51
(19,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Zenobia Jarmuła
99
(38,08%)
Okręg 5
Sołectwa: Jakubowice, Kopiec, Opoczka, Świeciechów Poduchowny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Zdzisław Romański
110
(44,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Edward Bożek
66
(26,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Paweł Flasiński
71
(28,74%)
Okręg 6
Sołectwo: Świeciechów Duży
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Biernat
38
(17,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Ireneusz Libor
87
(39,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BOWNIKA
-
17
Andrzej Bownik
96
(43,44%)
Okręg 7
Sołectwa: Bliskowice, Baraki, Natalin, Popów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Wojciech Tęcza
156
(54,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesław Piotr Dąbrowski
131
(45,64%)
Okręg 8
Sołectwa: Grabówka, Grabówka Ukazowa, Zastocze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Anna Wiesława Wąsik
165
(62,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Jan Drozdowski
100
(37,74%)
Okręg 9
Sołectwa: Nowy Rachów, Stary Rachów, Anielin, Sucha Wólka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Witold Winogrodzki
141
(54,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Czesław Marek Kowal
120
(45,98%)
Okręg 10
Sołectwa: Dąbrowa, Huta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Łukasz Maciej Babiracki
79
(37,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Renata Anna Mazurek
26
(12,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Piotr Kuś
69
(32,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Barbara Cecylia Ryszawa
36
(17,14%)
Okręg 11
Sołectwa: Wymysłów, Opoka Duża część: Opoka Kolonia, Józefin, Michalin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Bogumiła Genowefa Iracka-Burek
91
(37,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dawid Magiełda
65
(26,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Paweł Gawrysiak
88
(36,07%)
Okręg 12
Sołectwo Opoka Duża część: Opoka Duża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Joanna Jarząbkowska
75
(45,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Ksiądz
90
(54,55%)
Okręg 13
Sołectwa: Janiszów, Zabełcze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Edward Koba
152
(75,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Tworek
31
(15,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Sławomir Grys
18
(8,96%)
Okręg 14
Sołectwo: Kosin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Julita Domagała
144
(56,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Górniak
78
(30,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA GAZDY
-
16
Piotr Skała
34
(13,28%)
Okręg 15
Sołectwo: Borów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA LIWIŃSKIEGO
-
14
Grzegorz Tomasz Wójcik
99
(49,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Helena Kawka
102
(50,75%)