Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Czarna Woda, Gmina Lubichowo, Gmina Osieczna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Bogdan Stanisław Czaja
724
(13,67%)
-
4
Ewa Maria Damps
115
(2,17%)
-
2
Bronisław Benedykt Szneider
249
(4,70%)
-
5
Barbara Dittmer
144
(2,72%)
-
3
Michał Kazimierz Borzyszkowski
206
(3,89%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
2
Łukasz Łangowski
589
(11,12%)
-
3
Danuta Anna Rynkowska
90
(1,70%)
-
1
Witold Grzegorz Sykutera
621
(11,73%)
-
5
Paweł Tuszyński
354
(6,69%)
-
4
Zofia Ebertowska
99
(1,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Ludmiła Agnieszka Dehling
62
(1,17%)
-
2
Dominik Roman Klin
35
(0,66%)
-
1
Henryk Kazimierz Fischer
40
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Michał Lubiński
233
(4,40%)
-
4
Beata Katarzyna Radka
133
(2,51%)
-
1
Jerzy Fiałek
963
(18,19%)
-
2
Małgorzata Izabela Sofczyńska-Baran
106
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Jakub Pozorski
193
(3,64%)
-
3
Dagmara Joanna Mazurek
49
(0,93%)
-
5
Danuta Nasiorowska
79
(1,49%)
-
4
Jan Łukasz Wejer
63
(1,19%)
-
1
Zbigniew Stanisław Gołuński
148
(2,80%)
Okręg 2
Miasto Starogard Gdański
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
11
Artur Andrzej Chmielecki
64
(0,36%)
-
4
Iwona Maria Lewandowska
261
(1,46%)
-
2
Robert Marcin Wierzba
1 633
(9,15%)
-
3
Wioleta Barbara Strzemkowska-Konkolewska
421
(2,36%)
-
1
Patryk Gabriel
1 516
(8,49%)
-
9
Agata Dobrzyńska
85
(0,48%)
-
7
Monika Anna Albrecht
56
(0,31%)
-
6
Maria Jolanta Wotkowska
44
(0,25%)
-
8
Bartosz Henryk Prokopów
52
(0,29%)
-
10
Łukasz Rusiewicz
144
(0,81%)
-
5
Wiesława Górska
125
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
1
Stanisława Głąb-Brandt
485
(2,72%)
-
2
Bogdan Antoni Wróbel
398
(2,23%)
-
3
Wiesław Zygmunt Wrzesiński
140
(0,78%)
-
5
Dorota Agnieszka Dorau
265
(1,48%)
-
9
Grzegorz Oller
145
(0,81%)
-
7
Andrzej Kazimierz Bona
95
(0,53%)
-
8
Piotr Szurgot
141
(0,79%)
-
6
Anna Justyna Zwiernik
107
(0,60%)
-
4
Hanna Bielang
76
(0,43%)
-
10
Marcin Wojciech Kaszubowski
222
(1,24%)
-
11
Piotr Cesarz
725
(4,06%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
5
Krystyna Kwidzińska-Kulas
133
(0,75%)
-
3
Krzysztof Franciszek Kamysz
835
(4,68%)
-
8
Janusz Marek Nowak
104
(0,58%)
-
1
Maciej Karol Kalinowski
798
(4,47%)
-
2
Ewa Barbara Sommerfeld
836
(4,68%)
-
4
Krzysztof Roman Cichoń
482
(2,70%)
-
6
Mirosław Alojzy Bławat
225
(1,26%)
-
7
Anna Maria Piotrzkowska
274
(1,54%)
-
9
Michał Zbigniew Nagórski
151
(0,85%)
-
11
Sandra Jadwiga Domachowska
366
(2,05%)
-
10
Mikołaj Andrzej Stankowiak
761
(4,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Maria Furgała
69
(0,39%)
-
1
Wiesław Jan Rutkowski
327
(1,83%)
-
5
Dariusz Mirosław Gliniecki
38
(0,21%)
-
6
Ryszard Maciej Gaszkowski
25
(0,14%)
-
7
Elwira Maria Komin
10
(0,06%)
-
10
Grażyna Klin
17
(0,10%)
-
3
Piotr Zygmunt Kołakowski
23
(0,13%)
-
4
Magdalena Anna Jelińska
30
(0,17%)
-
8
Mirosław Aleksander Zielenkiewicz
11
(0,06%)
-
11
Sławomir Jacek Jankowski
81
(0,45%)
-
9
Andrzej Kwiatkowski
11
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Roman Kotowski
304
(1,70%)
-
8
Arkadiusz Tomasz Kobierzyński
158
(0,89%)
-
6
Katarzyna Maria Hoppe
431
(2,42%)
-
1
Piotr Stanisław Szubarczyk
1 258
(7,05%)
-
2
Jacek Feliks Marczak
484
(2,71%)
-
3
Paweł Głuch
465
(2,61%)
-
7
Daria Kaczocha
143
(0,80%)
-
4
Zbigniew Józef Potocki
296
(1,66%)
-
10
Teresa Bogumiła Cylkowska
210
(1,18%)
-
9
Barbara Brzezińska
235
(1,32%)
-
11
Mariusz Brunon Glanert
221
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Szymborski
257
(1,44%)
-
6
Katarzyna Milewska
28
(0,16%)
-
3
Jerzy Stanisław Liebrecht
74
(0,41%)
-
8
Danuta Teresa Słomińska
7
(0,04%)
-
7
Małgorzata Pliszka
16
(0,09%)
-
11
Krystyna Barbara Wąs
35
(0,20%)
-
4
Józef Władysław Muchowski
102
(0,57%)
-
2
Marek Adam Duzowski
111
(0,62%)
-
9
Martyna Walczak
20
(0,11%)
-
5
Grzegorz Roman Wróblewski
34
(0,19%)
-
10
Jacek Dariusz Śliwa
13
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY BLOK DLA STAROGARDU
-
1
Stanisław Alojzy Benert
51
(0,29%)
-
4
Ryszard Stachelek
9
(0,05%)
-
3
Robert Ryszard Saldzień
13
(0,07%)
-
5
Justyna Elżbieta Kowalska
20
(0,11%)
-
2
Bogusława Ewa Nowak
44
(0,25%)
Okręg 3
Gmina Starogard Gdański
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Władysław Henryk Prabucki
328
(4,96%)
-
5
Elżbieta Maria Budzinska-Słupek
162
(2,45%)
-
4
Kamil Patryk Pietrasik
61
(0,92%)
-
1
Tomasz Michał Rogalski
990
(14,96%)
-
3
Monika Małgorzata Walkowska
159
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
4
Karol Adam Kolasiński
87
(1,31%)
-
2
Eugeniusz Alojzy Bollin
137
(2,07%)
-
3
Alina Jeleń
347
(5,24%)
-
5
Agnieszka Płotkowska
52
(0,79%)
-
1
Stanisław Franciszek Połom
362
(5,47%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
3
Katarzyna Lisiewska
128
(1,93%)
-
4
Krzysztof Duzowski
172
(2,60%)
-
2
Andrzej Stanisław Krzykowski
109
(1,65%)
-
5
Mariusz Piotr Skarbek
96
(1,45%)
-
1
Anna Maria Maleszyk
349
(5,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Kamila Stanisława Stachowicz-Kryża
140
(2,12%)
-
1
Tomasz Wojciech Czerwiński
70
(1,06%)
-
3
Łukasz Andrzej Walczak
22
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sylwia Anna Wiśniewska
929
(14,04%)
-
4
Ludwik Józef Heldt
109
(1,65%)
-
2
Jolanta Tarkowska-Fanslau
148
(2,24%)
-
3
Zbigniew Kazimierz Strzyżewski
105
(1,59%)
-
5
Ryszard Tadeusz Wałdoch
226
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Katarzyna Babińska
27
(0,41%)
-
1
Tadeusz Edward Chełchowski
530
(8,01%)
-
3
Anna Szwarc
472
(7,13%)
-
2
Piotr Franciszek Lorek
260
(3,93%)
-
5
Tomasz Piotr Puścikowski
41
(0,62%)
Okręg 4
Gmina Kaliska, Gmina Zblewo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Janeta Barbara Drawska
127
(2,02%)
-
1
Leszek Józef Burczyk
1 255
(19,93%)
-
5
Adrian Andrzej Prabucki
123
(1,95%)
-
4
Katarzyna Elżbieta Kasprzycka
30
(0,48%)
-
3
Anna Ałanowska
53
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
1
Arkadiusz Herold
831
(13,19%)
-
5
Piotr Wróblewski
56
(0,89%)
-
3
Mirosława Katarzyna Borucka
81
(1,29%)
-
2
Grzegorz Piwowarczyk
548
(8,70%)
-
4
Irena Marta Szulkowska
123
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
1
Adam Radosław Żelazek
95
(1,51%)
-
2
Wojciech Nadolski
58
(0,92%)
-
3
Monika Maria Wałaszewska
55
(0,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Lidia Gertruda Godlewska-Wróblewska
7
(0,11%)
-
4
Karol Krzysztof Cylman
38
(0,60%)
-
2
Zbigniew Józef Gołębiewski
8
(0,13%)
-
1
Beata Maria Beling
44
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Antoni Florian Cywiński
683
(10,84%)
-
3
Stanisław Kośnik
126
(2,00%)
-
4
Amelia Brygida Koprowska
94
(1,49%)
-
5
Gertruda Brus
88
(1,40%)
-
2
Andrzej Marcin Gajewski
574
(9,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Gumiński
257
(4,08%)
-
1
Henryk Stanisław Świadek
591
(9,38%)
-
4
Zdzisława Izabela Gulgowska
67
(1,06%)
-
3
Renata Barbara Klimowicz
159
(2,52%)
-
5
Lucyna Barbara Górecka
127
(2,02%)
Okręg 5
Gmina Bobowo, Gmina Osiek, Gmina Skórcz, Miasto Skórcz, Gmina Smętowo Graniczne
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Ewa Unstädt
53
(0,72%)
-
3
Wojciech Robert Wierzbowski
233
(3,16%)
-
2
Regina Maria Kotłowska
225
(3,05%)
-
1
Arkadiusz Piotr Zając
512
(6,94%)
-
4
Agnieszka Halina Krawczyk-Powierza
41
(0,56%)
-
6
Stanisław Andrzej Sierko
60
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
3
Ewelina Maria Szczodrowska
381
(5,17%)
-
1
Kazimierz Edmund Chyła
986
(13,37%)
-
2
Lech Jan Kolaska
857
(11,62%)
-
6
Bartłomiej Andrzej Kozłowski
126
(1,71%)
-
4
Stanisława Kurowska
791
(10,73%)
-
5
Elżbieta Maria Pietrasiak
287
(3,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Bożena Agnieszka Gila
13
(0,18%)
-
3
Jolanta Łacik
66
(0,90%)
-
1
Renata Małgorzata Siemaszko
150
(2,03%)
-
2
Stanisław Andrzej Grabowski
34
(0,46%)
-
5
Maciej Hubert Babinek
8
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Wojciech Mykowski
553
(7,50%)
-
4
Marcin Kłosowski
187
(2,54%)
-
5
Maria Chyła
250
(3,39%)
-
2
Grażyna Jadwiga Stolc
352
(4,77%)
-
3
Krzysztof Michał Romanowski
197
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jurand Franciszek Kolaska
454
(6,16%)
-
5
Adela Zofia Szkołut
42
(0,57%)
-
4
Marcin Zbigniew Komorowski
57
(0,77%)
-
3
Katarzyna Maria Serocka-Chrzanowska
124
(1,68%)
-
6
Alicja Małgorzata Chince
9
(0,12%)
-
2
Ireneusz Makiła
325
(4,41%)
Okręg 6
Gmina Skarszewy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Wojciech Paweł Tebecio
71
(1,22%)
-
3
Stanisława Ludwika Mazurkiewicz
73
(1,26%)
-
2
Piotr Konsik
62
(1,07%)
-
4
Anna Agnieszka Kasprzycka
56
(0,97%)
-
1
Wiesław Franciszek Brzoskowski
1 218
(20,99%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
1
Dariusz Szczepan Nagórski
539
(9,29%)
-
2
Ewa Katarzyna Myśków
115
(1,98%)
-
3
Arkadiusz Burczyk
94
(1,62%)
-
5
Zbigniew Stanisław Młyński
131
(2,26%)
-
4
Alicja Magdalena Radlińska
94
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
1
Marcin Piotr Byczkowski
537
(9,26%)
-
5
Kryspin Andrzej Karnat
370
(6,38%)
-
2
Cecylia Teresa Hinz
346
(5,96%)
-
3
Piotr Bronisław Turek
200
(3,45%)
-
4
Anna Maria Orlikowska
115
(1,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Józef Ebertowski
163
(2,81%)
-
3
Krystyna Mamińska
24
(0,41%)
-
5
Krzysztof August Eggert
35
(0,60%)
-
1
Bogusława Maria Fiał
84
(1,45%)
-
4
Grażyna Rogozińska
4
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Roman Marchewicz
292
(5,03%)
-
1
Ewa Janina Turzyńska
402
(6,93%)
-
3
Jan Józef Wawrzyniak
32
(0,55%)
-
5
Andrzej Zdzisław Podgórniak
136
(2,34%)
-
4
Halina Łaszczuk
55
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ewa Młyńska
294
(5,07%)
-
2
Eugeniusz Waldemar Sulewski
61
(1,05%)
-
3
Beata Anna Szulist
44
(0,76%)
-
4
Paweł Depta
91
(1,57%)
-
5
Alina Zofia Łabudzka
64
(1,10%)