Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Komorowice Śląskie, Komorowice Krakowskie, Hałcnów, Biała Północ Dolne Przedmieście, Biała Krakowska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Urszula Małgorzata Kruczek
137
(1,00%)
-
4
Dominik Paweł Pawiński
207
(1,51%)
-
1
Urszula Jadwiga Szabla
1 312
(9,56%)
-
2
Marek Damian Kózka
537
(3,91%)
-
6
Krzysztof Józef Kiszka
132
(0,96%)
-
3
Bogumiła Maria Burchart
190
(1,38%)
-
7
Beata Jolanta Hajek
153
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
-
1
Tomasz Marcin Wawak
922
(6,72%)
-
2
Mariusz Przemysław Szymeczek
562
(4,10%)
-
4
Grzegorz Jan Wawrzuta
132
(0,96%)
-
5
Danuta Helena Wylon-Pleśniak
48
(0,35%)
-
6
Agnieszka Zdzisława Wybraniec
97
(0,71%)
-
3
Anita Krystyna Kufel
196
(1,43%)
-
7
Marcin Kaczmarek
178
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bronisław Jerzy Szafarczyk
663
(4,83%)
-
3
Barbara Anna Marcinkiewicz
206
(1,50%)
-
4
Edward Piotr Kołek
389
(2,84%)
-
1
Przemysław Mieczysław Drabek
2 668
(19,45%)
-
5
Agnieszka Maria Sadowska
100
(0,73%)
-
6
Katarzyna Jolanta Ostrowska
97
(0,71%)
-
7
Paweł Kluska
189
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
-
1
Andrzej Janusz Kłos
20
(0,15%)
-
3
Jacek Marek Piecha
6
(0,04%)
-
2
Agnieszka Alina Podejma-Janicka
8
(0,06%)
-
4
Agnieszka Stefania Mąka
17
(0,12%)
-
6
Maria Elżbieta Suliga
7
(0,05%)
-
5
Jacek Tadeusz Klonowski
1
(0,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Adam Henryk Mikrut
15
(0,11%)
-
4
Maria Jolanta Tanistra
24
(0,17%)
-
1
Maciej Krzysztof Grzybowski
154
(1,12%)
-
2
Barbara Podstawek
49
(0,36%)
-
3
Andrzej Cypel
14
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Dawid Józef Rudnicki
55
(0,40%)
-
3
Grzegorz Paweł Sadowski
74
(0,54%)
-
4
Natalia Maria Bąkowska
48
(0,35%)
-
1
Marek Franciszek Mynarski
168
(1,22%)
-
5
Magdalena Maria Korelin
22
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
-
2
Leszek Marian Wieczorek
340
(2,48%)
-
1
Karol Krzysztof Markowski
2 510
(18,30%)
-
4
Stanisław Rudolf Dudzik
194
(1,41%)
-
3
Renata Maria Zuber
600
(4,37%)
-
5
Barbara Małgorzata Tomala
119
(0,87%)
-
6
Ryszard Chodorowski
60
(0,44%)
-
7
Marta Magdalena Pięta
99
(0,72%)
Okręg 2
Stare Bielsko, Piastowskie, Mieszka I, Polskich Skrzydeł, Wojska Polskiego, Kopernika, Wapienica
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Ryszard Tadeusz Wójcik
101
(0,68%)
-
6
Mateusz Tomasz Wanat
46
(0,31%)
-
1
Krzysztof Jan Jazowy
1 933
(13,10%)
-
2
Elżbieta Małgorzata Rosińska
849
(5,75%)
-
7
Agnieszka Janina Duraj
318
(2,15%)
-
3
Dariusz Stanisław Michasiów
1 076
(7,29%)
-
4
Jolanta Jezierska-Listowska
164
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
-
1
Alina Ewa Kilian
628
(4,25%)
-
6
Katarzyna Piskrzyńska
79
(0,54%)
-
2
Łukasz Starowicz
261
(1,77%)
-
4
Czesław Józef Folek
221
(1,50%)
-
3
Marek Zbigniew Lachowski
573
(3,88%)
-
7
Mariusz Wacław Kudła
84
(0,57%)
-
5
Monika Joanna Gaczyńska
133
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Adam Szczepan Kieliba
47
(0,32%)
-
7
Cecylia Maria Kuk
63
(0,43%)
-
3
Barbara Targosz-Klinowska
136
(0,92%)
-
5
Zofia Kiraga
131
(0,89%)
-
1
Konrad Tomasz Łoś
3 314
(22,45%)
-
6
Agnieszka Maria Haslette
48
(0,33%)
-
2
Piotr Józef Ryszka
969
(6,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
-
4
Michał Andrzej Szczygieł
9
(0,06%)
-
2
Tomasz Dawid Guszpil
9
(0,06%)
-
3
Kazimiera Czyż
8
(0,05%)
-
1
Rajmund Henryk Pollak
33
(0,22%)
-
5
Amira Halina Hurnowicz
8
(0,05%)
-
6
Zbigniew Antoni Oleńkiewicz
3
(0,02%)
-
7
Klaudia Lidia Cupek
19
(0,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Agnieszka Ewa Głuchacka
19
(0,13%)
-
2
Beata Ryś
78
(0,53%)
-
1
Tadeusz Stefan Dybek
142
(0,96%)
-
3
Andrzej Kowalski
37
(0,25%)
-
5
Stanisław Wacław Płaska
11
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Bożena Grzegorzek
98
(0,66%)
-
4
Jolanta Maria Waszut
17
(0,12%)
-
5
Stanisław Władysław Machalica
41
(0,28%)
-
3
Kazimierz Grzegorz Kania
74
(0,50%)
-
1
Janusz Andrzej Jachnik
326
(2,21%)
-
6
Bożena Maria Szczugiel
30
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
-
2
Łukasz Artur Czernik
415
(2,81%)
-
5
Czesław Malinowski
123
(0,83%)
-
6
Eugenia Maria Leńczuk
118
(0,80%)
-
1
Adam Robert Ruśniak
918
(6,22%)
-
3
Piotr Józef Kochowski
645
(4,37%)
-
4
Marzena Magdalena Susałko
270
(1,83%)
-
7
Jolanta Ewa Koźmin
136
(0,92%)
Okręg 3
Górne Przedmieście, Słoneczne, Bielsko Południe, Biała Śródmieście , Śródmieście Bielsko, Grunwaldzkie, Biała Wschód
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Kamila Harlender
135
(1,05%)
-
2
Renata Gruszka
514
(4,01%)
-
1
Przemysław Tomasz Kamiński
1 709
(13,32%)
-
3
Waldemar Mirosław Wysocki
314
(2,45%)
-
6
Mateusz Kos
105
(0,82%)
-
4
Ewa Hanna Szymanek-Płaska
313
(2,44%)
-
7
Piotr Bogusław Cecerski
153
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
-
6
Agnieszka Beata Marek
132
(1,03%)
-
5
Mirosław Tadeusz Kwiatkowski
56
(0,44%)
-
3
Jakub Jan Kopytko
207
(1,61%)
-
1
Małgorzata Marta Zarębska
1 190
(9,27%)
-
2
Stanisław Władysław Biłka
173
(1,35%)
-
4
Iwona Maria Rakowska
155
(1,21%)
-
7
Kazimierz Józef Bieniecki
152
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Aleksandra Joanna Mrzyk-Sylwestrzak
91
(0,71%)
-
7
Leszek Józef Caputa
502
(3,91%)
-
1
Andrzej Jacek Gacek
1 618
(12,61%)
-
2
Marcin Karol Litwin
718
(5,59%)
-
3
Bożena Teresa Kotkowska
417
(3,25%)
-
4
Michał Guzdek
291
(2,27%)
-
6
Sławomiła Brachaczek
43
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
-
4
Bożena Bogusława Komor
27
(0,21%)
-
2
Mariusz Tomasz Mazur
4
(0,03%)
-
3
Marek Andrzej Kolonko
4
(0,03%)
-
6
Piotr Wincent Smolana
8
(0,06%)
-
1
Modesta Dąmbrowska
21
(0,16%)
-
5
Daria Magdalena Przegalińska-Szewczulak
5
(0,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Anna Grzybowska
149
(1,16%)
-
6
Urszula Maria Jurczyk
36
(0,28%)
-
3
Bogdan Marek Kwiecień
19
(0,15%)
-
5
Zdzisław Edward Jabłoński
35
(0,27%)
-
7
Włodzimierz Władysław Łuszczyn
18
(0,14%)
-
1
Grzegorz Niemczyk
212
(1,65%)
-
4
Janina Maria Lenert
24
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jerzy Roman Kubik
197
(1,54%)
-
2
Joanna Maria Banaś
123
(0,96%)
-
3
Izabela Anna Kopycka
34
(0,26%)
-
5
Andrzej Grzegorz Polański
25
(0,19%)
-
6
Justyna Agnieszka Targowska
37
(0,29%)
-
4
Gracjan Zbigniew Polak
44
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
-
4
Alina Amalia Porębska-Puszyńska
33
(0,26%)
-
3
Ryszard Roman Batycki
167
(1,30%)
-
2
Katarzyna Maria Balicka
175
(1,36%)
-
1
Jacek Edward Krywult
2 196
(17,11%)
-
6
Grzegorz Stanisław Sikora
99
(0,77%)
-
5
Grzegorz Tomasz Biesok
42
(0,33%)
-
7
Grażyna Beata Markowska
111
(0,86%)
Okręg 4
Lipnik, Złote Łany, Leszczyny, Straconka, Mikuszowice Krakowskie
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Magdalena Ewa Szczepańczyk-Chrobak
192
(1,27%)
-
2
Adam Wykręt
639
(4,22%)
-
5
Grzegorz Roman Martinek
31
(0,20%)
-
6
Katarzyna Małgorzata Bąk
166
(1,10%)
-
1
Agnieszka Aleksandra Gorgoń-Komor
2 173
(14,34%)
-
7
Magdalena Bogusława Kapela
233
(1,54%)
-
3
Paweł Pajor
474
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
-
4
Józefa Wawak
682
(4,50%)
-
7
Danuta Małgorzata Krywult
111
(0,73%)
-
2
Agnieszka Teresa Łyczko
737
(4,86%)
-
1
Janusz Władysław Okrzesik
1 496
(9,87%)
-
3
Roman Maciej Waluś
166
(1,10%)
-
6
Iwona Maria Szypuła
108
(0,71%)
-
5
Paweł Ludwik Wisła
133
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maksymilian Tadeusz Pryga
2 705
(17,85%)
-
4
Piotr Michał Pawicki
482
(3,18%)
-
7
Ewa Małgorzata Ochwat
105
(0,69%)
-
5
Barbara Maria Waluś
585
(3,86%)
-
6
Wojciech Kazimierz Dębowski
79
(0,52%)
-
3
Grażyna Maria Nalepa
472
(3,11%)
-
2
Adam Józef Michalski
417
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
-
3
Aleksandra Zofia Głowacka
6
(0,04%)
-
6
Bogumiła Anna Olejarczyk
0
(0,00%)
-
7
Renata Ewa Wrona
8
(0,05%)
-
2
Adam Rafał Hupałowski-Dąbrowa
7
(0,05%)
-
1
Monika Ewa Socha
62
(0,41%)
-
4
Roman Rudolf Hetnał
8
(0,05%)
-
5
Zygmunt Chmielarz
2
(0,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Tadeusz Dzirba
24
(0,16%)
-
1
Justyna Borowiec
247
(1,63%)
-
5
Małgorzata Blocher
19
(0,13%)
-
3
Renata Jadwiga Cader
30
(0,20%)
-
4
Mariusz Włodzimierz Zimny
27
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Paweł Leszek Szatkowski
71
(0,47%)
-
6
Tomasz Krzysztof Kupilas
35
(0,23%)
-
1
Sławomira Barbara Zastawny
168
(1,11%)
-
4
Bartłomiej Mysiara
31
(0,20%)
-
2
Jadwiga Słowik
67
(0,44%)
-
5
Joanna Katarzyna Borejsza-Polańska
23
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
-
1
Szczepan Jan Wojtasik
835
(5,51%)
-
2
Irena Danuta Awieruszko-Ptaszkiewicz
187
(1,23%)
-
4
Ireneusz Hetnał
146
(0,96%)
-
3
Kazimierz Jan Czapla
278
(1,83%)
-
5
Anna Halina Kądzielnik
110
(0,73%)
-
6
Barbara Maria Redkowska
75
(0,49%)
-
7
Marek Zenon Krywult
506
(3,34%)
Okręg 5
Beskidzkie, Karpackie, Aleksandrowice, Kamienica, Mikuszowice Śląskie
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Leszek Jacek Babiński
53
(0,35%)
-
1
Jarosław Jan Klimaszewski
2 769
(18,28%)
-
2
Dorota Maria Piegzik-Izydorczyk
650
(4,29%)
-
3
Katarzyna Aleksandra Adamiec
215
(1,42%)
-
4
Rafał Paweł Ryplewicz
733
(4,84%)
-
7
Lucyna Bardel
141
(0,93%)
-
5
Andrzej Wojciech Listowski
227
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OKRZESIK I NIEZALEŻNI.BB”
-
5
Sebastian Patryk Kubica
297
(1,96%)
-
3
Paweł Andrzej Kanik
334
(2,21%)
-
1
Jerzy Antoni Bauer
902
(5,96%)
-
2
Daniel Łukasz Kawka
415
(2,74%)
-
4
Katarzyna Agnieszka Fidyt
203
(1,34%)
-
6
Aneta Maria Moczek-Dziąćko
130
(0,86%)
-
7
Jolanta Ewa Reisch-Klose
149
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Jan Buzek
1 809
(11,95%)
-
5
Beata Agnieszka Lipowczan
371
(2,45%)
-
7
Ewa Natalia Kucypera
79
(0,52%)
-
2
Roman Bogdan Matyja
1 686
(11,13%)
-
4
Krzysztof Mateusz Roczon
42
(0,28%)
-
6
Stanisław Ryszka
145
(0,96%)
-
3
Aleksandra Maria Woźniak
659
(4,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOCHY Z BIELSKA-BIAŁEJ
-
2
Roksana Julia Fabiszewska
8
(0,05%)
-
7
Aleksandra Miodońska-Orecka
15
(0,10%)
-
6
Dariusz Mateusz Bojdys
6
(0,04%)
-
3
Jacek Ireneusz Zarówny
1
(0,01%)
-
1
Tomasz Szewczulak
52
(0,34%)
-
5
Bogumiła Ewa Barcik
4
(0,03%)
-
4
Celina Maria Mazur
7
(0,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ryszard Wrona
201
(1,33%)
-
3
Jan Jerzy Duszyk
31
(0,20%)
-
2
Izabela Maria Laskowska
73
(0,48%)
-
4
Renata Maria Cendrowska
14
(0,09%)
-
5
Sławomir Piotr Gorzela
15
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Zbigniew Marian Sikora
42
(0,28%)
-
1
Bronisław Edward Foltyn
253
(1,67%)
-
3
Marcin Cezary Szarek
64
(0,42%)
-
4
Zofia Rudnicka
34
(0,22%)
-
6
Elżbieta Kubica
64
(0,42%)
-
5
Ryszarda Józefa Weigt
11
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KRYWULTA
-
5
Antoni Józef Kruczek
228
(1,51%)
-
6
Agnieszka Nowak
100
(0,66%)
-
1
Marcin Lisiński
899
(5,94%)
-
4
Jerzy Balon
115
(0,76%)
-
3
Joanna Elżbieta Balicka
154
(1,02%)
-
7
Halina Elżbieta Pisowadzka
199
(1,31%)
-
2
Henryk Antoni Juszczyk
545
(3,60%)