Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bielcza 1 - 148A
Pokaż więcej
Paweł Edward Postawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)
Okręg 2
Bielcza 150 - 260A
Pokaż więcej
Tadeusz Bogusław Prus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRUSA
0
(0,00%)
Okręg 3
Bielcza 261 - 392
Pokaż więcej
Anna Agnieszka Choczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)
Okręg 4
Borzęcin Górny 1 – 60, 718 – 790
Pokaż więcej
Józef Franciszek Ciochoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)
Okręg 5
Borzęcin Górny 592 – 717E
Pokaż więcej
Krzysztof Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
37
(22,02%)
Paweł Andrzej Kułak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORZĘCIN
131
(77,98%)
Okręg 6
Borzęcin Górny 61 – 170, 562A – 591, 930 – 974
Pokaż więcej
Czesław Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
165
(49,40%)
Józef Stefan Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORZĘCIN
94
(28,14%)
Szczepan Stanisław Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(22,46%)
Okręg 7
Borzęcin Górny 499 – 561, 894 – 929A
Pokaż więcej
Józef Edward Kijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)
Okręg 8
Borzęcin Górny 171 – 238, 412 – 498, 795 – 821B
Pokaż więcej
Maria Jadwiga Pilarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)
Okręg 9
Borzęcin Dolny 268 – 304, Jagniówka 824 – 887
Pokaż więcej
Maria Anna Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
62
(43,66%)
Rafał Jan Zwolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PRUSA
80
(56,34%)
Okręg 10
Borzęcin Dolny 241 - 266A, 305A – 411
Pokaż więcej
Czesław Stefan Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)
Okręg 11
Całe sołectwo Łęki
Pokaż więcej
Anna Maria Koczwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
48
(17,71%)
Maria Magdalena Kamysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
131
(48,34%)
Marek Stanisław Siudut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(33,95%)
Okręg 12
Przyborów 1 – 112
Pokaż więcej
Renata Maria Woda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
90
(49,18%)
Piotr Misztak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
93
(50,82%)
Okręg 13
Przyborów 113 – 223, 388 – 396/6
Pokaż więcej
Zofia Sumara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
50
(28,41%)
Agata Roczniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
126
(71,59%)
Okręg 14
Przyborów 224 – 387B
Pokaż więcej
Stanisław Halik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
138
(54,55%)
Mateusz Władysław Bolek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
115
(45,45%)
Okręg 15
Całe sołectwo Waryś
Pokaż więcej
Marcin Łukasz Nasiadka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZĄDZIMY SPRAWIEDLIWIE
0
(0,00%)