Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: 3 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bartna Strona, Bolesława Chrobrego, Bursztynowa, Ciasna, Gen. Władysława Andersa, Gustawa Gizewiusza, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Lipperta, Jantarowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Klasztorna, Klonowa, Krzysztofa Mrongowiusza, Kujawska, Marii Konopnickiej, Mazurska, Melchiora Wańkowicza, Michała Drzymały, Michała Kajki, Michała Rafajłowicza, Mikołaja Reja, Miodowa, Odrodzenia, Ogrodowa, Oskara Kolberga, Piaskowa, Plac Juranda, Plac Wolności, Podgórna, Pomorska, Reinholda Barcza, Spacerowa, Suwalska, Sybiraków, Śląska, Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Walentego Barczewskiego, Wojciecha Kętrzyńskiego, Wołyńska, Wrzosowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Katarzyna Baranowska
32
(1,39%)
-
4
Zbigniew Stanisław Dobkowski
143
(6,21%)
-
1
Tomasz Żuchowski
152
(6,60%)
-
5
Agnieszka Stypik
37
(1,61%)
-
7
Barbara Wanda Bełdycka-Koss
20
(0,87%)
-
6
Zbigniew Jan Maczan
47
(2,04%)
-
2
Jacek Kuźma
100
(4,34%)
KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"
-
4
Ewa Barbara Załęska
5
(0,22%)
-
3
Arkadiusz Kazimierz Bugaj
18
(0,78%)
-
5
Marianna Fidura
1
(0,04%)
-
1
Karol Argalski
34
(1,48%)
-
6
Kazimierz Marian Fidura
0
(0,00%)
-
2
Katarzyna Przybyszewska
42
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"
-
1
Stefania Ewa Czerw
100
(4,34%)
-
3
Robert Częścik
33
(1,43%)
-
2
Wanda Napiwodzka
54
(2,34%)
-
4
Grzegorz Zdunek
22
(0,95%)
-
6
Andrzej Zbigniew Rangosz
41
(1,78%)
-
5
Danuta Górska
91
(3,95%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"
-
4
Jerzy Klenczon
58
(2,52%)
-
1
Paweł Malec
261
(11,33%)
-
7
Zbigniew Chrapkiewicz
86
(3,73%)
-
5
Tomasz Szydlik
24
(1,04%)
-
2
Zofia Krystyna Głodzik
81
(3,52%)
-
6
Patrycja Chodkowska
13
(0,56%)
-
3
Iwona Monika Kłosińska
50
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"
-
3
Elżbieta Kulikowska
52
(2,26%)
-
1
Zbigniew Janusz Orzoł
212
(9,20%)
-
7
Rafał Jan Wilczek
143
(6,21%)
-
2
Artur Antoni Trochimowicz
191
(8,29%)
-
6
Dariusz Florian Podleś
84
(3,65%)
-
4
Zofia Anna Lipka
17
(0,74%)
-
5
Katarzyna Ciak
60
(2,60%)
Okręg 2
Ulice: 1 Maja, Bohaterów Września 1939, Bydgoska, Działkowa, Fryderyka Leyka, Jerzego Lanca, Kazimierza Pułaskiego, Lemańska, Łódzka, Nauczycielska, Poznańska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Solidarności, Targowa, Toruńska, Walentego Habandta, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agata Jolanta Biedrzycka
153
(5,73%)
-
7
Stanisław Adam Roman
90
(3,37%)
-
4
Beata Pikora
14
(0,52%)
-
1
Teresa Moczydłowska
226
(8,47%)
-
6
Justyna Jolanta Tabaka
28
(1,05%)
-
2
Marek Grzegorz Łaniewski
54
(2,02%)
-
5
Czesław Gawryluk
20
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"
-
7
Monika Alicja Trojanowska
10
(0,37%)
-
1
Paweł Kamil Krassowski
254
(9,52%)
-
2
Krystyna Małgorzata Wasilewska
23
(0,86%)
-
4
Daniel Stanisław Wołczkiewicz
15
(0,56%)
-
5
Jacek Gawryś
20
(0,75%)
-
3
Piotr Eugeniusz Dołżański
7
(0,26%)
-
6
Oliwia Dąbrowska
11
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"
-
1
Jerzy Andrzej Cimoszyński
54
(2,02%)
-
2
Roman Leon Smolarz
15
(0,56%)
-
7
Marian Wiesław Wasilewski
74
(2,77%)
-
4
Ferdynand Sosnowski
32
(1,20%)
-
3
Helena Jasiukiewicz
52
(1,95%)
-
5
Grażyna Grądzka
16
(0,60%)
-
6
Wiesława Maria Enerlich-Kozioł
15
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"
-
6
Iwona Ewa Błaszczyk
31
(1,16%)
-
5
Maciej Bukowiecki
70
(2,62%)
-
2
Jerzy Kosakowski
94
(3,52%)
-
3
Katarzyna Żaneta Ulatowska
86
(3,22%)
-
7
Leszek Mierzejewski
84
(3,15%)
-
4
Urszula Hanna Świerczewska
49
(1,84%)
-
1
Robert Artur Siudak
135
(5,06%)
KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"
-
1
Tomasz Łachacz
440
(16,49%)
-
3
Izabela Nowicka
53
(1,99%)
-
2
Sławomir Witold Staszak
260
(9,75%)
-
4
Marianna Kesler
8
(0,30%)
-
5
Rafał Łukasz Wilczek
94
(3,52%)
-
7
Magdalena Justyna Marczak
40
(1,50%)
-
6
Patryk Szymański
41
(1,54%)
Okręg 3
Ulice: Antoniego Osuchowskiego, Antoniego Słonimskiego, Armii Krajowej, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Długa, Elizy Orzeszkowej, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gnieźnieńska, Jakuba Kowalewskiego, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Bema, Juliana Tuwima, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kasztanowa, Konstantego I. Gałczyńskiego, Krótka, Ks. Władysława Łaniewskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lniana, Lwowska, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja Kopernika, Mławska, Niepodległości, Nowa, Osiedleńcza, Partyzantów, Pasymska, Pawła Nowakowskiego, Piastów, Polskich Dzieci Wojny, Poprzeczna, Powstańców Warszawy, Robotnicza, Romualda Traugutta, Równoległa, Słoneczna, Spółdzielcza, Warmińska, Władysława Sikorskiego, Władysława Tatarkiewicza, Wspólna, Zbigniewa Sobieszczańskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Zdzisław Dziuban
171
(6,63%)
-
2
Agnieszka Izabela Kosakowska
256
(9,93%)
-
7
Urszula Kamińska
54
(2,09%)
-
3
Karol Kołakowski
42
(1,63%)
-
5
Aleksander Henryk Pohulajewski
37
(1,44%)
-
4
Natalia Muchowska
59
(2,29%)
-
6
Jerzy Krzysztof Puschwald
27
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"
-
7
Przemysław Włodzimierz Dunaj
12
(0,47%)
-
3
Katarzyna Maria Ostrowska
3
(0,12%)
-
6
Czesława Traczyk
0
(0,00%)
-
2
Piotr Józef Ruszczyk
27
(1,05%)
-
5
Arkadiusz Janusz Kozłowski
3
(0,12%)
-
4
Radosław Piotr Dawidczyk
20
(0,78%)
-
8
Małgorzata Marta Rutkowska
6
(0,23%)
-
1
Michał Daniel Malinowski
95
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"
-
3
Jan Grzegorz Szymczak
23
(0,89%)
-
1
Mariusz Pardo
183
(7,10%)
-
2
Henryk Zdzisław Sienkiewicz
88
(3,41%)
-
4
Natalia Danuta Woźniak
29
(1,12%)
-
5
Monika Małgorzata Adrianek
31
(1,20%)
-
6
Joanna Marta Gajcy
7
(0,27%)
-
7
Arkadiusz Michał Dziczek
58
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"
-
2
Beata Boczar
139
(5,39%)
-
1
Marcin Maciej Figórniak
112
(4,34%)
-
5
Dariusz Kazimierz Krasiński
56
(2,17%)
-
3
Adam Samsel
117
(4,54%)
-
6
Marcin Tomasz Andrzejczak
22
(0,85%)
-
7
Bogumiła Kordek
27
(1,05%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Andrzejczyk
40
(1,55%)
-
8
Zdzisław Mostowy
125
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"
-
1
Rafał Kiersikowski
470
(18,23%)
-
4
Janusz Kłos
32
(1,24%)
-
2
Waldemar Andrzej Zimny
54
(2,09%)
-
3
Anna Beata Żywiec
39
(1,51%)
-
6
Marzena Barbara Jeznach
21
(0,81%)
-
7
Anna Ruszczyk
39
(1,51%)
-
8
Ewa Niedźwiecka
37
(1,44%)
-
5
Adam Paweł Moszczyński
17
(0,66%)
Okręg 4
Ulice: Białostocka, Bogumiła Linki, Bolesława Krzywoustego, Borowa, Brzozowa, Gdańska, Grudziądzka, Gustawa Wasińskiego, Henryka Wieniawskiego, Jana III Sobieskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Narońskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Krzywa, Lidzbarska, Łomżyńska, Marii Curie Skłodowskiej, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Mieszka I, Ostrołęcka, Podleśna, Polna, Polska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sportowa, Stanisława A. Poniatowskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Szwedzka, Towarowa, Warszawska, Wiejska, Wielbarska, Wileńska, Wincentego Pola, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka, Zakole
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Adam Jerzy Mazur
50
(2,11%)
-
6
Zbigniew Jacek Gontarzewski
161
(6,79%)
-
1
Anna Teresa Rybińska
209
(8,81%)
-
2
Halina Grażyna Chorążewicz
78
(3,29%)
-
5
Wojciech Franciszek Uliszewski
59
(2,49%)
-
4
Barbara Staciwa
15
(0,63%)
-
3
Katarzyna Celińska
33
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY ,,AKTYWNE SZCZYTNO"
-
4
Szymon Lipka
8
(0,34%)
-
3
Iwona Morawska
2
(0,08%)
-
5
Łukasz Dorian Miłek
8
(0,34%)
-
6
Marek Jerzy Fidura
1
(0,04%)
-
7
Elżbieta Danuta Godzina
3
(0,13%)
-
1
Aneta Anna Lenard
64
(2,70%)
-
2
Romuald Rosa
28
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,Z GÓRSKĄ DLA SZCZYTNA"
-
2
Danuta Górska
107
(4,51%)
-
4
Wanda Jóźwik
17
(0,72%)
-
1
Zenon Jagiełło
117
(4,93%)
-
3
Jacek Adam Śmigowski
37
(1,56%)
-
5
Rafał Kaszubowski
12
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW"
-
3
Izabela Miratyńska
22
(0,93%)
-
1
Piotr Mieczysław Gregorczyk
267
(11,26%)
-
2
Karol Piotr Furczak
249
(10,50%)
-
5
Urszula Dykty
11
(0,46%)
-
4
Mirosław Zbigniew Zyśk
59
(2,49%)
-
6
Waldemar Pogorzelski
26
(1,10%)
-
7
Iwona Wierzbicka
15
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY „WSZYSTKO DLA SZCZYTNA"
-
2
Arkadiusz Myślak
390
(16,45%)
-
3
Karolina Pietrzak
34
(1,43%)
-
5
Patryk Łachacz
31
(1,31%)
-
1
Maryla Ewa Wierzbicka
83
(3,50%)
-
4
Aleksandra Malwina Kobus-Drężek
98
(4,13%)
-
7
Arkadiusz Górski
55
(2,32%)
-
6
Ireneusz Kempa
22
(0,93%)