Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatGen. Władysława Andersa, Stefana Batorego, Jarosława Dąbrowskiego, Jana Długosza, Majora Henryka Dobrzańskiego, Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Hugo Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Królewska, Krótka, Księcia Witolda, Józefa Poniatowskiego, Władysława Reymonta, Jana III Sobieskiego, Władysława Warneńczyka , Zawiszy Czarnego, Żwirki i Wigury
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Artyleryjska, Czwartaków , Emilii Plater , Kazimierza Pułaskiego , Saperska , Ułańska , Józefa Bema, Górna , Kasztelańska, Jana Kilińskiego, Podgórna, 11 Listopada , pl. Kardynała Wyszyńskiego, Piotra Wysockiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Wiklinowa, Batalionów Chłopskich, Cicha, Dobra, Bartosza Głowackiego, Instalatorów, Jasna, Jaśminowa, Kalinowa, Tadeusza Kościuszki , Miła , Magnoliowa, Ogrodowa, Pogodna , Powstańców, Rypińska, Sielska, Spacerowa, Spokojna, Wiejska, Łagodna, Włościańska, Wojska Polskiego, Walerego Wróblewskiego, Ziemiańska, Sadowa, Szlachecka, Kosynierów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gabriela Narutowicza, Zaścianek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bobrowa, Bojanowska, Łąkowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Zbigniewa Herberta, Konstytucji 3 Maja, Zofii Nałkowskiej , Pl. Fryderyka Chopina, Księcia Wacława, Jaśka Pilika , Biskupa Floriana , Farna , Benedyktyńska, Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, Generała Józefa Hallera, Zielona , Hoża, Malinowa, Poziomkowa, Jagodowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Borkowska , Stefana Jaracza, Mieczysława Karłowicza , Jana Matejki , Adama Mickiewicza , Juliusza Słowackiego, Ludwika Solskiego, Juliana Tuwima, Zygmunta Krasińskiego, Cypriana Kamila Norwida , Stanisława Moniuszki , Szpitalna , Stanisława Wyspiańskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Wincentego Witosa, Płocka, Marii Konopnickiej, Św. Wawrzyńca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Białobłocka, Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego, Leśna, Sosnowa , Władysława Sikorskiego, Lipowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Stefana Grota-Roweckiego, Słoneczna, Piastowska od nr 1 do 72 po stronie parzystej i do nr 41 po stronie nieparzystej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleksandra Fredry , Kasztanowa , Mikołaja Kopernika, Jana Kochanowskiego , Kwiatowa, Parkowa, Braci Tułodzieckich , Tysiąclecia, Świętokrzyska , Browarna, Przemysłowa, Osiedlowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Władysława Broniewskiego, Dworcowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Armii Krajowej , Romualda Traugutta, Stanisława Mikołajczyka, Gen. Franciszka Kleeberga, Zachodnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Pawła II – bloki od nr 2 do nr 18 oraz domy jednorodzinne od Nr 1 do Nr 17, Wyzwolenia , Wiosny Ludów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bolesława Chrobrego, Władysława I-go Hermana, Kolejowa, Ignacego Krasickiego, Władysława Łokietka, Mieszka I, Miłobędzka, Stefanii Sempołowskiej, Smolna, Stanisława Staszica, Targowa, Piotra Ściegiennego, Ziemowita, Konrada I Mazowieckiego, Św. Wojciecha, Dobrawy, Leszka Białego, Przemysława II, Henryka Brodatego, Bolesława II Śmiałego, Kazimierza II Sprawiedliwego, Kazimierza Odnowiciela, Bolesława III Krzywoustego, Władysława II Wygnańca, Piastowska od nr 74 po stronie parzystej i od nr 43 po stronie nieparzystej do końca Piastowskiej, Anny Piniarowicz, Ks. Leona Pomaskiego, Franciszka Midury
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Pawła II – bloki: 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 29A , 30 , 31 , 32
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Pawła II – bloki: 34 , 36, 38 , 40 , 42 , 44 , 46 oraz domy jednorodzinne na ul. Jana Pawła II od Nr 33 do końca ul. Jana Pawła II , Majora Henryka Sucharskiego, Wspólna , Generała Leopolda Okulickiego , Polna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów