MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybieramy wpływowe kobiety Pomorza

Karolina Kulaszewicz
Są wytrwałe, konsekwentne w działaniu i skuteczne. Nie boją się ciężko pracować, odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Nierzadko potrafią połączyć obowiązki matki i żony oraz realizować się na wybranej przez siebie ścieżce kariery.

Wszystkie panie pełnią ważne funkcje w życiu społecznym regionu. Swoimi działaniami udowadniają, że kobiety wcale nie należą do płci słabszej i świetnie radzą sobie w zarządzaniu, polityce czy też życiu kulturalnym regionu. Pracują jako dyrektorki szkół, nauczycielki, prezesi, prawniczki i ekonomistki.
Przedstawiamy 21 kandydatek do prestiżowego tytułu "Najbardziej wpływowej kobiety Pomorza".

Wyboru dokonali Czytelnicy i Internauci, którzy przez blisko dwa tygodnie - od 11 do 22 marca - oddawali swoje głosy na kandydatki wytypowane przez kolegium redakcyjne "Dziennika Bałtyckiego". Doceniono nie tylko panie, które odgrywają ważne role w życiu samorządowym lub gospodarczym regionu. Uczestnicy naszego plebiscytu zwracali również uwagę na kobiety, które charakteryzuje wyjątkowa wrażliwość na sprawy społeczne i problemy mieszkańców.

Czytelnicy głosowali za pomocą kuponów plebiscytowych drukowanych w gazecie, wysyłając SMS-y na numer 72355 lub oddając swój głos na stronie internetowej naszemiasto.pl.

W ciągu niespełna dwóch tygodni oddano kilkadziesiąt tysięcy głosów. W ten sposób wyłoniliśmy 21 pań, które ciesząc się największym poparciem Czytelników i Internautów przeszły do drugiego etapu konkursu i będą walczyć o tytuł "Najbardziej wpływowej kobiety Pomorza".

Prezentujemy listę dziewiętnastu kobiet, które wygrały pierwszy etap w pomorskich powiatach. Dwie kandydatki - Marta Kaczyńska i Henryka Krzywonos- Strycharska, były natomiast bezapelacyjnie najlepsze w plebiscycie internetowym w Trójmieście (wygrała Marta Kaczyńska -red). Zachęcamy do udziału w kolejnej części konkursu. Dla osób, które najciekawiej uzasadnią swój wybór, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Zasady plebiscytu
Drugi etap konkursu potrwa do 13 kwietnia 2011 roku.
Głosujemy: - Na kuponach publikowanych codziennie w "Dzienniku Bałtyckim",
SMS-em na numer 72355 (koszt wiadomości to 2,46 zł z VAT), wpisując w treści: KOBIETA. numer kandydatki krótkie uzasadnienie.

Przykładowo: SMS o treści KOBIETA.2 Dobrze promuje powiat pucki - to głos oddany na Martę Balicką.

Przebieg konkursu i aktualne wyniki można śledzić w serwisach naszemiasto.pl. Tam również znajduje się regulamin konkursu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki