Wybieramy Menedżera Pomorza 2020 roku. Po raz pierwszy w trzech kategoriach!

Akcja specjalna Menedżer Roku
Już po raz 21. wybieramy najlepszego Menedżera Pomorza! Tegoroczna edycja będzie szczególna. Po raz pierwszy najlepszych pomorskich zarządzających firmami kapituła konkursu wybierze w trzech kategoriach.

Menedżer Pomorza to jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród w regionie. W minionych latach laureatami zostali znani biznesmeni, odnoszący sukcesy w wielu różnorodnych branżach.

Nagrody wręczone zostaną w tym roku już po raz dwudziesty pierwszy. Reprezentanci pomorskiego samorządu, pomorskich organizacji biznesowych, nauki, mediów oraz laureaci poprzednich edycji konkursu, zasiadający w kapitule plebiscytu, pochylają się nad listą nominowanych do nagrody dla najlepszego przedsiębiorcy minionego roku.

Mariusz Szmidka, redaktor naczelny, zaprasza do konkursu:

Nagroda Menedżer Pomorza 2020 będzie wyjątkowa nie tylko z racji nagradzania osiągnięć biznesowych w wyjątkowym i bezprecedensowym czasie pandemicznego kryzysu. Ubiegły, nieprzewidywalny rok wystawił na próbę wszystkich menedżerów. Pandemia zmieniła otoczenie w sposób, którego nie przewidują podręczniki i modele zarządzania.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa również dlatego, iż po raz pierwszy tytułem nagrodzona zostanie trójka najlepszych.

Konkurs polega na wyborze najlepszego w 2020 roku Menedżera w województwie w kategorii:

  • Mikro i Małe Przedsiębiorstwo (zatrudniające do 49 osób),
  • Średnie Przedsiębiorstwo (zatrudniające 50-249 osób),
  • Duża Firma (zatrudniająca od 250 osób).

Tytuły i wyróżnienia

W konkursie nagrodzeni zostaną laureaci pierwszych miejsc w każdej z kategorii, mogą zostać również przyznane wyróżnienia specjalne.

Laureaci nagrody Top Menedżer: Galeria najlepszych przedsięb...

Kandydaci

Kandydaci do walki o tytuł będą oceniani pod względem skuteczności w zarządzaniu firmą, jak poradzili sobie w trudnej sytuacji związanej z COVID-19 odnosząc wyraźny sukces, czy są cenieni przez współpracowników oraz lokalne środowisko biznesowe, czy przestrzegają zasad prawnych oraz reguł zdrowej konkurencji, czy są wrażliwi na potrzeby społeczne i prowadzą działalność charytatywną i wspierają lokalne inicjatywny.

Wyniki i wręczenie nagród

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste przyznanie tytułów Menedżera Pomorza 2020 odbędzie się w czerwcu. Czytelnicy Dziennika Bałtyckiego będą mogli poznać sylwetki najlepszych menedżerów w serwisie internetowym Dziennika Bałtyckiego raz w specjalnym dodatku do wydania gazetowego.

Partner główny konkursu

Regulamin konkursu

Wideo

Dodaj ogłoszenie