reklama

Wybierz Najpiękniejsze Osiedle Trójmiasta

Aleksandra ChomickaZaktualizowano 
Plebiscyt, w którym wybieramy "Najpiękniejsze osiedle Trójmiasta", zbliża się do końca. Przez 10 tygodni prezentowaliśmy osiedla kandydujące do tego tytułu. Ponieważ głosować jeszcze do 14 września - tym wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili - dajemy ostatnią szansę

Przypominamy: plebiscyt rozpoczął się w czerwcu br. Kandydatury osiedli nadsyłali Czytelnicy. Wśród kilkudziesięciu zgłoszonych - uczestników kolejnego etapu wytypowała kapituła, złożona z fachowców. W skład kapituły wchodzili: Andrzej Duch - dyrektor Wydziału Architektury, Urbanistyki i Ochrony Zabytków UM Gdańsk, Janusz Przybyszewski, naczelnik Wydziału Architek-toniczno-Budowlanego UM Gdynia, Krzysztof Hueckel - naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury UM Sopot.

Na liście 10 wybranych przez komisję osiedli, które zmierzą się w finale, znalazły się realizacje 7 największych firm deweloperskich. Przedstawialiśmy już ich prezentacje na łamach naszego wtorkowego dodatku Gratka Dom Nieruchomości.We wtorkowym dodatku przypomnimy jednak jeszcze raz wszystkim, którzy jeszcze nie podjęli decyzji,"złotą dziesiątkę".

W plebiscycie rywalizuje pięć gdańskich osiedli - Zielony Stok (1), Wiszące Ogrody (2), Moje Marzenie (3), Horyzont (4), Trzy Dęby (5), dwa sopockie -Parkur (6) i Karlikowski Młyn (8) oraz trzy gdyńskie - Fikakowo (8), Sadyba Orłowska (9) i Sokółka (10).

Zamieścimy również dodatkowy kupon konkursowy (należy wpisać na nim zamieszczony powyżej numer osiedla, posługując się zamieszczoną listą!), które zasługuje na tytuł najpiękniejszego i krótko uzasadnić wybór.

Prawidłowo wypełnione kupony plebiscytowe należy dostarczyć do organizatora plebiscytu - przynieść (w kopercie) lub przesłać pod adresem Biura Konkursów "Polski Dziennika Bałtyckiego", Targ Drzewny 9/11, 80-894 Gdańsk, do 14 września 2009 roku (włącznie).
Nagroda dla gospodarza osiedla jest symboliczna - to honorowy tytuł

Najpiękniejszego Osiedla Trójmiasta i pamiątkowa tablica. Natomiast spośród Czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie i zagłosują na to z osiedli finałowej "10", które biorący udział w plebiscycie uznają za najpiękniejsze, wyłonimy szczęśliwą "10". Osoby te otrzymają atrakcyjne nagrody. Nagrodami w plebiscycie będą: telewizor LCD (42 cali) 9 nagród niespodzianek.

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie