Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ul.: Aleje Jana Pawła II, A. Słonimskiego, Bugaj, Brzozowa, Chłodna, Cicha, Gazowa, Daleka, Fabianiego, Gen. W. Sikorskiego od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 82 (parzyste) do końca, Gęsia, Grodzka, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego, Jachowicza, Jaworowa, Joselewicza, Junaków, Kalinowa, Kolejowa, Kilińskiego, Konarskiego, Kościuszki, Krakowska od nr 1 do nr 27 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (parzyste), Krańcowa, Krótka, Krzywa, Lipowa, Malinowa, Miodowa, Mickiewicza, Narutowicza od nr 1 do nr 13 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 40 (parzyste), Niecała, Nowa, Piastowska od nr 3 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 8 (parzyste), Prymasa Wyszyńskiego, Piaskowa, Plac 3 Maja, Porzeczkowa, Przedborska, Przyszkolna, Pszenna, Pusta, Rolna, Rabina Szlomo Rabinowicza, Reymonta, Sanicka, Skoczyńskiego, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Sportowa, Staszica, Stodolna, Stroma, Szkolna, Ściegiennego, Tysiąclecia, Warszyca, Wąska, Wierzbowa, Willowa, Wilsona, Wiśniowa, Wodna, Wschodnia, Zakątna, Źródlana, Żeromskiego, Żwirowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
4
Janusz Piotr Taranek
31
(0,72%)
-
1
Artur Henryk Werner
145
(3,39%)
-
3
Izabela Maria Michnowska
30
(0,70%)
-
6
Joanna Przybylska
45
(1,05%)
-
2
Grzegorz Minecki
306
(7,15%)
-
7
Tomasz Milc
32
(0,75%)
-
5
Katarzyna Agnieszka Łakoma
84
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
1
Mirosław Krzysztof Dratwiński
303
(7,08%)
-
2
Mirosław Marek Moliński
39
(0,91%)
-
3
Beata Joanna Kosmala
17
(0,40%)
-
4
Beata Turek
18
(0,42%)
-
7
Robert Paweł Kucharski
55
(1,29%)
-
5
Renata Irena Siwek
17
(0,40%)
-
6
Aleksander Krawczyk
8
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL
-
1
Wioletta Anna Pal
377
(8,81%)
-
2
Grzegorz Szymon Skalik
59
(1,38%)
-
3
Jolanta Piechowicz
221
(5,16%)
-
7
Dorota Teresa Solarik
17
(0,40%)
-
4
Radosław Leszek Noremberg
35
(0,82%)
-
5
Julita Jadwiga Lewandowska
26
(0,61%)
-
6
Włodzimierz Marek Kulikiewicz
2
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”
-
4
Jolanta Ewa Kutermacha
8
(0,19%)
-
5
Dorota Urszula Górazda
8
(0,19%)
-
1
Mateusz Kacper Siciński
47
(1,10%)
-
2
Patryk Piotr Aksman
20
(0,47%)
-
3
Bożena Barbara Gajewska
10
(0,23%)
-
6
Bartosz Michał Ślifirski
4
(0,09%)
-
7
Mariola Wiesława Wawryka
59
(1,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jakub Tomasz Buchalski
185
(4,32%)
-
4
Agnieszka Monika Kostrzewa
74
(1,73%)
-
6
Małgorzata Idzikowska
79
(1,85%)
-
2
Dariusz Andrzej Kopeć
378
(8,83%)
-
1
Dorota Maria Sujka
279
(6,52%)
-
7
Mariusz Zbigniew Rozpędzki
62
(1,45%)
-
3
Tomasz Maciej Skalski
37
(0,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Renata Monika Stanisławska
97
(2,27%)
-
5
Paulina Jolanta Zych
16
(0,37%)
-
3
Grzegorz Adam Zaucha
8
(0,19%)
-
6
Cezary Nowicki
14
(0,33%)
-
2
Jadwiga Mieczysława Stankiewicz
34
(0,79%)
-
7
Wojciech Krzysztof Mielczarek
29
(0,68%)
-
4
Anna Lucyna Ring
8
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Piotr Jacek Paplicki
41
(0,96%)
-
7
Patrycja Małgorzata Kuśmierek
88
(2,06%)
-
6
Jolanta Barbara Bąkowicz
26
(0,61%)
-
4
Monika Izabela Domagalska
71
(1,66%)
-
2
Arkadiusz Antoni Chybalski
246
(5,75%)
-
1
Bartłomiej Wojciech Biskup
320
(7,48%)
-
3
Jacenty Andrzej Olszewski
61
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Waldemar Stanisław Szwedowski
67
(1,57%)
-
4
Mirosław Zdzisław Błasiak
18
(0,42%)
-
5
Maria Anna Kurek
6
(0,14%)
-
2
Krystyna Henryka Gzik
8
(0,19%)
-
3
Marian Krzysztof Grotowski
4
(0,09%)
Okręg 2
ul.: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Borówkowa, Dąbrówki, Gidelska, Jagiellońska od nr 2 (parzyste) do końca i od 9 (nieparzyste) do końca, Jagodowa, Jodłowa, Kazimierza Wielkiego, Krakowska od nr 138 do końca, Leszka Czarnego, Leśników, Ładna, Marii Dąbrowskiej, Mieszka I, Modrzewiowa, Owocowa, Partyzancka, Piastowska od nr 17 (nieparzyste) do końca i od nr 10 do nr 28 (parzyste), Piękna, Podleśna, Poziomkowa, R. Siemiradzkiego, Stara Droga od nr 91 (nieparzyste) i od nr 102 (parzyste) do końca, Starowiejska, Strażacka, Strzałkowska, Świętej Jadwigi Królowej, Torowa, Widok, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Zimna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
1
Jarosław Ferenc
644
(10,94%)
-
2
Radosław Bolesław Rączkowski
140
(2,38%)
-
3
Gabriela Zofia Janiszewska
18
(0,31%)
-
5
Małgorzata Grażyna Borek
40
(0,68%)
-
4
Jakub Paweł Cieślik
101
(1,72%)
-
6
Karolina Anna Turowska
18
(0,31%)
-
8
Izabela Anna Puzanów
33
(0,56%)
-
7
Andrzej Marek Siewier
79
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
2
Danuta Róża Zawadzka
202
(3,43%)
-
3
Ewa Kowalczyk
59
(1,00%)
-
1
Beata Lidia Kowalska
372
(6,32%)
-
4
Agnieszka Elżbieta Frontczak
18
(0,31%)
-
5
Katarzyna Ewa Przerada
56
(0,95%)
-
8
Robert Czesław Kaczyński
76
(1,29%)
-
6
Sławomir Robert Broniszewski
24
(0,41%)
-
7
Czesław Sławomir Gonera
39
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL
-
6
Katarzyna Ewa Stępień
20
(0,34%)
-
1
Łukasz Mirosław Walas
115
(1,95%)
-
2
Elżbieta Magdalena Sękowska
68
(1,16%)
-
3
Marek Czesław Sobczyk
76
(1,29%)
-
5
Marcin Konrad Kukulski
39
(0,66%)
-
7
Jacek Wojciech Niegardowski
33
(0,56%)
-
4
Barbara Emilia Leszczyńska
29
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”
-
2
Joanna Katarzyna Sybis-Zarębska
65
(1,10%)
-
1
Dawid Wawryka
447
(7,59%)
-
5
Aleksandra Kinga Dobrowolska
6
(0,10%)
-
6
Aneta Elżbieta Ciastko
21
(0,36%)
-
4
Paweł Mirosław Flakowski
12
(0,20%)
-
3
Maciej Mikołaj Krajewski
23
(0,39%)
-
7
Ewa Krystyna Bugała
2
(0,03%)
-
8
Ksawery Dariusz Olczyk
14
(0,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Paweł Więcek
921
(15,65%)
-
2
Łukasz Beniamin Nita
28
(0,48%)
-
6
Anna Ewa Cichocka
25
(0,42%)
-
3
Anna Ewa Zielińska
80
(1,36%)
-
4
Justyna Magdalena Tarnacka
14
(0,24%)
-
5
Piotr Szymon Lisowski
82
(1,39%)
-
8
Daniel Piotr Dudek
30
(0,51%)
-
7
Jarosław Grzegorz Zacharewicz
218
(3,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kinga Patrycja Figa
11
(0,19%)
-
3
Krzysztof Jan Karasek
17
(0,29%)
-
2
Beata Elżbieta Kipigroch
58
(0,99%)
-
1
Grzegorz Adam Grabny
107
(1,82%)
-
4
Anna Bożena Osińska
14
(0,24%)
-
7
Krzysztof Maciej Grabarczyk
9
(0,15%)
-
6
Mirosław Krzysztof Warcicki
41
(0,70%)
-
8
Jolanta Elżbieta Zawisza
21
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Izabela Raksa
66
(1,12%)
-
3
Małgorzata Anna Wegner
162
(2,75%)
-
8
Mateusz Edward Knychalski
49
(0,83%)
-
7
Klaudia Barbara Stanowska
18
(0,31%)
-
1
Tadeusz Wacław Kubak
396
(6,73%)
-
2
Andrzej Kucharski
488
(8,29%)
-
4
Artur Paweł Ligęza
89
(1,51%)
-
5
Nina Maria Łukowska
53
(0,90%)
Okręg 3
ul.: Anny Walentynowicz, Aristide Merloniego, Armii Krajowej, Baczyńskiego, Bażantów, Bełchatowska, Błogosławionej Karoliny Kózkówny, Bohomolca, Brzeźnicka od nr 21 do nr 49 i od nr 69 (nieparzyste) do końca i od nr 20 do nr 26 i od nr 124 (parzyste) do końca, Budowlanych, Chabrowa, Ciepła, Częstochowska, Czyżykowa, Dobra, Energetyków, Fredry, Generała Andersa, Geodetów, Gerwazego, Gliniana, Grzybowa, Gryczana, Harcerska, Jacka Soplicy, Jagiellońska od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Jałowcowa, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, Jankiela, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jasna, Jaśminowa, Jerzego Sadka, Kasztelańska, Kmicica, Kombatancka, Konopnickiej, Kościelna, Krakowska od nr 29 do nr 137 (nieparzyste) i od nr 12 do nr 136 (parzyste), Królowej Marysieńki, Księdza Kordeckiego, Księdza Zenobiusza Łabusia, Ks. Antoniego Turleja, Ks. Skorupki, Księżycowa, Kukuczki, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łabędzia, Łowiecka, Łódzka, Makuszyńskiego, Mazowiecka, Miła, Młodzieżowa, Mokra, Nadrzeczna, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Pana Tadeusza, Piastowska nr 1, Piłsudskiego, Piwna, Podkomorzego, Portowa, Protazego, Przedsiębiorców, Pułaskiego, Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, Rotmistrza W. Pileckiego, Rumiankowa, Równa, Różana, Sadowa, Sienkiewicza, Sierakowskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spółdzielcza, Staffa, Stara Droga od nr 1 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 100 (parzyste), Stefana Batorego, Stobiecka, Stolarzy, Sucha, Szarych Szeregów, Śląska, Świętego Rocha od nr 27 (nieparzyste) i od nr 70 (parzyste) do końca, Targowa, Tatarska, Telimeny, Unii Europejskiej, Wojskiego, Wrzosowa, Wymysłowska, Wypoczynkowa, Zamkowa, Zacisze, Zajazd, Zaścianek, Zielna, Zielona, Żołnierzy Górników, Żurawia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
7
Sławomir Stefan Węgrzyński
183
(3,87%)
-
4
Paweł Robert Łopusiński
47
(1,00%)
-
6
Barbara Grażyna Sobczyk
15
(0,32%)
-
2
Sebastian Rafał Krawczyk
43
(0,91%)
-
3
Czesława Bożenna Oziębała
85
(1,80%)
-
1
Jadwiga Bogumiła Łysik
348
(7,37%)
-
5
Bożena Barbara Kowalczyk
27
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
1
Andrzej Władysław Otoliński
480
(10,16%)
-
2
Tomasz Kornacki
321
(6,80%)
-
4
Ewa Anna Kaczmarczyk
20
(0,42%)
-
6
Alicja Angelika Czarnecka
24
(0,51%)
-
7
Joanna Edyta Garbaciak
26
(0,55%)
-
3
Robert Przemysław Warda
90
(1,91%)
-
5
Sebastian Piotr Kędra
47
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL
-
1
Robert Zdzisław Lewandowski
244
(5,17%)
-
2
Zbigniew Wojciech Piechowicz
112
(2,37%)
-
3
Marzena Henryka Malicka
53
(1,12%)
-
7
Mieczysław Kazimierz Zyskowski
142
(3,01%)
-
5
Krzysztof Paweł Tutaj
11
(0,23%)
-
4
Joanna Agnieszka Szczukocka
49
(1,04%)
-
6
Dominika Anna Dryja
33
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”
-
4
Monika Katarzyna Radziejewska
15
(0,32%)
-
2
Jadwiga Barbara Drzewowska
10
(0,21%)
-
5
Jakub Jan Łańczak
1
(0,02%)
-
1
Agnieszka Ewa Biedrzycka
175
(3,71%)
-
3
Wiesław Władysław Waryś
8
(0,17%)
-
7
Anita Agnieszka Rutkowska
30
(0,64%)
-
6
Jakub Włodzimierz Karbownik
10
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Anna Maria Owczarek
45
(0,95%)
-
1
Jakub Jędrzejczak
411
(8,70%)
-
3
Justyna Honorata Siewior-Starczyk
101
(2,14%)
-
2
Paweł Henryk Pichit
258
(5,46%)
-
6
Barbara Joanna Leszczyńska
19
(0,40%)
-
5
Władysław Marian Handydraj
19
(0,40%)
-
7
Paulina Anna Grotowska
21
(0,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dawid Krystian Przystański
30
(0,64%)
-
5
Jacek Wojciech Migodziński
11
(0,23%)
-
1
Karolina Joanna Nowerska
116
(2,46%)
-
2
Artur Tadeusz Dłubak
54
(1,14%)
-
6
Beata Małgorzata Kaczmarczyk
13
(0,28%)
-
4
Mateusz Płaszczyński
11
(0,23%)
-
7
Karolina Maria Skalik
20
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Piotr Grzegorz Kaczmarczyk
38
(0,80%)
-
7
Beata Grażyna Wąsowicz
30
(0,64%)
-
5
Ewa Szczepańska
87
(1,84%)
-
4
Dorota Bronisława Wolska
72
(1,52%)
-
2
Krzysztof Paweł Surmacki
145
(3,07%)
-
1
Piotr Henryk Lewandowski
409
(8,66%)
-
3
Adam Paweł Skalik
164
(3,47%)
Okręg 4
ul.: Akacjowa, Aleksandra Kamińskiego, Architektów, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Bema, Bolesława Leśmiana, Bratkowa, Broniewskiego, Brzeźnicka od nr 28 do nr 122 (parzyste) i od nr 51 do nr 67 (nieparzyste), Chopina, Czerwone Maki, Danuty Siedzikówny, Dembowskiego, Dobryszycka, Dolna, Duńska, Dzielnicowa, Gen. Stanisława Maczka, Gen. W. Sikorskiego od nr 2 do nr 80 (parzyste), Falista, Generała Okulickiego, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Generała Grota Roweckiego, Gołębia, Górnickiego, Graniczna, Heweliusza, Hubala, Ignacego Krasickiego, Inwestycyjna, Jeżynowa, Kasztanowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konwaliowa, Kopernika, Kopiec, Kotarbińskiego, Kraszewskiego, Krokusowa, Królowej Bony, Krucza, Księdza Bronisława Predera, Księdza Karola Kościowa, Księdza Popiełuszki, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lazurowa, 11 Listopada, Łączna, Łąkowa, Łukasińskiego, Macieja Rataja, Malutka, Matejki, Miłaczki, M. Kolbe, Młodzowska, Mochnackiego, Moniuszki, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza od nr 15 (nieparzyste) do końca i od nr 42 (parzyste) do końca, Niezapominajki, Niska, Norwida, Obrońców Westerplatte, Odległa, Orkana, Orzeszkowej, Osiedlowa, Pajdaka, Parkowa, Pasieczna, Piramowicza, Pogodna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przemysłowa, Prusa, Raciborskiego, Radosna, Reja, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Sklepowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Skrajna, S. Przybyszewskiego, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Stawowa, Stokrotki, Sucharskiego, Śniadeckiego, Śliska, Świętego Rocha od nr 1 do nr 25 (nieparzyste) i od nr 2 do 68 (parzyste), Świętej Rozalii, Tadka Jasińskiego, Topolowa, Traktorowa, Transportowa, Traugutta, Tuwima, Warszawska, Wesoła, Widna, Wiejska, Wierzyńskiego, Wincentego Witosa, Wiosenna, Włościańska, Wojska Polskiego, Wrotki, Wróblewskiego, Wspólna, Zachodnia, Zgoda, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej, Żwirki, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA RADOMSKA
-
7
Tomira Sara Szyler
26
(0,61%)
-
4
Grzegorz Gonera
30
(0,70%)
-
3
Barbara Nieznańska-Drozdek
58
(1,35%)
-
5
Agnieszka Jędrzejczyk
61
(1,42%)
-
6
Arkadiusz Grzywna
43
(1,00%)
-
1
Paweł Kałdoński
471
(10,99%)
-
2
Kamil Paweł Bugdal
206
(4,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
6
Dorota Beata Zagórowicz
11
(0,26%)
-
1
Jacek Gębicz
350
(8,17%)
-
2
Sławomir Piotr Kowalczyk
116
(2,71%)
-
4
Piotr Adam Mielczarek
125
(2,92%)
-
5
Ewelina Maria Ciastko
47
(1,10%)
-
7
Artur Wiesław Waloszczyk
41
(0,96%)
-
3
Ewelina Anna Wójcik
28
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY PAL
-
2
Cezary Rafał Krawczyk
26
(0,61%)
-
7
Marek Tarnowski
30
(0,70%)
-
1
Katarzyna Ciupa
80
(1,87%)
-
3
Jadwiga Maria Borowiecka-Grzywacz
63
(1,47%)
-
4
Justyna Barbara Ciupińska
19
(0,44%)
-
5
Włodzimierz Buliński
32
(0,75%)
-
6
Barbara Elżbieta Kawczak
16
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA WAWRYKI „MIASTO OTWARTE”
-
5
Barbara Zofia Ciosk
3
(0,07%)
-
4
Dominik Eryk Bujak
11
(0,26%)
-
7
Adrian Stefan Ciastko
27
(0,63%)
-
3
Iwona Stanisława Dryja
6
(0,14%)
-
2
Robert Paweł Koper
15
(0,35%)
-
1
Zbigniew Grzegorz Danielski
58
(1,35%)
-
6
Julia Karolina Lasoń
18
(0,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jolanta Kiełkowicz
26
(0,61%)
-
1
Rafał Jacek Dębski
851
(19,86%)
-
7
Michał Andrzej Dryja
27
(0,63%)
-
6
Marcin Knysak
12
(0,28%)
-
2
Katarzyna Maria Wośko
163
(3,80%)
-
5
Luiza Małgorzata Boczek-Rogulka
50
(1,17%)
-
3
Aleksandra Alicja Warnke-Mazur
104
(2,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Iwona Barbara Staszewska
19
(0,44%)
-
5
Marek Roman Drzazga
16
(0,37%)
-
1
Dorota Elżbieta Herczyk
50
(1,17%)
-
3
Jerzy Wacław Stasiewicz
26
(0,61%)
-
4
Magdalena Ewelina Duda
15
(0,35%)
-
7
Katarzyna Ewa Gąsiorek
8
(0,19%)
-
6
Lech Władysław Jędrzejczyk
27
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Angelika Paulina Stępień
101
(2,36%)
-
6
Adam Wojciech Ślęzak
32
(0,75%)
-
2
Maja Magdalena Garbiec
162
(3,78%)
-
1
Daniel Marek Serwa
328
(7,66%)
-
3
Paweł Rudaś
140
(3,27%)
-
7
Sławomir Bogusław Przybyłowicz
61
(1,42%)
-
5
Aleksandra Kajetana Domagalska
49
(1,14%)