reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 4 i Senatu, okręg nr 10

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 4, a kto do Senatu z okręgu nr 10. W okręgach tych, uprawnione do głosowania były osoby, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, żniński. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Inowrocławia w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 4

Granice tego okręgu to część województwa kujawsko-pomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • bydgoski,
  • inowrocławski,
  • mogileński,
  • nakielski,
  • sępoleński,
  • świecki,
  • tucholski,
  • żniński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Bydgoszcz.

Wybory parlamentarne 2019 zostały zakończone, a wyniki są już oficjalnie znane. PKW potwierdza ich ostateczność, dlatego poniżej publikujemy listę kandydatów do Sejmu z okręgu nr 4 wraz z informacją o wyniku głosowania.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Kurzawa Dariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 648
  • Procent głosów oddanych na listę: 42,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,84%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeszynek
  • Zawód: pracownik samorządowy

2. Sikora Krzysztof Gustaw ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 768
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: fizyk

3. Śmigielska Klaudia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 583
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: technik farmaceutyczny

4. Kozłowska Zofia Władysława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 604
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Januszkowo
  • Zawód: inżynier rolnictwa

5. Nawrot Jadwiga Władysława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 785
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: biegły rewident

6. Biernacki Jan Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 325
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Złotniki Kujawskie
  • Zawód: sadownik

7. Koszowski Franciszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 789
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Małociechowo
  • Zawód: inżynier zootechniki

8. Ankiewicz-Jasińska Ewa Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: inżynier telekomunikacji

9. Kapusta Zbigniew Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 952
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Tryl
  • Zawód: rolnik

10. Miłowski Tomasz Edmund ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Paterek
  • Zawód: pracownik samorządowy

11. Sobiechowska Hanna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 633
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Włościbórz
  • Zawód: inspektor ochrony danych osobowych

12. Pazderska Aleksandra Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Potulice
  • Zawód: specjalista do spraw logistyki

13. Różański Krzysztof Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 549
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Koronowo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

14. Bagnerowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 671
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Turzyn
  • Zawód: rolnik

15. Sankowski Paweł Maksymilian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 542
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: nauczyciel fizyki

16. Stanek Aleksandra Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 544
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Padniewko
  • Zawód: księgowy

17. Urbański Łukasz Cyprian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 434
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Gruczno
  • Zawód: inżynier zootechniki

18. Prochownik Wiesława Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 383
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Gniewkowo
  • Zawód: lekarz dentysta

19. Rowiński Grzegorz Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 186
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Osielsko
  • Zawód: pedagog

20. Pawlina Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Sypniewo
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

21. Słoma Jarosław Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 886
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tuchola
  • Zawód: nauczyciel przysposobienia obronnego

22. Łączna Kamila Tatiana ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 436
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Trzciniec
  • Zawód: animator kultury

23. Superczyński Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 931
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Gąsawa
  • Zawód: nauczyciel muzyki

24. Mes Ewa Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Włóki
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Latos Tomasz Edward ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 60 132
  • Procent głosów oddanych na listę: 35,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,07%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: lekarz

2. Schreiber Łukasz Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 053
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,53%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: poseł na Sejm RP

3. Król Piotr Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,26%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: politolog

4. Kownacki Bartosz Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,7%
  • Miejsce zamieszkania: Janki
  • Zawód: adwokat

5. Kozanecka Ewa Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,89%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: ekonomista

6. Witkowski Marek Leon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 514
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Więcbork
  • Zawód: pracownik administracji rządowej

7. Wroński Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 469
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,41%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: inżynier rolnictwa

8. Stachowiak Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,05%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: politolog

9. Kowalik Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 550
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Tuchola
  • Zawód: pracownik administracji rządowej

10. Krzemkowski Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 285
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: geograf

11. Szabelska Grażyna Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 645
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,79%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne

12. Falkowska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 795
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Barcin
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

13. Szamocki Tomasz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 547
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Świecie
  • Zawód: pracownik samorządowy

14. Kołodziej Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Kruszwica
  • Zawód: pracownik administracji rządowej

15. Gogola Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 201
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Cerekwica
  • Zawód: nauczyciel nauczania początkowego

16. Napieralski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 964
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Kowalewko
  • Zawód: technik mechanik maszyn i urządzeń

17. Kuffel Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Przysiersk
  • Zawód: nauczyciel języka polskiego

18. Jabłońska Kamila Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 797
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Szynwałd
  • Zawód: pracownik samorządowy

19. Lewandowski Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 027
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Lubiewo
  • Zawód: kierownik biura

20. Wenderlich Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 224
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: radca prawny

21. Pilarska Danuta Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 814
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Szubin
  • Zawód: technik rolnik

22. Śrubkowska Żaneta Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 318
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Koronowo
  • Zawód: ekonomista

23. Warda Maria Alina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 093
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Gogółkowo
  • Zawód: dziennikarz

24. Ciesielczyk Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Wójcin
  • Zawód: pracownik samorządowy

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Gawkowski Krzysztof Kamil ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 30 859
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,71%
  • Miejsce zamieszkania: Wołomin
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne

2. Szopiński Jan Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,57%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: ekonomista

3. Wysocki Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Pakość
  • Zawód: ekonomista

4. Nowak Izabela Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,93%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Tomyśl
  • Zawód: specjalista organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia

5. Ludwisiak-Kawecka Anna Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 349
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Jeleniewski Marek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,23%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: prawnik

7. Kończak Danuta Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Nakło nad Notecią
  • Zawód: technik rolnik

8. Skałecki Damian Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 677
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: inżynier elektronik

9. Kozłowska Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: filolog polski

10. Birska Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 760
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: grafik komputerowy DTP

11. Budzińska Elżbieta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 843
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kruszwica
  • Zawód: pielęgniarka

12. Ginter Sławomir Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 624
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: socjolog

13. Smolaga Aleksandra Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 523
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

14. Menard Wiesław Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wielki Komorsk
  • Zawód: architekt krajobrazu

15. Osuch Katarzyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 656
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: pracownik socjalny

16. Warsicka Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 270
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Osielsko
  • Zawód: architekt

17. Fręś Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Drawsko
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

18. Piaskowska Joanna Zuzanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 661
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Niemcz
  • Zawód: technik weterynarii

19. Jarosz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 466
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łosiny
  • Zawód: instruktor sportu

20. Grupa Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 242
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: krawiec

21. Skaja Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 705
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kamień Krajeński
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

22. Pisarek Michał Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 513
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: technik handlowiec

23. Krzesiński Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Jeziora Wielkie
  • Zawód: rolnik

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Sypniewski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 17 873
  • Procent głosów oddanych na listę: 55,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,89%
  • Miejsce zamieszkania: Morzewiec
  • Zawód: prawnik

2. Strzemkowski Filip Szymon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 382
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Gniewkowo
  • Zawód: monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

3. Ginther Radosław Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 082
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: nauczyciel techniki

4. Kubacka Luiza Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Kowalewo
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Jarocka Krystyna Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 677
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: audytor

6. Stachowiak Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Rzemieniewice
  • Zawód: rolnik

7. Jawornik Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 688
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

8. Kluczyński Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 682
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: technik informatyk

9. Popławska Natalia Martyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 743
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: specjalista bankowości

10. Geisler-Grygrowicz Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: technik ekonomista

11. Pilarski Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 768
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łąski Piec
  • Zawód: przedsiębiorca

12. Borkowski Maciej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: emeryt

13. Stankiewicz Marek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 509
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: ekonomista

14. Kalinowski Dominik Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Szubin
  • Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

15. Pastuszka Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 429
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Bochlin
  • Zawód: technik rolnik

16. Lewandowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 666
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Sępólno Krajeńskie
  • Zawód: przedsiębiorca

17. Kurlandt-Oświecińska Maja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Tuchola
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Bocian Agnieszka Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Czersk Świecki
  • Zawód: ekonomista

19. Ćwiklińska Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

20. Kalinowska Klaudia Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 327
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Gniewkowo
  • Zawód: studentka

21. Liss Sławomir Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 289
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Przepałkowo
  • Zawód: przedsiębiorca

22. Łusiak Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Nakło nad Notecią
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

23. Gnyszek Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łabiszyn
  • Zawód: blacharz samochodowy

24. Sajna Cyprian Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 551
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Zielonka
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Zwiefka Tadeusz Antoni ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 39 984
  • Procent głosów oddanych na listę: 27,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 8,69%
  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Zawód: prawnik

2. Olszewski Paweł Bartosz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 35 762
  • Procent głosów oddanych na listę: 25,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,77%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: ekonomista

3. Kozłowska Iwona Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 325
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zabartowo
  • Zawód: pedagog

4. Nitkiewicz Ireneusz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,39%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: specjalista do spraw logistyki

5. Łośko Magdalena ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 407
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: pedagog

6. Stasiński Michał Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,99%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: prawnik

7. Pogoda Tadeusz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,82%
  • Miejsce zamieszkania: Świecie
  • Zawód: inżynier elektryk

8. Mikołajczak Marian Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 581
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Strzelno
  • Zawód: nauczyciel historii

9. Brzezińska Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 125
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Broniewice
  • Zawód: prawnik

10. Królewicz Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 615
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: ekonomista

11. Młodecki Juliusz Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 473
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Radzicz
  • Zawód: rolnik

12. Baranowski Robert Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 603
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Białe Błota
  • Zawód: technik mechanik

13. Gliszczyński Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 076
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Koronowo
  • Zawód: dyrektor szkoły

14. Al-Shaer Bashar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 503
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Wudzyn
  • Zawód: lekarz

15. Pietryga Nicole Weronika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: studentka

16. Katulski Jarosław Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 469
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Tuchola
  • Zawód: lekarz

17. Bielińska Monika Julia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 387
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: księgowy

18. Popa Paulina Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 391
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: zarządca nieruchomości

19. Woźniak Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 393
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: kelner

20. Wądołowski Dariusz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 650
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Pruszcz
  • Zawód: pracownik samorządowy

21. Staszak-Kowalska Radosława Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 844
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Białe Błota
  • Zawód: lekarz

22. Galińska Martyna Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Płazowo
  • Zawód: pielęgniarka

23. Malich Piotr Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 341
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: filozof

24. Szczęsny Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 774
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,69%
  • Miejsce zamieszkania: Oćwieka
  • Zawód: lekarz

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Pająk Łukasz Radosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 196
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: inżynier energetyki

2. Płaczkiewicz Beata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 368
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
  • Zawód: politolog

3. Piwowar Sara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 645
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Kozłowska Małgorzata Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 566
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Kujawski
  • Zawód: pedagog

5. Woźniak Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 306
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Jaksice
  • Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

6. Wysocki Jan Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: student

7. Lis Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: politolog

8. Kapusta Daniel Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Książnice
  • Zawód: technik elektronik

9. Kowalski Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 189
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pracownik samorządowy

10. Kuśnierz Damian Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra
  • Zawód: student

11. Gawinkowska Andżelika Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 88
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczycki
  • Zawód: studentka

12. Rychlik Bartosz Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 77
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: student

13. Mazur Adam Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 172
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: specjalista do spraw kadr

14. Jaworska Daria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Dubin
  • Zawód: studentka

15. Barański Krzysztof Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 74
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Zawód: pracownik samorządowy

16. Pogorzelski Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 99
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Ocięte
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

17. Olszak Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 361
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Siechnice
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

18. Kliber Sławomir Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 370
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sójkowo
  • Zawód: inżynier ogrodnictwa

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 10

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • inowrocławski,
  • mogileński,
  • nakielski,
  • sępoleński,
  • żniński.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 10 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 10.

Bogdanowicz Mikołaj ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 70 836
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 41%
  • Miejsce zamieszkania: Kruszwica
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: pracownik administracji rządowej

Brejza Krzysztof ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 79 054
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 45,76%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: prawnik

Latawiec Jarosław ❌

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 13 377
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,74%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: przedsiębiorca

Piwowar Mieczysław Aureliusz ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 9 492
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,49%
  • Miejsce zamieszkania: Inowrocław
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: chemik

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 4 i Senatu, okręg nr 10 - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie