Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
2
Bogdan Wojciech Ficek
1 231
(9,36%)
-
1
Mieczysław Jerzy Szczurek
1 432
(10,88%)
-
4
Henrietta Maria Morawiec
137
(1,04%)
-
6
Tomasz Marcin Piwocha
135
(1,03%)
-
5
Katarzyna Anna Jendrzejczak
87
(0,66%)
-
3
Ewa Maria Kocurek-Muszyńska
241
(1,83%)
-
7
Jacek Jan Biesok
221
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
-
1
Kazimierz Jan Kawulok
539
(4,10%)
-
2
Paulina Magdalena Ligocka-Andrzejewska
449
(3,41%)
-
4
Andrzej Antoni Surzycki
368
(2,80%)
-
3
Krzysztof Andrzej Neścior
469
(3,56%)
-
5
Joanna Barbara Świba
89
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
1
Danuta Monika Łabaj
1 464
(11,13%)
-
3
Janusz Rokicki
500
(3,80%)
-
5
Wojciech Sobiesław Błachowicz
587
(4,46%)
-
4
Gabriela Katarzyna Orawiec-Herok
123
(0,93%)
-
2
Wojciech Tadeusz Brachaczek
498
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
6
Julia Czarniak
110
(0,84%)
-
2
Ewelina Lesława Juszyńska
107
(0,81%)
-
1
Natalia Kwiatkowska
607
(4,61%)
-
3
Kacper Marek Brzuska
257
(1,95%)
-
4
Jakub Stanisław Gałuszka
103
(0,78%)
-
5
Kordian Ochocki
91
(0,69%)
-
7
Patryk Damian Stefański
77
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Florian Jakub Sikora
1 603
(12,18%)
-
3
Edyta Maria Subocz-Ostruszka
156
(1,19%)
-
2
Maria Franciszka Cieślar
295
(2,24%)
-
6
Elżbieta Bronisława Rymorz
79
(0,60%)
-
4
Andrzej Janusz Łukasiak
704
(5,35%)
-
5
Mariusz Dariusz Jaszczurowski
146
(1,11%)
-
7
Jan Matuszny
251
(1,91%)
Okręg 2
Dębowiec, Goleszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
3
Krystyna Anna Hanzlik
270
(3,45%)
-
1
Stanisław Kubicius
960
(12,27%)
-
5
Irena Wolczyńska-Jelak
193
(2,47%)
-
2
Tomasz Janusz Lenkiewicz
569
(7,27%)
-
4
Jerzy Sikora
1 040
(13,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
-
3
Cezary Stanisław Cieńciała
96
(1,23%)
-
1
Czesław Stanisław Brachaczek
289
(3,69%)
-
4
Beata Teresa Klimczak
246
(3,14%)
-
2
Barbara Krystyna Branny
185
(2,36%)
-
5
Adam Olszar
294
(3,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
2
Błażej Paweł Szewczyk
68
(0,87%)
-
3
Jadwiga Urszula Brudny
121
(1,55%)
-
1
Jarosław Bronisław Bodak
714
(9,13%)
-
4
Wiktoria Anna Górniak
67
(0,86%)
-
5
Grzegorz Franciszek Kłoda
73
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
2
Tomasz Richert
66
(0,84%)
-
1
Olaf Krzysztof Warzecha
291
(3,72%)
-
3
Natalia Aleksandra Bujok
221
(2,82%)
-
4
Krzysztof Makula
134
(1,71%)
-
5
Kinga Agnieszka Czyż
231
(2,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Renata Anna Michnik
758
(9,69%)
-
2
Jerzy Wojciech Szendzielarz
208
(2,66%)
-
5
Józef Krzysztof Śniegoń
294
(3,76%)
-
4
Maria Stefania Siekierka
288
(3,68%)
-
3
Grzegorz Marek Ząbek
148
(1,89%)
Okręg 3
Hażlach, Zebrzydowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
1
Grażyna Irena Krehut
766
(8,38%)
-
3
Bogumiła Puzoń
225
(2,46%)
-
5
Aneta Maria Węglarzy
112
(1,23%)
-
2
Karol Folwarczny
627
(6,86%)
-
4
Marek Tadeusz Mażarski
323
(3,53%)
-
6
Mirosław Jerzy Juraszczyk
216
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
-
2
Bożena Alicja Bury
235
(2,57%)
-
1
Bronisław Józef Borski
95
(1,04%)
-
5
Krzysztof Jan Żebrok
174
(1,90%)
-
3
Katarzyna Zofia Jas
134
(1,47%)
-
4
Marcin Andrzej Mazurek
62
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
1
Marcin Rafał Ślęk
973
(10,65%)
-
4
Izabela Brachaczek
473
(5,18%)
-
3
Halina Stefania Wenglorz
218
(2,39%)
-
2
Adam Stanisław Siekierka
177
(1,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
6
Ewelina Barbara Kubica
97
(1,06%)
-
3
Izabela Barbara Juszyńska
71
(0,78%)
-
1
Dawid Mieczysław Chodura
231
(2,53%)
-
5
Rafał Adam Szpin
56
(0,61%)
-
4
Kinga Ewa Banot
346
(3,79%)
-
2
Jacek Matuszek
62
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Król
1 862
(20,37%)
-
4
Bożena Jadwiga Macura
242
(2,65%)
-
5
Barbara Anna Świąć
50
(0,55%)
-
3
Artur Wojciech Kukla
378
(4,14%)
-
2
Grzegorz Władysław Konieczny
578
(6,32%)
-
6
Urszula Małgorzata Skórka
357
(3,91%)
Okręg 4
Chybie, Strumień
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
3
Krzysztof Jarosław Rajwa
365
(3,88%)
-
2
Anna Alicja Habarta-Wysocka
181
(1,93%)
-
5
Mirosław Władysław Staniek
727
(7,73%)
-
1
Sebastian Maksymilian Strządała
705
(7,50%)
-
4
Małgorzata Maria Pietrzak
122
(1,30%)
-
6
Monika Małgorzata Czyż
167
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
4
Zbigniew Podyma
639
(6,80%)
-
1
Roman Marian Sowiński
187
(1,99%)
-
3
Ewelina Szczepańska
189
(2,01%)
-
2
Mirosław Zbigniew Wardas
399
(4,25%)
-
6
Krystyna Halina Mrowiec
148
(1,57%)
-
5
Ilona Grażyna Klyszcz-Staroń
63
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
1
Janusz Mateusz Hudziec
656
(6,98%)
-
5
Agnieszka Samanta Rakus
255
(2,71%)
-
6
Paweł Marek Kuboszek
161
(1,71%)
-
2
Paweł Edward Mikołajczyk
346
(3,68%)
-
4
Klaudia Anna Mleczko-Byrczek
221
(2,35%)
-
3
Justyna Łowicka
120
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Witold Dziedzic
1 554
(16,53%)
-
3
Ludwik Klemens Soboszek
771
(8,20%)
-
4
Stanisława Helena Małyjurek
210
(2,23%)
-
2
Stanisław Andrzej Mendrek
810
(8,62%)
-
5
Róża Małgorzata Krzempek
160
(1,70%)
-
6
Maria Kajzar
243
(2,59%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
4
Władysław Nawieśniak
14
(0,14%)
-
5
Jolanta Irena Gabzdyl
67
(0,66%)
-
1
Beata Branc-Gorgosz
757
(7,44%)
-
2
Czesław Śliż
79
(0,78%)
-
3
Sandra Magdalena Żuk
43
(0,42%)
-
6
Krzysztof Marek Michalik
75
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
-
3
Jacek Tadeusz Muras
118
(1,16%)
-
1
Agata Teresa Kołacz
182
(1,79%)
-
5
Halina Małgorzata Szotek
342
(3,36%)
-
2
Janusz Zdzisław Macura
312
(3,07%)
-
4
Tomasz Gabriel Postrzednik
110
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
5
Katarzyna Małgorzata Grześkiewicz
51
(0,50%)
-
3
Anna Stanisława Wolak-Danecka
74
(0,73%)
-
6
Artur Jerzy Siąkała
171
(1,68%)
-
1
Janina Maria Żagan
2 008
(19,75%)
-
2
Piotr Jan Rucki
615
(6,05%)
-
4
Ireneusz Jarosław Korzonek
433
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
1
Samuel Łowicki
153
(1,50%)
-
3
Sabina Alicja Gutman
115
(1,13%)
-
2
Barbara Wojtyła
268
(2,64%)
-
6
Patrycja Stefania Gryz
68
(0,67%)
-
4
Łukasz Grzegorz Heller
96
(0,94%)
-
5
Kornel Bażanowski
119
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Beata Maria Macura
1 711
(16,83%)
-
2
Teresa Agata Ornowska
485
(4,77%)
-
5
Joanna Radwan-Kmiecik
410
(4,03%)
-
3
Czesław Roman Chrapek
523
(5,14%)
-
4
Wojciech Szymon Grzebielec
565
(5,56%)
-
6
Witold Józef Rybak
204
(2,01%)
Okręg 6
Brenna, Ustroń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
4
Sebastian Andrzej Heller
146
(1,37%)
-
2
Katarzyna Maria Burzyńska
131
(1,23%)
-
1
Stanisław Malina
925
(8,71%)
-
3
Izabela Sabina Meissner
254
(2,39%)
-
5
Sylwia Monika Rucka
101
(0,95%)
-
6
Danuta Koenig
366
(3,45%)
-
7
Ireneusz Adam Szarzec
2 007
(18,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
-
2
Andrzej Janusz Georg
175
(1,65%)
-
5
Anna Maria Puzoń
193
(1,82%)
-
1
Dawid Szymon Brachaczek
310
(2,92%)
-
3
Lucyna Ewa Musiał-Lalik
94
(0,88%)
-
6
Paweł Tomasz Seligman
103
(0,97%)
-
4
Maria Cecylia Pietrzykowska
68
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
4
Jan Karol Drózd
91
(0,86%)
-
6
Sławomir Arkadiusz Kuś
30
(0,28%)
-
3
Karol Andrzej Niedźwiecki
310
(2,92%)
-
1
Maria Helena Greń
352
(3,31%)
-
5
Jolanta Anna Kruk
159
(1,50%)
-
2
Anna Suchanek
545
(5,13%)
-
7
Dorota Alicja Pilch
47
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
1
Christian Adrian Jaworski
560
(5,27%)
-
2
Łukasz Paweł Holeksa
164
(1,54%)
-
3
Marta Magda Zając
190
(1,79%)
-
5
Agata Sylwia Herzyk
105
(0,99%)
-
4
Krzysztof Jacek Kozieł
92
(0,87%)
-
6
Angelika Magdalena Kohut
96
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adam Wincenty Kędzierski
489
(4,60%)
-
5
Anna Maria Ziernicka
120
(1,13%)
-
1
Tadeusz Mendrek
1 305
(12,28%)
-
6
Magdalena Patrycja Brączek-Sadio
49
(0,46%)
-
4
Ligia Janina Gepfert
319
(3,00%)
-
7
Michał Damian Rudzicki
420
(3,95%)
-
3
Lesław Jerzy Werpachowski
307
(2,89%)
Okręg 7
Istebna, Wisła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ
-
1
Jan Poloczek
1 043
(11,43%)
-
2
Joanna Kohut
203
(2,22%)
-
3
Janusz Waszut
151
(1,65%)
-
4
Balbina Maria Bestwina
31
(0,34%)
-
6
Kazimiera Grażyna Kawulok
41
(0,45%)
-
5
Eugeniusz Andrzej Dragon
183
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
-
1
Danuta Bożena Haratyk-Woźniczka
233
(2,55%)
-
5
Justyna Maria Wawrzacz
143
(1,57%)
-
3
Bartłomiej Mucha
292
(3,20%)
-
2
Alicja Izabela Kaczmarzyk
179
(1,96%)
-
4
Henryk Podżorski
486
(5,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
-
2
Urszula Danuta Gruszka
207
(2,27%)
-
1
Jerzy Nogowczyk
1 170
(12,82%)
-
3
Bogdan Ligocki
412
(4,51%)
-
4
Gabriela Marta Szklarek-Nawrocka
346
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO
-
5
Angelika Anna Sikora
32
(0,35%)
-
1
Piotr Rafał Kilian
401
(4,39%)
-
6
Mateusz Henryk Kukuczka
65
(0,71%)
-
2
Maria Jadwiga Legierska
76
(0,83%)
-
4
Dawid Jerzy Bury
37
(0,41%)
-
3
Sabina Agata Cieślar
145
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Juroszek
1 888
(20,69%)
-
2
Józef Michałek
501
(5,49%)
-
4
Monika Irena Wałach-Kaczmarzyk
502
(5,50%)
-
6
Ewa Maria Ranosz
47
(0,51%)
-
3
Jadwiga Legierska
162
(1,77%)
-
5
Andrzej Janicki
151
(1,65%)