reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 9 i Senatu, okręg nr 24

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 9 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 24 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: brzeziński, łódzki wschodni oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź: Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny, Osiedle Chojny - Dąbrowa, Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Górniak, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Nr 33, Osiedle Olechów - Janów, Osiedle Piastów - Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda, Osiedle Stary Widzew, Osiedle Stoki, Osiedle Widzew-Wschód, Osiedle Wiskitno, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Osiedle Zarzew. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 9

Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów:

  • brzeziński,
  • łódzki wschodni
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Łódź.

Za nami kolejny egzamin z demokracji. Jak nam poszło? Sprawdź wyniki wyborów do Parlamentu z okręgu nr 9. Na poniższej liście sprawdzisz, ile dokładnie głosów dostał każdy z kandydatów na posła.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Bińczycka Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 032
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: teatrolog

2. Siemiński Henryk Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 034
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: historyk

3. Majewski Eugeniusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 768
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik mechanik

4. Gładysz Ewa Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 945
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Brójce
  • Zawód: inż. rolnictwa

5. Gralewska-Jagiełło Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 874
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeziny
  • Zawód: nauczyciel

6. Zaborowska-Gorzkiewicz Klaudia Czesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Guzew
  • Zawód: kierownik projektu

7. Piontek Marcin Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

8. Kuleszka Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pielęgniarka

9. Bednarek Maksymilian Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 785
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

10. Kacprzycki Adam Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: doradca inwestycyjny

11. Lipski Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 783
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrówka Duża
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

12. Jackiewicz Jerzy Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

13. Oleksiewicz Monika Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 454
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Mąkoszyn
  • Zawód: nauczyciel

14. Matysiak Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 556
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Jeżów
  • Zawód: rolnik

15. Wojciechowski Adam Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 362
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: politolog

16. Mielczarek Witold Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 215
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: oficer sił zbrojnych

17. Kasprzyk-Kostrzewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wiączyń Dolny
  • Zawód: ekonomista

18. Piekielny Piotr Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: strażnik miejski

19. Jędrasik Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Gliński Piotr Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 43 626
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,5%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Rau Zbigniew Włodzimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 6 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,64%
  • Miejsce zamieszkania: Grotniki
  • Zawód: prawnik

3. Buda Waldemar Grzegorz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 50 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

4. Adamczyk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 420
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,82%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

5. Fisiak Włodzimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 092
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

6. Kaczorowska Alicja Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 662
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,12%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

7. Sasin Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 735
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,38%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeziny
  • Zawód: ekonomista

8. Cieplucha Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,77%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

9. Kobiera Renata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Paprotnia
  • Zawód: ekonomista

10. Jakubowski Jacek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

11. Węcław Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 752
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pielęgniarka

12. Anielak Tomasz Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 771
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: poligraf

13. Łuczyńska Justyna Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Babichy
  • Zawód: politolog

14. Pietrzak Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: księgowy

15. Lik Krzysztof Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 292
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

16. Przybył Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: asystent usług pocztowych

17. Lewandowska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: geodeta

18. Emanuel Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik mechanik

19. Kardas Paulina Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 694
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: asystent usług pocztowych

20. Tomaszewski Włodzimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 6 884
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,66%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Trela Tomasz Dominik ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 40 811
  • Procent głosów oddanych na listę: 48,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,82%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

2. Gill-Piątek Hanna Beata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 422
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,47%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista do spraw konsultingu

3. Kwiatkowski Michał Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: dziennikarz

4. Pawłowski Sylwester Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: historyk

5. Frączak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kierownik projektu

6. Urbańczyk Martyna Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 238
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kulturoznawca

7. Wieteska Agnieszka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 472
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

8. Markowska-Kurc Maria Wanda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 998
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Koluszki
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

9. Rachalewski Michał Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 374
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: biolog

10. Olejniczak Michał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

11. Melaniuk Patrycja Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 943
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Stróża
  • Zawód: funkcjonariusz służby penitencjarnej

12. Wojciechowski Igor Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: kierownik działu w lokalu gastronomicznym

13. Świderska Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 354
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

14. Sokołowicz Mariusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 467
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne

15. Wojech Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 658
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: student

16. Minkiewicz Tomasz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: administrator systemów komputerowych

17. Kołaciński Jakub Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

18. Pawlik-Nowacka Wioleta Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 004
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

19. Pędziwiatr Elżbieta Bogumiła ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: przewodnik turystyczny miejski

20. Bors Piotr Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 531
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: socjolog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Grabarczyk Tomasz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 47,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: politolog

2. Antoniak Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: maszynista

3. Lipczyk Krzysztof Gniewomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

4. Kamiński Michał Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kierowca

5. Lutomski Dawid Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 506
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Andrespol
  • Zawód: statystyk

6. Stangreciak Ryszard Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

7. Jawornik Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 960
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista ds. eksportu

8. Słota Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lobbysta

9. Mazur Joanna Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 085
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: grafik komputerowy

10. Ziemba Dariusz Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 790
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik ekonomista

11. Domagała Klaudia Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: księgowa

12. Granisz Patryk Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 240
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

13. Górski Wojciech Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

14. Korwin-Mikke Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: architekt

15. Cieślak Anna Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

16. Ciupka Bogusław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: logistyk

17. Szczesek Marzena Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Teodorów
  • Zawód: krojczy

18. Modrzejewska Justyna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Eufeminów
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

19. Gacek Aleksandra Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
  • Zawód: projektant wnętrz

20. Kicowski Przemysław Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 761
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: inżynier elektryk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Zimoch Tomasz Franciszek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 47 648
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,47%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: dziennikarz

2. Piątkowski Krzysztof Mariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: historyk

3. Śledzińska-Katarasińska Iwona Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,15%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: dziennikarz

4. Niemczyk Małgorzata Barbara ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,23%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

5. Gołaszewski Marcin Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Kacprzak Tomasz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 038
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

7. Kobylińska Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

8. Gałkiewicz Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 718
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: programista aplikacji

9. Makowski Krzysztof Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 410
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: biotechnolog

10. Hencz Marcin Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: grafik

11. Chojnacka-Duraj Justyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 486
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

12. Mamulska Monika Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

13. Majchrzak Antonina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 584
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: student

14. Caban-Piaskowska Katarzyna Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 808
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel akademicki

15. Nowak Renata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 621
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wągry
  • Zawód: urzędnik samorządowy

16. Stępień Radosław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

17. Karwowski Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Koluszki
  • Zawód: socjolog

18. Rahnema-Baj Niloufar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

19. Krawczyk Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tuszyn
  • Zawód: pielęgniarka

20. Bonisławski Ryszard Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,37%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: filolog

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 24

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • brzeziński,
  • łódzki wschodni
    oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź:
  • Osiedle Andrzejów,
  • Osiedle Chojny,
  • Osiedle Chojny - Dąbrowa,
  • Osiedle Dolina Łódki,
  • Osiedle Górniak,
  • Osiedle Mileszki,
  • Osiedle Nowosolna,
  • Osiedle Nr 33,
  • Osiedle Olechów - Janów,
  • Osiedle Piastów - Kurak,
  • Osiedle Rokicie,
  • Osiedle Ruda,
  • Osiedle Stary Widzew,
  • Osiedle Stoki,
  • Osiedle Widzew-Wschód,
  • Osiedle Wiskitno,
  • Osiedle Wzniesień Łódzkich,
  • Osiedle Zarzew.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 24. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Kwiatkowski Krzysztof ✔️

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 79 348
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 38,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: prawnik

Markiewicz Marek Sławomir ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 73 900
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 35,48%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: adwokat

Niewiadomska-Cudak Małgorzata Krystyna ❌

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 55 046
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 26,43%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 9 i Senatu, okręg nr 24 - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie