reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 10 i Senatu, okręg nr 29

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci, ale przede wszystkim obywatele, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: opoczyński, rawski, skierniewicki, tomaszowski oraz miasta na prawach powiatu: Skierniewice. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 10 oraz do Senatu z okręgu nr 29 będą mieć znaczący wpływ na realizację potrzeb naszego regionu. Kto więc wygrał wybory do Parlamentu 2019? Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 10

Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów:

  • bełchatowski,
  • opoczyński,
  • piotrkowski,
  • radomszczański,
  • rawski,
  • skierniewicki,
  • tomaszowski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Piotrków Trybunalski,
  • Skierniewice.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Klimczak Dariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 977
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,61%
  • Miejsce zamieszkania: Kaliszki
  • Zawód: historyk

2. Łuczkowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,79%
  • Miejsce zamieszkania: Opoczno
  • Zawód: dziennikarz

3. Jędraszek Teresa Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Złota
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

4. Ościk Elżbieta Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Wolbórz
  • Zawód: ekonomista

5. Majewski Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 921
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Niemirowice
  • Zawód: rolnik

6. Kącki Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 914
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeczyca
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

7. Czechowska Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 091
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: ekonomista

8. First Agnieszka Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 301
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Bujny Szlacheckie
  • Zawód: budownictwo ogólne inż. budownictwa

9. Wyszogrodzki Zbigniew Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

10. Grałek Bożena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

11. Górska Alicja Bogusława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Żytno
  • Zawód: kucharz

12. Olszewska Grażyna Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: rolnik

13. Walczyk Jacek Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bukowie Górne
  • Zawód: prawnik

14. Łoś Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Zagórze
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

15. Robak Barbara Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kwiatkówka
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

16. Pazurek Damian Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Błogie Rządowe
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

17. Skorupa Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 018
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Grabostów
  • Zawód: historyk sztuki

18. Mazur Marek Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Macierewicz Antoni ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 31 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyk

2. Wojciechowski Grzegorz Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 575
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,38%
  • Miejsce zamieszkania: Regnów
  • Zawód: rolnik

3. Telus Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 27 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,87%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów
  • Zawód: rolnik

4. Milczanowska Anna Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,91%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: pedagog

5. Dróżdż Beata Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,57%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: dyrektor generalny

6. Lorek Grzegorz Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 238
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,27%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Kubiak Dariusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 139
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,35%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Wendrowska Ewa Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,1%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: lekarz - specjalista dermatologii i wenerologii

9. Maciejewski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 169
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: parlamentarzysta

10. Janowska Małgorzata Monika ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 599
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,35%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: ekonomista

11. Ozga-Flejszer Beata Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,03%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: rolnik upraw mieszanych

12. Wyczachowski Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Łękińsko
  • Zawód: ekonomista

13. Wojciechowska Martyna Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 724
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,94%
  • Miejsce zamieszkania: Osiedle Niewiadów
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

14. Sałek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,72%
  • Miejsce zamieszkania: Maków
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

15. Wysocka Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 526
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

16. Misztal Dariusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 725
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,79%
  • Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka
  • Zawód: inżynier mechanik - środki transportu

17. Ziemba Zbigniew Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 630
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Krzysztoporska
  • Zawód: nauczyciel historii

18. Ciecióra Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 906
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,71%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Sowińska Anita Katarzyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 023
  • Procent głosów oddanych na listę: 34,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,76%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomistka

2. Ostrowski Artur Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 518
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,33%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: nauczyciel

3. Panak Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 627
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Chlebów
  • Zawód: nauczyciel

4. Rozpara Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: radca prawny

5. Ptak Małgorzata Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: animatorka kultury

6. Wałach Małgorzata Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 591
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej

7. Pawelczyk Andrzej Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: technik elektryk

8. Klemba Julia Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 661
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

9. Lewandowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 890
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

10. Zięba Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 836
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Przedbórz
  • Zawód: monter

11. Bienias Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka
  • Zawód: adwokat

12. Rochmiński Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Pągów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

13. Mandat Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łask
  • Zawód: lekarz

14. Podpora Mariusz Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: reżyser filmowy

15. Sulka Monika Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 284
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

16. Żuraw Elżbieta Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomistka

17. Jabłoński Marek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: emeryt - włókiennik

18. Kowalczyk Mariusz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: technik administracji

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Marjan Patryk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 875
  • Procent głosów oddanych na listę: 54,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,72%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: górnik

2. Rak Jacek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: elektronik

3. Fąk Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 720
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: emeryt - były oficer sił zbrojnych

4. Zaborny Piotr Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 556
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: nauczyciel

5. Heinzel Alicja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 025
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: nauczycielka

6. Wychowałek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 670
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosty
  • Zawód: rolnik

7. Florczyk Bernadeta Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Dębniak
  • Zawód: opiekunka dziecięca

8. Budkiewicz Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 637
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łazów
  • Zawód: informatyk

9. Madejska Wiesława Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 315
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Brzostek
  • Zawód: rolnik

10. Sęk Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 317
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: mechanik

11. Chmielarska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Biskupia Wola
  • Zawód: kosmetyczka

12. Sypka Kamil Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Głuchówek
  • Zawód: spawacz

13. Kleska Katarzyna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 341
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: kierowca

14. Liszewska Ewa Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: doradca finansowy

15. Kostrzewa Mirosław Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Opoczno
  • Zawód: kierowca

16. Gajda Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: doradca klienta

17. Grabowski Krzysztof Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 991
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: inżynier budownictwa

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Grabarczyk Cezary Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 357
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,72%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: adwokat

2. Spólnicka Magdalena Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 790
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,4%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: farmaceuta

3. Rutkowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,11%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: socjolog

4. Klatka Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,7%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: menedżer sportu

5. Sokalski Jacek Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: ekonomista

6. Rożniatowski Arkadiusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: pracownik obsługi klienta

7. Telus Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Opoczno
  • Zawód: technik mechanik

8. Kuba Elżbieta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Wałowice
  • Zawód: księgowa

9. Janiec Roman Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Przerębska
  • Zawód: nauczyciel

10. Senejko Andrzej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: adwokat

11. Listwoń Anna Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Niechcice
  • Zawód: technik farmacji

12. Siedlecki Roman Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: nauczyciel

13. Bilski Kuba ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Budziszewice
  • Zawód: student

14. Tokarski Piotr Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: ekonomista

15. Wolińska Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Jakubów
  • Zawód: logistyk

16. Kowalczyk Jan Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kietlin
  • Zawód: rolnik

17. Poniatowska Ewa Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Będków
  • Zawód: nauczycielka

18. Wężyk-Głowacka Marlena Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,19%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: administratywista

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 29

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • opoczyński,
  • rawski,
  • skierniewicki,
  • tomaszowski
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Skierniewice.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 29. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Ambrozik Rafał Michał ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 83 024
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 53,32%
  • Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: parlamentarzysta

Bagieński Artur Jan ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA BAGIEŃSKIEGO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 72 692
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 46,68%
  • Miejsce zamieszkania: Paradyż
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: nauczyciel

Dowiedz się więcej

Charytatywny Kalendarz Herosi 2020

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 10 i Senatu, okręg nr 29 - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie