Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Pomorskiem. Twój głos może pomóc potrzebującym

Red.
Udostępnij:
Coroczna zabawa Świeć się z Energą i Dziennikiem Bałtyckim trwa! Zobacz jak pięknie prezentują się kandydaci z woj. pomorskiego i głosuj! Możesz pomóc Twojemu miastu w wygraniu plebiscytu i nagród o łącznej wartości nawet 50 000 złotych! Energooszczędny sprzęt AGD z 16 miejscowości z całej Polski, zwycięzców zabawy w etapie regionalnym i ogólnopolskim, zostanie przekazany na cele charytatywne. Ponownie wybieramy też galerię handlową z najpiękniejszą świetlną dekoracją – zagłosuj i wskaż obiekt o najokazalszych iluminacjach. Wybieramy również mistrza świątecznej fotografii- w konkursie do wygrania cenne nagrody.

Już po raz siódmy w wielkim plebiscycie "Świeć się z Energą" zostaną wybrane najpiękniejsze pełne świątecznych iluminacji miasta w Polsce, a także galerie handlowe w świątecznej odsłonie. W tym roku w województwie pomorskim Energa ponownie prowadzi plebiscyt wspólnie z "Dziennikiem Bałtyckim".

PLEBISCYT MIAST

Jeśli zachwycają Cię świąteczne iluminacje Twojego miasta zagłosuj na nie.

KLIKNIJ i głosuj na Twoje miasto

Najpiękniej rozświetlone miasto regionu wybierają mieszkańcy każdego województwa. Głosowanie rozpocznie się 11 grudnia i w pierwszym etapie zabawy potrwa do 11 stycznia 2016 r. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł najpiękniej oświetlonego na święta miasta w woj. pomorskim, awansuje do ogólnopolskiego finału plebiscytu i zdobędzie wspaniałą nagrodę - 10 000 złotych na energooszczędny sprzęt AGD. Nagroda, po konsultacjach z władzami miasta, będzie przekazana na cel charytatywny (do domów dziecka, czy innych placówek najbardziej tego potrzebujących).

15 stycznia rozpocznie się finałowy etap plebiscytu, w którym zwycięskie miasta z każdego regionu walczyć będą o tytuł najpiękniej oświetlonego na święta miasta w Polsce i główną nagrodę - 40 000 złotych do wydania na energooszczędny sprzęt AGD przekazany na cel charytatywny.

W plebiscycie miast najbardziej będzie się liczyć aktywność lokalnych społeczności. - Nawet niewielkie miasto powiatowe, które w oczach swoich zmobilizowanych mieszkańców jest najpiękniejsze, może wygrać z dużą metropolią dysponującą nieporównywalnie większym budżetem na świąteczna oprawę miasta - mówi Jarosław Kozłowski, koordynator projektu "Świeć się" z Departamentu Marketingu i Komunikacji Energa SA. - Wszystko zależy od tego ilu sympatyków danej miejscowości i jej świątecznych walorów zechce zagłosować w plebiscycie. Pamiętajmy, że w rywalizacji miast, ostatecznie wygrywają osoby potrzebujące. Dlatego warto włączyć się do świątecznej zabawy i współzawodnictwa o nagrody. W tym roku są one niebagatelne - łączna wartość energooszczędnego sprzętu AGD to ponad 200.000 zł!

ŚWIEĆ SIĘ GALERIO!

W plebiscycie "Świeć się galerio!" wybieramy najpiękniejszą galerię handlową w świątecznej odsłonie w woj. pomorskim.

KLIKNIJ i głosuj na galerię

Pierwszy etap głosowania na galerie rozpoczął się w piątek, 11 grudnia i potrwa do 11 stycznia 2016 r. Podobnie, jak w przypadku miast, galeria, która zdobędzie najwięcej głosów, awansuje do ogólnopolskiego finału. Tam zwycięskie centrum handlowe czekać będzie wyjątkowa nagroda - wizyta mobilnego centrum nauki Planety Energii zapewniającego mnóstwo atrakcji edukacyjnych dla dzieci.

ZOSTAŃ MISTRZEM ŚWIĄTECZNEJ FOTOGRAFII

Akcji "Świeć się" co roku towarzyszy konkurs fotograficzny. Miłośnicy fotografowania zatrzymali w kadrze piękne chwile. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody. Otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć miast w świątecznej odsłonie, gwiazdkowego klimatu w domach naszych czytelników, ich rodzin i bliskich oraz kolorowych iluminacji.

Głosuj na kandydatów w konkursie fotograficznym

Czytaj więcej o konkursie fotograficznym

W wojewódzkim etapie konkursu można wygrać aparat fotograficzny i bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl, a w ogólnopolskim finale zaproszenie na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi słynna fotograf Lidia Popiel oraz wartościowe aparaty fotograficzne.

Pomysłodawcą i głównym sponsorem plebiscytu i konkursu "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce.

Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

Zobacz wyniki głosowania na najpiękniej oświetlone na święta miasta i galerie handlowe oraz zdjęcia przesłane w ramach konkursu fotograficznego w innych województwach:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie