Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 08godz.
  • 17min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Wybory samorządowe 2018 w Gdańsku. Okręg nr 6. Gdzie głosować? Obwodowe komisje wyborcze. Kandydaci na radnych w okręgu nr 6 [lista ulic]

oprac. mk
Wybory w Gdańsku. Okręg nr 6 - lista ulic, kandydaci, gdzie głosować
Wybory w Gdańsku. Okręg nr 6 - lista ulic, kandydaci, gdzie głosować Archiwum
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 w Gdańsku - OKRĘG nr 6. Oto wyborczy poradnik dla mieszkańców dzielnic: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki. Sprawdź: gdzie głosować w okręgu nr 6, w jakim obwodzie znajduje się ulica, na której mieszkasz, gdzie jest siedziba komisji, w której będziesz głosować oraz kto kandyduje na gdańskiego radnego w okręgu nr 6. Pierwsza tura wyborów już 21 października 2018 r.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W GDAŃSKU

Gdańsk podzielony jest na 6 okręgów głosowania. W każdym z tych okręgów można głosować na kandydatów z poszczególnych list (komitetów wyborczych).

Każdy z okręgów jest podzielony na obwody głosowania, a każdy obwód obejmuje konkretne ulice.
W każdym z tych obwodów z kolei jest kilkanaście siedzib komisji wyborczej.

Oto lista kandydatów, obwodów z ulicami oraz siedzib komisji w OKRĘGU nr 5 w Gdańsku.

Okręg nr 6 w Gdańsku

Granice: Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa, Matarnia, Kokoszki
Obwody - numery od 157 do 183

KANDYDACI do Rady Miasta Gdańska w okręgu nr 6
Zarejestrowanych jest 46 kandydatów.

I Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BEJM Łukasz Kacper
2. WAŻNY Karol
3. GORECKI Jarosław Władysław
4. GERYK Żaneta Beata
5. LEBIECKA Bogumiła Anna
6. PERUCKI Jan
7. LEWANDOWSKA Julia Karolina

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA
1. STELMASIEWICZ Andrzej Zbigniew
2. STYBOR Wojciech Janusz
3. KOSMULSKA Sławina Maria
4. GÓRSKA Irena Stanisława
5. GMEREK Mateusz
6. WOJTKOWSKA-WYSZKOWSKA Izabela
7. MOTYL Anna Małgorzata

Zobacz też: Prezydent Paweł Adamowicz przedstawił liderów listy do rady miasta ze swojego komitetu wyborczego z okręgu nr 6 obejmującego m.in. Oliwę, Żabiankę i Osowę [zdjęcia]

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SPOŁECZNY LEPSZY GDAŃSK
1. JACHLEWSKA Elżbieta
2. PAWŁOWSKI Piotr Seweryn
3. BOLT Tomasz Zbigniew
4. SOWIŃSKA Danuta Małgorzata
5. PIEŃKOWSKI Maciej Andrzej
6. SZABANOWICZ Helena Halina
7. POKORNICKI Mariusz

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. GWOŹDŹ Edward Rajmund
2. GIERCZAK-LISOWSKA Kinga Izabela
3. TORŁOP Jolanta Paulina
4. FALBA Piotr Paweł
5. LEDA Anna Małgorzata
6. KOPERSKI Romuald Wincenty

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KRUPEJ Dawid Patryk
2. HAŁAS Henryk Czesław
3. TEODORCZYK Jacek Włodzimierz
4. DRAMOWICZ Olaf Aleksander
5. SULEWSKA Katarzyna Joanna
6. SĘKOWSKA Katarzyna Grażyna
7. JAROSZ Grażyna Zofia

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY
1. DUDEK Dorota
2. MACIEJEWSKI Henryk Szczepan
3. WOJNOWSKA Katarzyna
4. ŁOPUSKI Krzysztof Antoni
5. KRAZIŃSKI Maciej Jerzy
6. BURBAN JADWIGA
7. GŁUSZCZ Zygmunt

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NARODOWEGO FRONTU POLSKIEGO-WOJCIECHA OLSZAŃSKIEGO
1. MAKSYMOWICZ-CZAPKOWSKA Dorota Elżbieta
2. BABIŃSKI Piotr Maciej
3. JUSTA Zbigniew
4. BALCERZAK Danuta
5. SKRZYPEK Andrzej Sylwester

KANDYDACI NA PREZYDENTA GDAŃSKA

Zobacz, kto ubiega się o urząd prezydenta miasta Gdańska - lista 7 kandydatów >>>

OBWODY OKRĘGU NR 6 (od 157 do 183)
Numer, adres siedziby komisji wyborczej, lista ulic:

157.Szkoła Podstawowa Nr 82, ul. Radarowa 26 Gdańsk, Matarnia

MATARNIA, Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste], Dedala, Elewów, Filmowa, Ikara, Internetowa, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Komputerowa, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste], Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiłkomirskiego, Wojnarskiego, Zenitowa

158.Szkoła Podstawowa Nr 7, ul. Słabego 6 Gdańsk, Matarnia
MATARNIA, Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa, Rondo im. Jacka Kaczmarskiego, Słabego, Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste], Wiolinowa, Złota Karczma

159.Pozytywna Szkoła Podstawowa, ul. Azaliowa 18 Gdańsk, Kokoszki
KOKOSZKI, Azaliowa, Borówkowa, Chabrowa, Czeremchowa, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok, Kalinowa, Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474. [parzyste], Kminkowa, Lubczykowa, Macierzankowa, Maciejkowa, Malinowa, Nagietkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnikowa, Rondo Graniczne Wolne Miasto Gdańsk-Rzeczpospolita Polska (1920 - 1939), Rumiankowa, Różany Stok, Storczykowa, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Tymiankowa

160.Szkoła Podstawowa Nr 84, ul. Otomińska 72 Gdańsk, Kokoszki
KOKOSZKI, Bieszkowicka, Charzykowska, Czerwcowa, Egiertowska, Gołuńska, Goplańska, Gostyńska od nr 1 do nr 120, Karlikowska, Karsińska, Kiszewska, Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa, Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łagowska, Łapalicka, Łapińska, Mamuszki, Marcowa, Mezowska, Niegocińska, Otomińska, Sierakowicka, Sierpniowa, Somińska, Sudomska, Sulmińska, Tuchomska, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wiecka, Wielewska, Wiosenna

161.Szkoła Podstawowa Nr 83, ul. Stokłosy 1 Gdańsk, Kokoszki
KOKOSZKI, Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borska, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste], Bysewska, Cementowa, Choczewska, Czaplewska, Dębogórska, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Geodetów, Gostyńska od nr 121 do końca, Grzybowa, Instalatorów, Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Maszynowa, Metalowców, Miechucińska, Mirachowska, Montażystów, Nowatorów, Okólna, Osiedlowa, Przyrodników, Rakietowa, Rozwojowa, Sianowska, Smęgorzyńska, Snycerzy, Stokłosy, Swarzewska, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska

162.Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia

ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 22 do nr 93

163.Szkoła Podstawowa Nr 60, ul. Chłopska 64 Gdańsk, Jelitkowo-Tysiąclecia
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Bałtycka, Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia, Wypoczynkowa

164.Szkoła Podstawowa Nr 77, ul. Orłowska 13 Gdańsk, Wejhera
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Helska, Husytów, Jelitkowska, Orłowska, Plac Dwóch Miast, Wejhera

165.Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Pomorska od nr 8 do nr 13, Subisława od nr 19 do końca

166.Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, ul. Subisława 22 Gdańsk, Żabianka
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca

167.Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gospody od nr 2 do końca [parzyste], Szyprów

168.Szkoła Podstawowa Nr 89, ul. Szyprów 3 Gdańsk, Żabianka
ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA, Gdyńska, Rybacka, Sztormowa

169.Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, ul. Czyżewskiego 31 Gdańsk, Oliwa

OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste] i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa, Czyżewskiego od nr 20 do końca, Jelenia, Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza, Żubrowa

170.RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, ul. Czyżewskiego 12 Gdańsk, Oliwa
OLIWA, Czyżewskiego od nr 1 do nr 19, Gdańca, Karpacka, Sarnia, Tatrzańska

171.Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Czyżewskiego 30A Gdańsk, Oliwa

OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej, Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7

172.Szkoła Podstawowa Nr 23, ul. Opacka 7 Gdańsk, Oliwa
OLIWA, Bytowska, Karwieńska, Kościerska, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Opacka, Podhalańska, Słoneczna, Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski, Świerkowa

173.Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, ul. Cystersów 13 Gdańsk, Oliwa

OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste] i od nr 516 do nr 534 [parzyste], Ceynowy, Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza, Majkowskiego, Nowickiego, Obrońców Westerplatte, Opata Rybińskiego, Piastowska od nr 1 do nr 18, Plac Dworcowy, Plac Inwalidów Wojennych, Poczty Gdańskiej, Schopenhauera

174.V Liceum Ogólnokształcące, ul. Polanki 130 Gdańsk, Oliwa
OLIWA, Asnyka, Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca, Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca, Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136, Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 16A [parzyste], Witkiewicza, Żeromskiego

175.Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, ul. Wąsowicza 30 Gdańsk, Oliwa
OLIWA, Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste] i od nr 470 do nr 504 [parzyste], Derdowskiego od nr 5 do nr 25, Drzymały, Husa, Kaprów, Kaszubska, Kręckiego, Miraua, Wąsowicza

176.Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, ul. Wita Stwosza 23 Gdańsk, Oliwa
OLIWA, Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana, Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124, Tetmajera, Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze

177.Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6 Gdańsk, Oliwa
OLIWA, Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka, Milewskiego, Polanki od nr 40 do nr 58 oraz od nr 119 do nr 121, Wita Stwosza od nr 53 do nr 63 i nr 73 [nieparzyste] i od nr 46 do nr 58 [parzyste]

178.Gdańska Szkoła Szermierki, ul. VII Dwór 7 Gdańsk, VII Dwór

VII DWÓR, Abrahama od nr 11 do nr 55, Bellinga, Bukowskiego, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Głogowska, Gryglewskiego, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Ogryczaków, Orłowskiego, Paneckiego, Polanki od nr 59 do nr 118, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Siemiradzkiego, Sośnickiego, VII Dwór, Wita Stwosza nr 62A i od nr 96 do nr 104 [parzyste]

179.Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa
OSOWA, Afrodyty, Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa, Borchardta, Bukowa, Centaura, Cerery, Chełmińska, Chirona, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Drawska, Gajowa, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa, Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony od nr 1 do nr 11 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 18 [parzyste], Juraty

180.Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa

OSOWA, Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza, Merkurego, Minerwy, Mirandy, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowa, Nowy Świat

181.Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14 Gdańsk, Osowa
OSOWA, Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Szołocha (d. Sołdka), Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska

182.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa
OSOWA, Achillesa, Akteona, Ariadny, Artemidy, Astronomów, Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza, Delfina, Diany, Dionizosa, Eurydyki, Feniksa, Flory, Galaktyczna, Heleny, Herkulesa, Hermesa, Hery, Homera, Horacego, Jednorożca, Jutrzenki

183.Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Wodnika 57 Gdańsk, Osowa
OSOWA, Junony od nr 23 do nr 33 [nieparzyste] oraz od nr 54 do nr 94 [parzyste], Kasjopei, Keplera, Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna, Nike, Orfeusza, Osowski Zakątek, Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca, Syriusza, Tezeusza, Wegi, Wodnika, Wolarza, Zielony Zakątek

Zobacz też: Dlaczego warto iść na wybory?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie