Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Grudki
Pokaż więcej
Krystyna Micun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
41
(50,62%)
Mirosław Superson
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
27
(33,33%)
Lucyna Alicja Szymura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
0
(0,00%)
Jerzy Buszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
13
(16,05%)
Okręg 2
Sołectwo Podolany: ul. Graniczna, ul. Cegielniana, ul. Żurawia, ul. Stacja Towarowa, część miejscowości Białowieża-Podolany Pierwsze, część miejscowości Białowieża-Podolany Drugie.
Pokaż więcej
Ludmiła Kanecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
24
(26,09%)
Małgorzata Szpakowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
26
(28,26%)
Małgorzata Tokarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
12
(13,04%)
Urszula Podłaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
30
(32,61%)
Okręg 3
Sołectwa Budy i Czerlonka
Pokaż więcej
Janusz Szpakowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
8
(10,53%)
Anetta Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
27
(35,53%)
Ewa Pirożnikow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
4
(5,26%)
Anna Barbara Borowska-Berend
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
37
(48,68%)
Okręg 4
Sołectwa Teremiski i Pogorzelce
Pokaż więcej
Jowita Ewa Morawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
35
(49,30%)
Oliwia Agnieszka Hurley
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
12
(16,90%)
Aleksander Sergiusz Dackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
24
(33,80%)
Okręg 5
Część sołectwa Zastawa, ulice: Krzyże, Pałacowa od Nr 30 do 73, Grudkowska, Łowiecka, Os. Podcerkwy.
Pokaż więcej
Andrzej Antczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
28
(38,36%)
Maria Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
8
(10,96%)
Grażyna Agnieszka Chyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
12
(16,44%)
Joanna Jaganow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
25
(34,25%)
Okręg 6
Część sołectwa Zastawa, ulice: Nowa, Zastawa, gen. Brygady Pilota Michała Polecha, Paczoskiego
Pokaż więcej
Włodzimierz Wołkowycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
38
(52,05%)
Marek Zubrycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
15
(20,55%)
Agata Katarzyna Jaroszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
0
(0,00%)
Ewa Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
20
(27,40%)
Okręg 7
Część sołectwa Zastawa, ulice: Pałacowa od Nr 1 do 29, Polna, Południowa, Kolejowa.
Pokaż więcej
Piotr Charkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
37
(56,92%)
Marek Glad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
16
(24,62%)
Lech Ziemowit Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
0
(0,00%)
Walentyna Joanna Jaganow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
12
(18,46%)
Okręg 8
Część sołectwa Stoczek, ulice i parki: Parkowa, Park Pałacowy, Stoczek od Nr 1 do Nr 39.
Pokaż więcej
Janusz Szpakowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
34
(37,36%)
Iwona Sylwia Ruczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
28
(30,77%)
Krystyna Dackiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
29
(31,87%)
Okręg 9
Część sołectwa Stoczek, ulice: Stoczek od Nr 40 do Nr 119, Rzeczna.
Pokaż więcej
Grzegorz Orzechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
42
(47,19%)
Wiesław Żejmo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
17
(19,10%)
Grzegorz Zdzisław Zimny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
3
(3,37%)
Agnieszka Wołosowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
27
(30,34%)
Okręg 10
Część sołectwa Stoczek, ulice: Stoczek od Nr 120 do Nr 180, Mostowa, Ogrodowa.
Pokaż więcej
Sebastian Mariusz Wołkowycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
16
(18,60%)
Elżbieta Laprus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
30
(34,88%)
Jan Marek Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
6
(6,98%)
Elżbieta Rubiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
34
(39,53%)
Okręg 11
Część sołectwa Stoczek, ulice: Stoczek od nr 181 do Nr 242, Jesionowa, Leśna, Podleśna, Wojciechówka.
Pokaż więcej
Eugeniusz Superson
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
24
(32,88%)
Krzysztof Zamojski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
29
(39,73%)
Jerzy Mikołaj Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
6
(8,22%)
Barbara Bruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
14
(19,18%)
Okręg 12
Część sołectwa Stoczek, ulice: Centura, Browska, Brzozowa, Os. Dziedzinka, Meleszkowska, Simony Kossak.
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Niedzielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
34
(46,58%)
Elżbieta Malzahn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
20
(27,40%)
Agnieszka Kołodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
19
(26,03%)
Okręg 13
Część sołectwa Stoczek, ulice i parki: Park Dyrekcyjny, Tropinka od Nr 110 do Nr 119, Zaułek Bartników, Zaułek Rudników.
Pokaż więcej
Wojciech Małachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
24
(26,37%)
Rafał Andrzej Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
16
(17,58%)
Irena Chyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
15
(16,48%)
Justyna Szpakowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
36
(39,56%)
Okręg 14
Część sołectwa Stoczek, ulice: Tropinka od Nr 37 do Nr 109, Zaułek Osoczników.
Pokaż więcej
Anna Dulko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
20
(25,00%)
Joanna Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
34
(42,50%)
Jerzy Droń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
16
(20,00%)
Wojciech Marek Sobociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
10
(12,50%)
Okręg 15
Część sołectwa Stoczek, ulice: Sportowa, Kamienne Bagno, Puszczańska, Żubrowa, Sarnia, Tropinka od Nr 1 do 36.
Pokaż więcej
Bożena Ptaszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALBERTA LITWINOWICZA
37
(43,53%)
Paweł Barmuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA BIAŁOWIEŻĘ
5
(5,88%)
Lidia Bańka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA BIAŁOWIEŻA
24
(28,24%)
Krystyna Gabiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KASPROWICZA BIAŁOWIEŻANIE
19
(22,35%)