Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Dobrosołowo, Komorowo
Pokaż więcej
Anna Barbara Kosmalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
55
(18,52%)
Roman Eugeniusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
121
(40,74%)
Henryk Jan Kapuściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
85
(28,62%)
Kazimierz Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
36
(12,12%)
Okręg 2
Sołectwa: Anielewo, Cząstków, Tokarki
Pokaż więcej
Tomasz Szelewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
153
(75,00%)
Arkadiusz Gwizd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
51
(25,00%)
Okręg 3
Sołectwo: Kazimierz Biskupi ulice: Dąbrowskiej, Polna, Reja, Zawadzkiego, Żeromskiego
Pokaż więcej
Andrzej Jan Brosdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA BROSDOWSKIEGO
63
(16,89%)
Zenon Skowroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
81
(21,72%)
Wojciech Władysław Derda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
140
(37,53%)
Karol Lutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
89
(23,86%)
Okręg 4
Sołectwo: Kazimierz Biskupi-ulice: Biurowiec, Cicha, Działkowa, Golińska, Kilińskiego, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Lotnicza, Łososia, Niepodległości, Ogrodowa, Plac Wolności, Słoneczna, Spokojna, Warszawska
Pokaż więcej
Robert Licheniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
104
(25,94%)
Hieronim Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
151
(37,66%)
Henryk Mirosław Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
146
(36,41%)
Okręg 5
Sołectwo: Kazimierz Biskupi-ulice: 1 Maja, Bagno, Cmentarna, Górnicza, Klasztorna, Konińska, Krzywda, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Przyleśna, Targowiskowa, Wąska, Węglewska i miejscowości: Borowe, Smuczyn, Wygoda
Pokaż więcej
Michał Zinkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
31
(7,95%)
Bernard Wawrzyniec Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
126
(32,31%)
Krzysztof Szefliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
46
(11,79%)
Zbigniew Robert Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA ROBERTA CICHOCKIEGO
46
(11,79%)
Justyna Magdalena Świtalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY MAGDALENY ŚWITALSKIEJ
95
(24,36%)
Mirosław Jan Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW JAN GRZELAK
46
(11,79%)
Okręg 6
Sołectwo: Kazimierz Biskupi – ulice: Bielawy, Harcerska, Konopnickiej, Kraszewskiego, Prusa, Sienkiewicza, Sołecka, Sportowa
Pokaż więcej
Józef Stanisław Młodożeniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
199
(49,50%)
Monika Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
203
(50,50%)
Okręg 7
Sołectwo: Kazimierz Biskupi-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Limbowa, Lipowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Marek Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MACIEJEWSKIEGO
79
(19,13%)
Marek Graniczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
97
(23,49%)
Grzegorz Władysław Grobelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
147
(35,59%)
Magdalena Leśniczak-Grochulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
90
(21,79%)
Okręg 8
Sołectwo: Jóźwin, Kamienica
Pokaż więcej
Jarosław Kuzimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
41
(16,14%)
Janusz Stefański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INTEGRACJA I ROZWÓJ
166
(65,35%)
Karol Kobylarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
47
(18,50%)
Okręg 9
Sołectwa: Daninów, Kozarzew, Kozarzewek
Pokaż więcej
Artur Kobojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
32
(10,53%)
Wiesław Antoni Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - URBANIAKA WIESŁAWA
88
(28,95%)
Aleksandra Nożewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
110
(36,18%)
Ewa Jolanta Kuminkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
74
(24,34%)
Okręg 10
Sołectwa: Bochlewo, Nieświastów
Pokaż więcej
Wioletta Otulakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
51
(15,45%)
Włodzimierz Zdzisław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
59
(17,88%)
Jacek Józef Ziarniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
113
(34,24%)
Beata Staszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
107
(32,42%)
Okręg 11
Sołectwa: Posada: ulice: Elizy Orzeszkowej, Kochanowskiego, Konopnickiej, Korczaka, Krasickiego, Reymonta, Tuwima
Pokaż więcej
Mirosław Gradusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
40
(12,42%)
Arkadiusz Grzegorz Mielcarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
121
(37,58%)
Piotr Paweł Szkołut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
63
(19,57%)
Beata Barbara Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY WOJCIECHOWSKIEJ
98
(30,43%)
Okręg 12
Sołectwo: Posada-ulice: Iwaszkiewicza, Kuncewiczowej, Matejki, Mickiewicza, Miłosza, Nałkowskiej, Norwida, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Witkiewicza, Zapolskiej, Żeromskiego
Pokaż więcej
Jarosław Karczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
94
(25,27%)
Ewa Elżbieta Szczepankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
26
(6,99%)
Wioletta Spławska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
83
(22,31%)
Waldemar Janusz Kurzawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
45
(12,10%)
Mirosława Maria Zalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY ZALEWSKIEJ
124
(33,33%)
Okręg 13
Sołectwo: Posada-ulice: Asnyka, Brandta, Brzechwy, Chełmońskiego, Długosza, Fredry, Gersona, Kasprowicza, Kołłątaja, Kossaka, Leśmiana, Malczewskiego, Niemcewicza, Orkana, Orłowskiego, Słowackiego, Staffa, Szymborskiej, Świętego Alberta, Wyspiańskiego
Pokaż więcej
Dominik Jan Hardek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
36
(10,14%)
Andrzej Herudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA HERUDZIŃSKIEGO
68
(19,15%)
Magdalena Czarnojanczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
27
(7,61%)
Piotr Pęcherski
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
40
(11,27%)
Janina Danuta Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
51
(14,37%)
Krzysztof Grzegorz Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
64
(18,03%)
Paweł Tadeusz Moliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA POSADA
69
(19,44%)
Okręg 14
Sołectwa: Sokółki, Wola Łaszczowa
Pokaż więcej
Piotr Drjański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
93
(21,93%)
Urszula Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
89
(20,99%)
Ewa Maria Wadelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
68
(16,04%)
Iwona Koralewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA CZAJKOWSKIEGO
174
(41,04%)
Okręg 15
Sołectwa: Wieruszew, Władzimirów
Pokaż więcej
Michał Grzegorz Niedźwiedź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCY W SAMORZĄDZIE
105
(29,09%)
Edyta Pawlak-Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MACIEJEWSKIEGO
132
(36,57%)
Władysław Franciszek Gwizd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SIKORSKIEGO "NASZA GMINA"
124
(34,35%)