Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Białogóra (z Górczynem), Słuchowo
Pokaż więcej
Justyna Agnieszka Muttke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
150
(58,37%)
Władysław Paweł Miąskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
107
(41,63%)
Okręg 2
Sołectwa: Brzyno, Prusewo
Pokaż więcej
Mirosław Brunon Krampikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KRAMPIKOWSKIEGO
113
(36,69%)
Dorota Kazimiera Goyke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
119
(38,64%)
Henryk Piotr Struk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
76
(24,68%)
Okręg 3
Część sołectwa Wierzchucino na północ od osi drogi wojewódzkiej nr 213: posesje bez ulicy, Abrahama nr parzyste, Graniczna, Kapitańska, Kaszubska, Klonowa, Kościelna, Krótka, Leśna, Morska, Nowa, Ogrodowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Żytnia
Pokaż więcej
Natalia Katarzyna Kaczykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA
106
(28,42%)
Bartłomiej Stanisław Krampikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
133
(35,66%)
Zygmunt Piontek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
134
(35,92%)
Okręg 4
Część sołectwa Wierzchucino na południe od osi drogi wojewódzkiej nr 213: Abrahama nr nieparzyste, Bałtycka, Łąkowa, Miętowa, Młyńska, Polna, Pomorska, Prusewska, Stanisława Okonia, Szkolna, Św. Antoniego, Św. Rozalii
Pokaż więcej
Remigiusz Stanisław Karczmarzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA
136
(40,24%)
Radosław Adam Steinke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
54
(15,98%)
Ireneusz Marian Łepek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
148
(43,79%)
Okręg 5
Sołectwo Żarnowiec (z Porębem)
Pokaż więcej
Jarosław Janusz Zielonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
187
(48,45%)
Henryk Tomasz Żaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
68
(17,62%)
Wiesława Maria Doppke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY DOPPKE
52
(13,47%)
Łukasz Mateusz Krefta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KREFTY
79
(20,47%)
Okręg 6
Sołectwa: Dębki, Odargowo
Pokaż więcej
Maciej Juliusz Krzemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
92
(35,66%)
Tadeusz Jan Goyke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
166
(64,34%)
Okręg 7
Sołectwo Krokowa
Pokaż więcej
Krzysztof Henryk Kuptz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
111
(33,33%)
Paweł Szewczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
110
(33,03%)
Maria Zofia Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII WIŚNIEWSKIEJ
112
(33,63%)
Okręg 8
Sołectwo : Jeldzino (z Ginkami), Goszczyno (z Łętowicami i Szarym Dworem)
Pokaż więcej
Sebastian Zbigniew Bemka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
116
(26,85%)
Zygmunt Leon Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
50
(11,57%)
Rafał Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ KOWALSKI
177
(40,97%)
Roman Jan Gąska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA GĄSKI
89
(20,60%)
Okręg 9
Sołectwa: Karlikowo , Lisewo, Świecino
Pokaż więcej
Patryk Błażej Szczypior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
103
(24,01%)
Nikodem Czesław Bakalarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
78
(18,18%)
Piotr Leszek Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA OKONIA
248
(57,81%)
Okręg 10
Sołectwa: Minkowice, Parszczyce
Pokaż więcej
Marek Dariusz Krzebietke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
197
(73,23%)
Marcin Bogusław Wszałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
72
(26,77%)
Okręg 11
Sołectwo Sławoszyno
Pokaż więcej
Bogusław Stanisław Browarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
92
(33,33%)
Michał Szczepan Góral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
184
(66,67%)
Okręg 12
Sołectwa: Karwieńskie Błoto Pierwsze (ze Sławoszynkiem), Karwieńskie Błoto Drugie
Pokaż więcej
Joanna Katarzyna Szynszecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
224
(66,08%)
Piotr Marian Piontke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
115
(33,92%)
Okręg 13
Sołectwo Sulicice
Pokaż więcej
Magdalena Ewa Widak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
91
(59,87%)
Stefania Teresa Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
61
(40,13%)
Okręg 14
Sołectwa: Kłanino (z Parszkowem) , Połchówko
Pokaż więcej
Rafał Janusz Konarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
107
(45,92%)
Andrzej Lieske
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA LIESKE
126
(54,08%)
Okręg 15
Sołectwa: Lubkowo (z DPS Lubkowo) . Lubocino . Sobieńczyce (z Myśliwką), Tyłowo (z Dąbrową)
Pokaż więcej
Jacek Antoni Styn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA STYNA
49
(11,61%)
Józef Jan Bradtke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA ŚLIWICKIEGO
170
(40,28%)
Grażyna Anna Bradtke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY BRADTKE
156
(36,97%)
Radosław Piotr Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA CISKOWSKIEGO
47
(11,14%)