reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 5 i Senatu, okręg nr 13

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wybory do Parlamentu dla osób, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski oraz miasta na prawach powiatu: Włocławek, podobnie jak w każdym innym regionie w Polsce, to sprawdzian demokracji. Czy mieszkańcy Włocławka podczas wyborów parlamentarnych 2019 skorzystali ze swojego prawa głosu? Jakie sa wyniki wyborów parlamentarnych we Włocławku? Kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 5, a kto wybrał do Senatu z okręgu nr 13? Sprawdź, czy na liście przyszłych posłów i senatorów są twoi kandydaci.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 5

Granice tego okręgu to część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • aleksandrowski,
  • brodnicki,
  • chełmiński,
  • golubsko-dobrzyński,
  • grudziądzki,
  • lipnowski,
  • radziejowski,
  • rypiński,
  • toruński,
  • wąbrzeski,
  • włocławski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Grudziądz,
  • Toruń,
  • Włocławek.

Wybory parlamentarne 2019 zostały zakończone, a wyniki są już oficjalnie znane. PKW potwierdza ich ostateczność, dlatego poniżej publikujemy listę kandydatów do Sejmu z okręgu nr 5 wraz z informacją o wyniku głosowania.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Szramka Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 404
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,18%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: specjalista do spraw logistyki

2. Sosnowski Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 839
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,18%
  • Miejsce zamieszkania: Świedziebnia
  • Zawód: nauczyciel historii

3. Dzięcioł Janusz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 395
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Biały Bór
  • Zawód: socjolog

4. Zakrzewska Edyta Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 688
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Łążyn
  • Zawód: inżynier zootechniki

5. Kierzkowska Ewa Sławomira ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 529
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: zawodowy działacz organizacji pozarządowej

6. Kaczan Damian Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel akademicki

7. Okruciński Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Miliszewy
  • Zawód: adwokat

8. Kiciak-Kucharska Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 291
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Białe Błota
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

9. Gross Andrzej Ignacy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 598
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozówka
  • Zawód: ekonomista

10. Najberg Jarosław Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 436
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Brześć Kujawski
  • Zawód: psycholog

11. Staniszewski Sławomir Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 095
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Osięciny
  • Zawód: inżynier rolnictwa

12. Kubczak-Kosicka Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: ekonomista

13. Kubacki Bartosz Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 731
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Bieńkówka
  • Zawód: rolnik

14. Rachubińska Marzena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Kowalewo Pomorskie
  • Zawód: zarządca nieruchomości

15. Słowik Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Krobia
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

16. Baryło Angelika Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 249
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmno
  • Zawód: nauczyciel historii

17. Owczarz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

18. Warszawska Danuta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Brzyszewo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

19. Mamrot Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Ugoszcz
  • Zawód: pedagog

20. Matuszewska Marika Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 499
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wąbrzeźno
  • Zawód: spedytor

21. Łuczak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 817
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: lekarz

22. Pastuszka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: nauczyciel przedmiotów zawodowych rolniczych i leśnych

23. Kwapiński Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: inżynier rolnictwa

24. Budzińska Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 344
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kikół
  • Zawód: nauczyciel wychowania początkowego

25. Czarnecki Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wielka Nieszawka
  • Zawód: pedagog

26. Baranowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kikół
  • Zawód: wyższy pracownik samorządowy

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Ardanowski Jan Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 76 267
  • Procent głosów oddanych na listę: 41,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 16,86%
  • Miejsce zamieszkania: Krobia
  • Zawód: inżynier rolnictwa

2. Czabański Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 413
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: dziennikarz

3. Michałek Iwona Krystyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 130
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,46%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel

4. Borowiak Joanna Beata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,36%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel akademicki

5. Sobecka Anna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,09%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel

6. Gembicka Anna Urszula ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,38%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: pracownik administracji publicznej

7. Mazurkiewicz Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,58%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel

8. Kałużny Mariusz Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 984
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,43%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmża
  • Zawód: dyrektor generalny

9. Jaranowski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 464
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel

10. Girzyński Zbigniew ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 293
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,72%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel akademicki

11. Stefaniak Arkadiusz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 729
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Nowawieś Chełmińska
  • Zawód: pracownik administracji publicznej

12. Strych Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 154
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

13. Kosiński Krzysztof Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 885
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: instruktor higieny

14. Tyburski Jacek Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: pracownik administracji publicznej

15. Szwed Anna Bożena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 553
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Unisław
  • Zawód: pielęgniarka

16. Orłowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozie
  • Zawód: nauczyciel

17. Jaszczak Edyta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 441
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Rożno-Parcele
  • Zawód: nauczyciel

18. Sadurski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 333
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: technik mechanizacji rolnictwa

19. Klimek Łukasz Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 625
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Wałycz
  • Zawód: nauczyciel

20. Klimaszewska-Antos Ewa Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Biskupice
  • Zawód: lekarz

21. Kłosowski Ziemowit Zawisza ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 898
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Rogowo
  • Zawód: kierownik ds. logistyki

22. Komorowski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 028
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Lipno
  • Zawód: zarządca nieruchomości

23. Kaliszewska Alina Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gubiny
  • Zawód: rolnik

24. Warnel Zbigniew Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 515
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Antoniewo
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

25. Ratyńska-Drabczak Izabela Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 283
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Fabianki
  • Zawód: dyrektor handlowy

26. Drab Marzenna Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 326
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Kwiatkowski Robert Artur ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 940
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,08%
  • Miejsce zamieszkania: Piaseczno
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Scheuring-Wielgus Joanna Izabela ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 092
  • Procent głosów oddanych na listę: 38,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,77%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: socjolog

3. Rozpłoch Marek Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 618
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: pracownik samorządowy

4. Kowal Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,13%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania

5. Janiszewska Kazimiera Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 918
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Czarne Błoto
  • Zawód: pedagog

6. Rumińska Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: informatyk

7. Augustinowicz Czesława Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 825
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Brzozowo
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

8. Małecki Krzysztof Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 986
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Chodecz
  • Zawód: kierowca

9. Kuczmarska Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 665
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wielgie
  • Zawód: dyrektor szkoły

10. Olewiński Sebastian Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Dobrzyń nad Wisłą
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

11. Maćkiewicz Jolanta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 629
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: technik administracji

12. Krzyżanowski Andrzej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 503
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: żołnierz

13. Krajewski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 617
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: inżynier

14. Matraszek Tomasz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel historii

15. Czernic Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 433
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

16. Zawadzki Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 425
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnica
  • Zawód: inżynier budownictwa

17. Szczurowska Inez Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Kujawski
  • Zawód: specjalista ds. logistyki

18. Eichhorst Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: kulturoznawca

19. Bytner Paweł Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sumin
  • Zawód: nauczyciel akademicki

20. Turska Anna Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 424
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Przywieczerzynek
  • Zawód: dziennikarz

21. Pokorska Julia Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 435
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: studentka socjologii

22. Olejnik Stanisław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

23. Belska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 470
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: studentka dziennikarstwa

24. Kowarowski Łukasz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,96%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: urzędnik samorządowy

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Mentzen Sławomir Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 16 892
  • Procent głosów oddanych na listę: 59,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,73%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: doradca podatkowy

2. Czajkowski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 977
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Lipno
  • Zawód: operator maszyn i urządzeń

3. Łasiński Marcin Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 049
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: audytor

4. Buczek Grzegorz Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łysomice
  • Zawód: cieśla

5. Romanowski Jarosław Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 580
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Jabłonowo Pomorskie
  • Zawód: inżynier telekomunikacji

6. Zieliński Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 639
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: inżynier rolnictwa

7. Jackowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 538
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Malendowicz Anna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 578
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: asystent parlamentarny

9. Walczuk Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Rypin
  • Zawód: lekarz weterynarii

10. Sewerynowicz Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: pielęgniarka

11. Lisiecki Jakub Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 980
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: nauczyciel akademicki

12. Szczech Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: specjalista do spraw handlu

13. Lipiński Remigiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Bobrowo
  • Zawód: magazynier

14. Kuk Justyna Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Częstochowa
  • Zawód: student matematyki stosowanej

15. Zwoliński Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 513
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Golub-Dobrzyń
  • Zawód: programista aplikacji

16. Krzywińska Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Janowo
  • Zawód: student administracji

17. Czarnecka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 492
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: sprzedawca

18. Tarazewicz Ewa Sabina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 75
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: specjalista do spraw kredytów

19. Gontarek Andrzej Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 226
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rakutowo
  • Zawód: rolnik

20. Sikorowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 233
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bytoń
  • Zawód: rolnik

21. Toczyska Lucyna Klaudia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 96
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: chemik

22. Kulińska Klaudyna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: inżynier geodeta

23. Błażejowski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: technik-mechanik

24. Domańska Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 276
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: pracownik administracyjny

25. Cybuchowska Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: telemarketer

26. Januszewski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kijewo Królewskie
  • Zawód: regionalny kierownik sprzedaży

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Lenz Tomasz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 044
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,76%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: historyk

2. Myrcha Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 32 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,17%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: radca prawny

3. Hartwich Iwona ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 865
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,4%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: sprzedawca

4. Szymański Tomasz Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,62%
  • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
  • Zawód: poseł zawodowy

5. Łuczak Krystian Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 366
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,29%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: archeolog

6. Termiński Przemysław Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,92%
  • Miejsce zamieszkania: Papowo Toruńskie-Osieki
  • Zawód: prawnik

7. Alabrudziński Dariusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: księgowy

8. Lubańska Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 896
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,86%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmno
  • Zawód: nauczyciel fizyki

9. Czerwiński Wojciech Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 040
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmża
  • Zawód: administratywista

10. Jankowski Sylwester Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 851
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: inżynier leśnictwa

11. Kowalski Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Skępe
  • Zawód: ekonomista

12. Zwierzchowska Lidia Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski
  • Zawód: nauczyciel biologii

13. Stańco-Wawrzyńska Alicja Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Jaskólska Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 914
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Okalewo
  • Zawód: rolnik

15. Zalewska Barbara Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Zamek Bierzgłowski
  • Zawód: nauczyciel

16. Ziółkowska Grażyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 500
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kamienny Smug
  • Zawód: lekarz

17. Graczyk Mirosław Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Makowiska
  • Zawód: samorządowiec

18. Bogucki Sławomir Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 156
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Kujawski
  • Zawód: samorządowiec

19. Wojtkowska Aneta Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Osięciny
  • Zawód: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

20. Kowalkowska Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 107
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Okonin
  • Zawód: administratywista

21. Rak Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 361
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Przysiek
  • Zawód: nauczyciel biologii

22. Montowski Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radomice
  • Zawód: przedsiębiorca

23. Szramowski Wacław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 292
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Szczepanki
  • Zawód: inżynier rolnictwa

24. Piotrowska Dominika Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Golub-Dobrzyń
  • Zawód: nauczyciel logopeda

25. Skonieczka Marcin Seweryn ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 983
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,88%
  • Miejsce zamieszkania: Wieldządz
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Kuszyński Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 050
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

2. Krajewski Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Brudzawki
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Ziółkowski Sebastian Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 218
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: magazynier

4. Wrzesiński Marek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 200
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: doradca klienta

5. Kwiatkowska Angelika Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 372
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Ośno
  • Zawód: recepcjonistka

6. Pytkowski Krzysztof Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 89
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Służewo-Pole
  • Zawód: doradca serwisowy

7. Skiba Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 285
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łazieniec
  • Zawód: referent ds. egzekucji

8. Szadkowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 175
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: technik telekomunikacji

9. Biniak Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 194
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Stawki
  • Zawód: ekonomista

10. Kacprowicz Patryk Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 328
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Zawód: programista

11. Niewiadomska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Broniszewo
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Obiezierska Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 93
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Probostwo Górne
  • Zawód: ogrodnik

13. Zadworzański Marek Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 72
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: urzędnik

14. Fijałkowska Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: urzędnik

15. Kamińska Lidia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Otłoczyn
  • Zawód: geolog

16. Rutecka Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Kujawski
  • Zawód: magazynier

17. Nowak Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 235
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Zawód: dietetyk

18. Karski Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 98
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Morawy
  • Zawód: technik informatyk

19. Jabłoński Michał Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Koło
  • Zawód: student prawa

20. Jucewicz Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 399
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Ciechocinek
  • Zawód: specjalista do spraw bhp

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 13

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • aleksandrowski,
  • lipnowski,
  • radziejowski,
  • włocławski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Włocławek.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 13 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 13.

Kierzkowski Henryk ❌

KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO PRACY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 11 532
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,66%
  • Miejsce zamieszkania: Kowal
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Lewandowski Józef Marian ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 9 884
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,57%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Partia: Polska Lewica
  • Zawód: transportowiec

Łyczak Józef Mikołaj ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 60 432
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 40,16%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszewo
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: rolnik

Wenderlich Jerzy Jan ❌

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 55 274
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 36,74%
  • Miejsce zamieszkania: Toruń
  • Partia: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zawód: dziennikarz

Zbonikowski Łukasz ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI I SAMORZĄDOWCY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 13 343
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,87%
  • Miejsce zamieszkania: Włocławek
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: prawnik

Dowiedz się więcej

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 5 i Senatu, okręg nr 13 - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie