Wszystkie salony Empik na Pomorzu pozostają otwarte. Trwa promocja do -50% na książki

Materiał informacyjny Empik
Salony Empik pozostają otwarte – nie dotyczą ich nowe obostrzenia w województwie pomorskim obejmujące obiekty handlowe. Bezpieczeństwo zakupów zapewnia ścisły reżim sanitarny i szereg udogodnień dla klientów. Osoby szukające inspiracji na wiosnę mogą skorzystać z promocji do -50% na wybrane książki, w tym te kucharskie i poradniki.

Bezpieczeństwo i komfort zakupów

Oprócz podstawowych środków ochrony Empik proponuje klientom dodatkowe usługi, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort zakupów. W wybranych salonach w Warszawie, Radomiu, Legionowie, Piasecznie i Sochaczewie dostępna jest usługa Premium Pay&Go, dzięki której można samodzielnie skanować produkty przy półkach i opłacać je przez aplikację mobilną Empik. W pozostałych sklepach rekomendowane są płatności bezgotówkowe oraz korzystanie z kas samoobsługowych pozwalających ograniczyć kontakt z pracownikami. Ponadto Empik umożliwia rezerwację produktów w aplikacji mobilnej Empik i na stronie Empik.com. Zamówienia są gotowe do odbioru w dowolnym salonie Empik już po dwóch godzinach.

Korzystaj w pełni z wiosny

We wszystkich salonach Empiku trwa promocja “Wiosenny powiew inspiracji” oferująca wybrane tytuły ze zniżką aż do -50%. Do 23 marca można sięgnąć m.in. po liczne książki kucharskie, jak na przykład “Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku” Agnieszki Maciąg, czy poradniki do jogi - “Joga jest piękna” Marty Kucińskiej. Osoby lubiące spędzać wolny czas na świeżym powietrzu docenią przewodniki po ziołach i roślinach ogrodowych, jak “Zielarnia. Jak czerpać ze skarbów natury” czy “Wielka księga ogrodnika i działkowca. Praktyczny poradnik” Wolfganga Kawollka.

Z kolei dla osób poszukujących na wiosnę designerskiej wyrazistości w wybranych salonach udostępniono limitowaną kolekcję przedmiotów codziennego użytku z dziełami najsłynniejszego twórcy graffiti na świecie, Banksy’ego. Kultowe prace artysty, takie jak dziewczynka unosząca się na balonach czy charakterystyczne szczury ozdobiły m.in. kubki, notesy i torby.

Wygodny odbiór zamówień

Kolekcja Banksy’ego oraz książki biorące udział w promocji “Wiosenny powiew inspiracji” są dostępne również na Empik.com. Złożone na platformie zamówienia można odebrać bezpłatnie w wybranym salonie Empik albo skorzystać z darmowej dostawy kurierem w ramach programu Empik Premium (więcej info) lub do paczkomatów i innych punktów odbioru w ramach Empik Premium Free (więcej info). Największymi rabatami, sięgającymi aż 40%, objęte zostały perfumy. Zniżki do -30% obowiązują zaś na wybrane produkty do pielęgnacji ciała i makijażu oraz akcesoria pielęgnacyjne. Użytkownicy programów Empik Premium i Empik Premium Free mogą skorzystać także z dodatkowych rabatów.

Zobacz ofertę "Wiosenny powiew inspiracji"

Zobacz pełną kolekcję Banksy’ego

Dzięki zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego Empiki są bezpieczne zarówno dla odwiedzających, jak i dla pracowników. Na miejscu obowiązują nakazy zasłaniania nosa i ust, zachowania wyznaczonych odległości w kolejkach, a także limity w liczbie klientów. Osoby przebywające w salonach mają także zapewniony stały dostęp do środków dezynfekujących.

Lista wszystkich salonów wraz z godzinami otwarcia dostępna jest na stronie https://www.empik.com/salony-empik.

Dodaj ogłoszenie