Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zabiełłów, Podstoła
Pokaż więcej
Józef Marian Bartkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
99
(67,81%)
Anna Maria Bonczał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
47
(32,19%)
Okręg 2
Chynów, Zwierzyniec
Pokaż więcej
Jerzy Józef Borowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
124
(63,27%)
Krzysztof Pstrokoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
32
(16,33%)
Dagmara Karolina Moczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
40
(20,41%)
Okręg 3
Stanisław Wojtyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
187
(77,27%)
Łukasz Jan Bartosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
55
(22,73%)
Okręg 4
Józefów, Rawicz
Pokaż więcej
Piotr Jan Dobrosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
99
(70,21%)
Karolina Paulina Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
42
(29,79%)
Okręg 5
Patok, Skrajne, Brzezie, Łęczyca
Pokaż więcej
Zdzisław Stanisław Bolanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
47
(29,75%)
Piotr Antoni Kociołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(70,25%)
Okręg 6
Jarosław Marek Śmigielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
84
(70,00%)
Bogusław Władysław Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(30,00%)
Okręg 7
Drużbice-Kolonia
Pokaż więcej
Mariusz Tadeusz Raszdorf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
58
(26,24%)
Bogusława Kokocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
80
(36,20%)
Agnieszka Monika Korpas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
83
(37,56%)
Okręg 8
Gręboszów, Drużbice
Pokaż więcej
Grzegorz Franciszek Bara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
87
(40,65%)
Marcin Sylwester Okruszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
127
(59,35%)
Okręg 9
Kobyłki, Kazimierzów
Pokaż więcej
Sylwester Mieczysław Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
59
(32,07%)
Bogusława Barbara Rygielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM
24
(13,04%)
Sylwia Anna Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
74
(40,22%)
Dawid Grzegorz Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(14,67%)
Okręg 10
Wdowin, Wdowin-Kolonia
Pokaż więcej
Jacek Rafał Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 11
Stefanów, Hucisko
Pokaż więcej
Anetta Stanisława Selerowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
52
(32,30%)
Tomasz Damian Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
67
(41,61%)
Jarosław Adrian Antczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(26,09%)
Okręg 12
Bukowie Górne, Rasy
Pokaż więcej
Wojciech Eugeniusz Staszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
83
(31,68%)
Jacek Bogdan Walczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
99
(37,79%)
Radosław Stanisław Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
80
(30,53%)
Okręg 13
Wola Rożniatowska, Kącik, Teresin
Pokaż więcej
Andrzej Paweł Pankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
73
(48,03%)
Krystyna Danuta Wardal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
79
(51,97%)
Okręg 14
Rożniatowice, Teofilów, Stoki
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Książczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
86
(61,87%)
Marta Aldona Kokocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA DRUŻBICKA
53
(38,13%)
Okręg 15
Bukowie Dolne, Suchcice
Pokaż więcej
Adam Trajdos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ZIELIŃSKIEJ
65
(36,72%)
Tomasz Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA KAMIŃSKIEGO
112
(63,28%)