Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Miłocin, Baranówka, Generała Władysława Andersa, Króla Stanisława Augusta, Krakowska-Południe, Franciszka Kotuli, Przybyszówka, Bzianka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Michał Wojciech Zając
648
(2,97%)
-
3
Danuta Solarz
1 167
(5,35%)
-
1
Robert Kultys
2 198
(10,07%)
-
5
Grażyna Szostek
350
(1,60%)
-
6
Romana Anna Januszewska-Jahn
84
(0,38%)
-
7
Paweł Waldemar Cypryś
735
(3,37%)
-
8
Dominika Olechowska
137
(0,63%)
-
9
Janusz Henryk Ramski
396
(1,81%)
-
2
Grzegorz Koryl
1 253
(5,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Agnieszka Elżbieta Korniak
30
(0,14%)
-
1
Grzegorz Jan Papuga
253
(1,16%)
-
2
Tomasz Mirosław Proć
32
(0,15%)
-
3
Damian Tomasz Sadowski
34
(0,16%)
-
4
Monika Anna Werelusz-Wołcz
19
(0,09%)
-
6
Bogusława Krystyna Przyszlak
21
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE
-
5
Kamil Andrzej Skwirut
595
(2,73%)
-
3
Witold Piotr Walawender
1 805
(8,27%)
-
2
Czesław Jan Chlebek
481
(2,20%)
-
4
Maria Warchoł
1 289
(5,90%)
-
1
Tomasz Artur Kamiński
2 023
(9,27%)
-
9
Dominika Ewa Kobiałka
932
(4,27%)
-
6
Agnieszka Gocek
740
(3,39%)
-
8
Krystyna Helena Leśniak-Moczuk
332
(1,52%)
-
7
Józef Roman Tadla
493
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Piotr Łukasz Czarnecki
169
(0,77%)
-
1
Aneta Anna Skitał
340
(1,56%)
-
2
Weronika Maria Janowska-Kurdziel
115
(0,53%)
-
3
Krzysztof Jan Holdenmajer
162
(0,74%)
-
7
Mariusz Turzański
72
(0,33%)
-
5
Aleksander Tomasz Pietrucha
83
(0,38%)
-
4
Artur Ryszard Mokrzycki
120
(0,55%)
-
6
Katarzyna Dominika Gieniec
47
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY
-
1
Piotr Jan Kotylak
71
(0,33%)
-
2
Paweł Andrzej Lech
15
(0,07%)
-
5
Sylwia Marta Zagajewska-Kajuth
12
(0,05%)
-
3
Szymon Rożek
8
(0,04%)
-
6
Maria Anna Wyszyńska
7
(0,03%)
-
4
Przemysław Rafał Drabik
18
(0,08%)
-
7
Aneta Joanna Michno
18
(0,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Grażyna Eulalia Hejda
238
(1,09%)
-
5
Edyta Anna Walczyk
89
(0,41%)
-
1
Jolanta Barbara Kaźmierczak
2 275
(10,42%)
-
6
Włodzimierz Cupryś
209
(0,96%)
-
4
Andrzej Gutkowski
424
(1,94%)
-
8
Jadwiga Anna Zajdel
146
(0,67%)
-
9
Tomasz Sebastian Soliński
89
(0,41%)
-
2
Mateusz Maciejczyk
790
(3,62%)
-
3
Justyna Paulina Adamiec
265
(1,21%)
Okręg 2
Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Staromieście, 1000 - Lecia, Załęże, Pobitno, Wilkowyja, Mieszka I, Słocina.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Grażyna Stefania Tereszkiewicz
462
(2,52%)
-
3
Mariusz Marek Olechowski
818
(4,46%)
-
1
Jerzy Jęczmienionka
2 664
(14,54%)
-
4
Adam Kazimierz Napiórkowski
655
(3,57%)
-
2
Grażyna Szarama
847
(4,62%)
-
7
Katarzyna Osóbka-Opoń
350
(1,91%)
-
6
Michał Józef Delikat
556
(3,03%)
-
8
Miłosz Radosław Elgass
171
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Wiesław Jan Walat
248
(1,35%)
-
2
Krystyna Maria Szkutnik
48
(0,26%)
-
3
Krzysztof Werelusz
163
(0,89%)
-
5
Hubert Henryk Babula
19
(0,10%)
-
7
Anna Barbara Gołąbek
48
(0,26%)
-
6
Maria Dziadosz
25
(0,14%)
-
4
Piotr Pękala
96
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE
-
6
Daniel Konrad Kunysz
866
(4,73%)
-
3
Robert Andrzej Homicki
655
(3,57%)
-
4
Renata Barbara Drozdowska
745
(4,07%)
-
2
Sławomir Jan Gołąb
1 783
(9,73%)
-
1
Bogusław Wacław Sak
2 050
(11,19%)
-
5
Henryk Wolicki
1 047
(5,71%)
-
8
Agnieszka Anna Buk
413
(2,25%)
-
7
Janina Krystyna Dec
344
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Marta Turzańska
82
(0,45%)
-
5
Karol Franciszek Szostek
59
(0,32%)
-
2
Dominik Andrzej Kozik
145
(0,79%)
-
4
Maria Wojdyło
62
(0,34%)
-
3
Marek Piotr Borys
95
(0,52%)
-
1
Ewa Maria Dziedzic
519
(2,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Bożena Barbara Kusz
148
(0,81%)
-
4
Andrzej Micke
86
(0,47%)
-
2
Piotr Koterba
378
(2,06%)
-
8
Jacek Damian Sowiński
63
(0,34%)
-
3
Małgorzata Barbara Ostrowska-Rzepko
188
(1,03%)
-
5
Dorota Maria Borcz
248
(1,35%)
-
7
Janusz Piotr Słupek
151
(0,82%)
-
1
Wiesław Stanisław Ziemiński
1 030
(5,62%)
Okręg 3
Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Śródmieście-Południe, Śródmieście-Północ, Pułaskiego, Kmity, Staroniwa, Zwięczyca, Dąbrowskiego, Generała Grota Roweckiego, Piastów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Waldemar Włodzimierz Szumny
2 464
(13,30%)
-
2
Waldemar Krystian Kotula
1 524
(8,23%)
-
3
Agnieszka Klaudia Neszew
305
(1,65%)
-
4
Stanisław Paweł Rusinek
333
(1,80%)
-
6
Janusz Piotr Borek
763
(4,12%)
-
7
Anna Olechowska
165
(0,89%)
-
5
Izabela Teresa Kowalska
313
(1,69%)
-
8
Ernest Andrzej Lasota
149
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Damian Grzegorz Gębarowski
173
(0,93%)
-
2
Jolanta Magdalena Stec-Rusiecka
59
(0,32%)
-
3
Anna Zofia Pakuła-Sacharczuk
50
(0,27%)
-
4
Karolina Jagoda Dańczyszyn
37
(0,20%)
-
5
Dawid Bogdan Podbielski
18
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE
-
2
Anna Agnieszka Skiba
822
(4,44%)
-
5
Marek Jerzy Ustrobiński
1 405
(7,59%)
-
1
Konrad Rafał Fijołek
2 112
(11,40%)
-
3
Waldemar Ludwik Wywrocki
1 358
(7,33%)
-
8
Robert Paweł Walawender
1 228
(6,63%)
-
7
Dorota Elżbieta Rząsa
614
(3,32%)
-
4
Janusz Antoni Micał
558
(3,01%)
-
6
Krystyna Maria Dudzińska
309
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Andrzej Ruszała
93
(0,50%)
-
1
Ewelina Magdalena Nycz
518
(2,80%)
-
3
Natalia Joanna Znamirowska
243
(1,31%)
-
2
Jacek Gieniec
267
(1,44%)
-
4
Janina Kotula
98
(0,53%)
-
5
Tomasz Rafał Demiński
43
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Agata Iwona Bacher
219
(1,18%)
-
3
Jakub Jan Józefek
29
(0,16%)
-
4
Agata Anna Ćwik
241
(1,30%)
-
7
Małgorzata Maria Froń
98
(0,53%)
-
8
Mariusz Szewczyk
185
(1,00%)
-
6
Magdalena Agata Małecka
165
(0,89%)
-
1
Marcin Deręgowski
1 413
(7,63%)
-
5
Zbigniew Marian Koryl
149
(0,80%)
Okręg 4
Granica okręgu biegnie granicami administracyjnymi następujących osiedli: Budziwój, Biała, Drabinianka, Zalesie, Paderewskiego, Nowe Miasto.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Agnieszka Różańska
254
(1,25%)
-
5
Mateusz Szpyrka
763
(3,74%)
-
6
Łukasz Bartłomiej Pociask
535
(2,62%)
-
8
Mateusz Hołojuch
417
(2,04%)
-
7
Beata Halina Rzeźnik
153
(0,75%)
-
1
Marcin Piotr Fijołek
3 413
(16,73%)
-
3
Robert Artur Białogłowski
627
(3,07%)
-
2
Izabela Fac
566
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Marcin Benedykt Dec
39
(0,19%)
-
2
Aleksandra Agnieszka Smusz
30
(0,15%)
-
5
Małgorzata Ewa Pokrywka
28
(0,14%)
-
1
Mariusz Mazurek
171
(0,84%)
-
3
Natalia Julia Krzemieniecka
33
(0,16%)
-
4
Grzegorz Stanisław Lisowicz
16
(0,08%)
-
6
Joanna Agnieszka Grabek
29
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWÓJ RZESZOWA TADEUSZA FERENCA W RZESZOWIE
-
3
Mirosław Zygmunt Kwaśniak
959
(4,70%)
-
2
Wiesław Buż
1 165
(5,71%)
-
1
Tadeusz Ferenc
4 170
(20,44%)
-
4
Ewelina Fijołek
573
(2,81%)
-
5
Stanisław Sienko
852
(4,18%)
-
7
Ewa Depa
488
(2,39%)
-
8
Joanna Marta Lasko
438
(2,15%)
-
6
Tadeusz Stanisław Ożyło
747
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jakub Sebastian Brożyna
124
(0,61%)
-
7
Jerzy Ryszard Kaczmarek
140
(0,69%)
-
6
Natalia Magdalena Zduń
64
(0,31%)
-
1
Maciej Wojciech Maruszak
460
(2,25%)
-
2
Adam Marcin Rewak
102
(0,50%)
-
5
Monika Beata Wojdyło
87
(0,43%)
-
4
Magdalena Dorota Mytych
79
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY KONGRES NOWEJ PRAWICY
-
4
Katarzyna Renata Piotrowicz
8
(0,04%)
-
1
Artur Stanisław Hippe
0
(0%)
-
2
Damian Karol Nabel
29
(0,14%)
-
6
Dagmara Anna Sperlan
8
(0,04%)
-
3
Kacper Gwizdała
16
(0,08%)
-
5
Agnieszka Danuta Pilawa-Kocur
13
(0,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tadeusz Jan Szylar
239
(1,17%)
-
8
Wiesław Stępień
115
(0,56%)
-
1
Andrzej Julian Dec
1 735
(8,50%)
-
5
Blanka Dagmara Szlachcińska-Moraniec
58
(0,28%)
-
7
Nawojka Katarzyna Kolijewicz
39
(0,19%)
-
3
Anna Monika Woźniak-Kunicka
259
(1,27%)
-
6
Bogusław Józef Inglot
86
(0,42%)
-
2
Kazimierz Stanisław Myrda
246
(1,21%)