Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Blizne Jasińskiego
Pokaż więcej
Piotr Sebastian Wujec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(18,43%)
Ewa Jolanta Kawczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS BLIZNE
456
(81,57%)
Okręg 2
Sołectwo Blizne Łaszczyńskiego Sołectwo Lubiczów
Pokaż więcej
Jolanta Benedykczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(14,40%)
Leszek Poborczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
235
(46,35%)
Sławomir Marek Kościelniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
75
(14,79%)
Dominik Krzysztof Serwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
124
(24,46%)
Okręg 3
Sołectwo Latchorzew
Pokaż więcej
Magdalena Monika Bukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
205
(24,61%)
Jerzy Jan Piętocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
225
(27,01%)
Agnieszka Maria Zasłona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
199
(23,89%)
Julianna Maj-Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
204
(24,49%)
Okręg 4
Sołectwo Babice Nowe Sołectwo Zielonki Parcela
Pokaż więcej
Arkadiusz Szczęsny Teodorowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(9,56%)
Radosław Piotr Karpiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
431
(58,01%)
Barbara Zofia Pałyska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
156
(21,00%)
Anna Maria Tymko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE BABICE
85
(11,44%)
Okręg 5
Część Sołectwa Stare Babice obejmująca ulice: Ożarowska, Warszawska, Okrężna, Marsz. J. Piłsudskiego, T. Kościuszki, J. Szembeka, M. Wołodyjowskiego, Mjr W. Mizikowskiego, T. Kutrzeby, Baśniowa, Małego Księcia, A. Kmicica, Kubusia Puchatka, Osiedlowa, Koczarska, Rynek, Gen. L. Okulickiego, W. Witosa, Gen. W. Sikorskiego, H. Dobrzańskiego, Wieruchowska, Pocztowa
Pokaż więcej
Marzena Ewa Szelenbaum
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
226
(35,04%)
Lucyna Pelagia Skrzeczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
346
(53,64%)
Agnieszka Maria Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
73
(11,32%)
Okręg 6
Część Sołectwa Stare Babice obejmująca ulice: Gen. W. Thomme, Izabelińska, Kampinoska, Kręta, Krótka, Leśnych Skrzatów, Pogodna, Pohulanka, Graniczna, Polna, H. Sienkiewicza, Zaciszna, Zielony Zaułek, Gwiaździsta, Zielona, Bajkowa
Pokaż więcej
Marcin Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
160
(28,52%)
Michał Wojciech Starnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
401
(71,48%)
Okręg 7
Sołectwo Kwirynów Sołectwo Janów
Pokaż więcej
Barbara Halina Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(11,88%)
Michał Kazimierz Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
267
(34,10%)
Dariusz Mirosław Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
338
(43,17%)
Jarosław Jacek Chrapek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
85
(10,86%)
Okręg 8
Sołectwo Klaudyn
Pokaż więcej
Dorota Ewa Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(12,93%)
Paweł Tadeusz Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
215
(28,36%)
Krzysztof Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
177
(23,35%)
Marta Pamięta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
268
(35,36%)
Okręg 9
Sołectwo Lipków
Pokaż więcej
Kazimierz Zenon Bujnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(15,60%)
Paweł Karczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
476
(84,40%)
Okręg 10
Sołectwo Zielonki Wieś Sołectwo Koczargi Nowe Sołectwo Koczargi Nowe-Bugaj
Pokaż więcej
Ewa Elżbieta Piwowarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(12,29%)
Kazimierz Adam Lade
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
315
(53,75%)
Teresa Iwona Drzewińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
199
(33,96%)
Okręg 11
Sołectwo Koczargi Stare
Pokaż więcej
Jarosław Józef Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(10,69%)
Henryk Kuncewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
210
(39,40%)
Dorota Beata Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
174
(32,65%)
Maciej Aleksander Klichowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
92
(17,26%)
Okręg 12
Sołectwo Wojcieszyn
Pokaż więcej
Przemysław Stanisław Bobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
79
(17,87%)
Sławomir Sumka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
363
(82,13%)
Okręg 13
Sołectwo Wierzbin Sołectwo Zalesie Sołectwo Mariew i Buda Sołectwo Stanisławów
Pokaż więcej
Dorota Zwolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
264
(45,67%)
Justyna Stanisława Szczepanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŚWIATA
234
(40,48%)
Andrzej Wojciech Rebejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ REBEJKO
80
(13,84%)
Okręg 14
Sołectwo Borzęcin Duży
Pokaż więcej
Robert Piotr Olszówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(9,63%)
Sylwester Zadrożny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
51
(8,19%)
Remigiusz Dominik Fijołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ BORZĘCIN"
374
(60,03%)
Tadeusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
138
(22,15%)
Okręg 15
Sołectwo Borzęcin Mały Sołectwo Topolin
Pokaż więcej
Jarosław Paweł Kuczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TWOJEJ SPRAWIE
73
(20,62%)
Krzysztof Szuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
178
(50,28%)
Tomasz Stanisław Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DZIAŁAJMY RAZEM"
30
(8,47%)
Urszula Czuprzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA GMINA
73
(20,62%)