Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rybczewice Pierwsze od numeru 1 do numeru 70
Pokaż więcej
Józef Grzegorz Szymaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(46,15%)
Henryk Kazimierz Rybak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(24,04%)
Hanna Maria Warda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
31
(29,81%)
Okręg 2
Rybczewice Pierwsze od numeru 71 do końca
Pokaż więcej
Katarzyna Szyba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(19,10%)
Magdalena Figura-Wrona
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(62,92%)
Paweł Adam Mańko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
16
(17,98%)
Okręg 3
Rybczewice Drugie od numeru 1 do numeru 87
Pokaż więcej
Sławomir Jan Wiącek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(43,62%)
Jan Koczmara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(28,72%)
Milena Karolina Podolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
26
(27,66%)
Okręg 4
Rybczewice Drugie od numeru 88 do końca
Pokaż więcej
Paweł Andrzej Bochyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(38,64%)
Piotr Paweł Wlizło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(29,55%)
Rafał Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
42
(31,82%)
Okręg 5
Częstoborowice od numeru 1 do numeru 124
Pokaż więcej
Mariusz Mieczysław Skrzypczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(34,07%)
Piotr Józef Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(37,36%)
Urszula Monika Kwiatosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
26
(28,57%)
Okręg 6
Częstoborowice od numeru 125 do końca
Pokaż więcej
Małgorzata Stanisława Suszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(41,23%)
Roman Marian Olech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(40,35%)
Małgorzata Maria Golon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
21
(18,42%)
Okręg 7
Pilaszkowice Pierwsze
Pokaż więcej
Jadwiga Mieczysława Miedzianowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(29,66%)
Bogdan Andrzej Skorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
83
(70,34%)
Okręg 8
Mirosława Warda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(24,21%)
Sebastian Mateusz Skorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
29
(30,53%)
Mateusz Piotr Wawrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWE RYBCZEWICE
43
(45,26%)
Okręg 9
Pilaszkowice Drugie
Pokaż więcej
Agnieszka Sobiesiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(12,22%)
Dominik Janusz Mańka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(58,89%)
Alina Juros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
26
(28,89%)
Okręg 10
Izdebno-Kolonia
Pokaż więcej
Aleksandra Jarymek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(51,67%)
Katarzyna Mizera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
29
(48,33%)
Okręg 11
Izdebno, Zygmuntów
Pokaż więcej
Anna Suszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(51,33%)
Dorota Karolina Rakoczy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(48,67%)
Okręg 12
Stryjno Pierwsze
Pokaż więcej
Agnieszka Krystyna Basiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(31,01%)
Marcin Flor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
89
(68,99%)
Okręg 13
Choiny, Stryjno Drugie
Pokaż więcej
Anna Teresa Krawczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(47,96%)
Witold Henryk Wąsik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(52,04%)
Okręg 14
Stryjno-Kolonia
Pokaż więcej
Lech Stanisław Miściur
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(47,89%)
Anna Barbara Misztal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(24,65%)
Agnieszka Kusy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY DZIAŁAJMY JUŻ CZAS!
39
(27,46%)
Okręg 15
Marek Bogusław Wac
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(62,20%)
Marek Szpot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(37,80%)