Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 25 i Senatu, okręg nr 67

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: kwidzyński, malborski, nowodworski, sztumski? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 25 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 25 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 25

Granice tego okręgu to część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • gdański,
  • kwidzyński,
  • malborski,
  • nowodworski,
  • starogardzki,
  • sztumski,
  • tczewski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Gdańsk,
  • Sopot.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Kobylarz Andrzej Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 23,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,41%
  • Miejsce zamieszkania: Domachowo
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Trawicki Krzysztof Gabriel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Bytonia
  • Zawód: lekarz weterynarii

3. Pawłowska Maria Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 774
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Mikoszewo
  • Zawód: prawnik

4. Kucharek Adam Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 199
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Kaczyński Leszek Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 057
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Rościszewo
  • Zawód: rolnik

6. Sarnowski Wojciech Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Mały Bukowiec
  • Zawód: inżynier produkcji

7. Biernacki Paweł Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Miastko
  • Zawód: nauczyciel

8. Cymerys Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Postolin
  • Zawód: inżynier rolnik

9. Tusk Lucyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 022
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Straszyn
  • Zawód: sprzedawca

10. Nowak Bartosz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 035
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Stogi
  • Zawód: rolnik

11. Daszkiewicz Maria Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 830
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: ekolog

12. Kłos Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 991
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: księgowa

13. Weroniecki Bartosz Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 992
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Pelplin
  • Zawód: inżynier leśnik

14. Grahn Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 228
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: ekonomista

15. Michalak Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 374
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: mistrz cukiernictwa

16. Kamiński Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 644
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: przedsiębiorca

17. Dombrowska-Grubba Beata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomista

18. Hołubowski Bartosz Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 237
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: student turystyki

19. Rybakowska Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: przedsiębiorca

20. Młot Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 545
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: prawnik

21. Paszek Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 447
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Grabowo
  • Zawód: rolnik

22. Dąbek-Stobierska Janina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Koszwały
  • Zawód: nauczyciel

23. Grajoszek Zbigniew Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 226
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wocławy
  • Zawód: inżynier rolnik

24. Dorniak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 438
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Żukowo
  • Zawód: inżynier środowiska

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Sellin Jarosław Daniel ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 29 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,64%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Płażyński Kacper Maciej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 89 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 16,9%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: adwokat

3. Żebrowski Arwid Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,38%
  • Miejsce zamieszkania: Kaniczki
  • Zawód: audytor

4. Kilian Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 110
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,34%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Cymański Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 8 019
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Smoliński Kazimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 993
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,08%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: adwokat

7. Rabenda Karol Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 647
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: historyk

8. Celmer Sylwia Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 755
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Michorowo
  • Zawód: starosta

9. Koralewski Kazimierz Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 739
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: kierownik projektu

10. Rakowski Tomasz Jędrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Petkowski Paweł Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: socjolog

12. Kempa Anna Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Trąbki Wielkie
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

13. Sulewska Katarzyna Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 927
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: prawnik

14. Wieczorek Jan Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Miłoradz
  • Zawód: urzędnik państwowy

15. Górniak Sonia Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 760
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomista

16. Wittner Marcin Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 606
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Rusocin
  • Zawód: politolog

17. Stolc Grażyna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 660
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Pączewo
  • Zawód: nauczyciel

18. Cabaj Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: nauczyciel

19. Jasiński Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: nauczyciel religii

20. Wańczyk-Kulpińska Katarzyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 298
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Rajkowy
  • Zawód: specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

21. Brożek Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 005
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: ekonomista

22. Imianowska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: kierownik domu kultury

23. Stankiewicz Filip Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: muzealnik

24. Raczak Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 143
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: lekarz-specjalista kardiologii

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Maciejewska Beata Monika ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,41%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: edukatorka

2. Banach Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 22 485
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,25%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: nauczyciel

3. Kowalczuk Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: psycholog

4. Śnieg Andrzej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Pastwa
  • Zawód: inżynier rolnictwa

5. Piękoś Michał Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 578
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: specjalista bankowości

6. Ochocka Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 885
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Knybawa
  • Zawód: przedsiębiorczyni

7. Strojny Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 026
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier budowy mostów

8. Gwoźdź Edward Rajmund ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe

9. Hryniewski Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 739
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: programista aplikacji

10. Nowak Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Nowa Wioska
  • Zawód: spedytor

11. Król Judyta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: pedagog

12. Pacek Igor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Luzino
  • Zawód: student

13. Hoderny Adam Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 917
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: emerytowany oficer sił zbrojnych

14. Grekulak Ksenia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 512
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Sztum
  • Zawód: fizjoterapeutka

15. Kłos Wojciech Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 529
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: programista aplikacji

16. Cygan Mirosław Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 429
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: nauczyciel - trener

17. Stażewska Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 462
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: analityk baz danych

18. Wadlewska Lucyna Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 241
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: dyrektor handlowy

19. Bylica Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rotmanka
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

20. Markiewicz Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: magazynier

21. Wichert Marcin Krystian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: technik administracji

22. Żochowska Anna Kazimiera ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: adwokat

23. Szkudlarek Joanna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 932
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: filozof

24. Koperski Romuald Wincenty ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 942
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: muzyk

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Urbaniak Michał Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 918
  • Procent głosów oddanych na listę: 39,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,82%
  • Miejsce zamieszkania: Mosty
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Pruś Sylwester Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: fizyk

3. Mojzesowicz Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 661
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Gogolinek
  • Zawód: rolnik

4. Zaborowski Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Skarszewy
  • Zawód: technik rolnik

5. Welka Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: inżynier elektryk

6. Ochał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 234
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Prabuty
  • Zawód: technik ochrony mienia

7. Wysokińska Monika Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 168
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Ustka
  • Zawód: rolnik

8. Rabęda Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 827
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: logistyk

9. Czarnecka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 384
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Juszkowo
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Pawełczak Barnaba Bogusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: dyrektor operacyjny

11. Paprocka Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 382
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: aktorka

12. Piasecka Dorota Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: architekt

13. Paszko Dagmara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 548
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: urzędnik

14. Labuda Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 745
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Amalka
  • Zawód: technik ekonomista

15. Seredyński Konrad Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 365
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Drzewina
  • Zawód: technik elektronik

16. Brodnicka Kamila Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: specjalista w dziale zakupów

17. Falińska Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 175
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: emeryt

18. Landowska Agnieszka Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Rumia
  • Zawód: muzealnik

19. Szablewska Joanna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Rumianek
  • Zawód: grafik komputerowy

20. Wilk Piotr Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 008
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: specjalista kontroli jakości

21. Adamowicz Emilia Regina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: pedagog

22. Chojnacka Izabela Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 528
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: pracownik socjalny

23. Stępkowski Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier ds. projektowania oprogramowania

24. Krzywkowski Marcin Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 487
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: naukowiec

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Neumann Sławomir Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,77%
  • Miejsce zamieszkania: Rokocin
  • Zawód: ekonomista

2. Wałęsa Jarosław Leszek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 61 805
  • Procent głosów oddanych na listę: 28,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,69%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: politolog

3. Pomaska Agnieszka Dominika ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 39 103
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,39%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: politolog

4. Adamowicz Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 41 795
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,9%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: dziennikarz

5. Chmiel Małgorzata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 557
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,56%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: inżynier architekt

6. Sarnowski Józef Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 887
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Czernin
  • Zawód: inżynier rolnik

7. Borowczak Jerzy Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 5 491
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,04%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: technik mechanik

8. Widz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 460
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Kwidzyn
  • Zawód: nauczyciel

9. Bauć Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: nauczyciel akademicki

10. Bagiński Piotr Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: nauczyciel

11. Wójcik Małgorzata Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Gdynia
  • Zawód: architekt

12. Gancarewicz Monika Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 888
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Starogard Gdański
  • Zawód: ekonomistka

13. Lisek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 180
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Kłodawa
  • Zawód: dyplomata

14. Skonieczny Stefan Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 127
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz Gdański
  • Zawód: ekonomista

15. Michalski Jacek Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 790
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Dwór Gdański
  • Zawód: nauczyciel

16. Kacprowicz Beata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 965
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Malbork
  • Zawód: nauczyciel

17. Kulas Jan Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 602
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: nauczyciel

18. Handke-Owsiak Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 081
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Zawód: przedsiębiorca

19. Czyżewska Agata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 094
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: studentka

20. Pobłocka Natalia Zuzanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 794
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Sopot
  • Zawód: mgr inż. architekt

21. Śledź Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 715
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Małe Walichnowy
  • Zawód: nauczyciel

22. Maj Lucyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 080
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Prabuty
  • Zawód: pielęgniarka

23. Rezmerowski Roman Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 424
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Turze
  • Zawód: mgr inż. rolnictwa

24. Lieder Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 956
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: ekonomistka

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 67

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • kwidzyński,
  • malborski,
  • nowodworski,
  • sztumski.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 67 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 67.

Czarnobaj Leszek ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 53 771
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 60,92%
  • Miejsce zamieszkania: Kwidzyn
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: inżynier technologii drewna

Janiak Kazimierz Józef ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 34 488
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 39,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Dowiedz się więcej

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie