Właściciele sklepów spożywczych czekają na głosy swoich klientów w ogólnopolskim konkursie „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości”

Materiał informacyjny Grupy Eurocash
Udostępnij:
Ponad 1 000 przedsiębiorców z całego kraju, walczy o tegoroczny tytuł „Herosa” w konkursie promującym polskie sklepy niezależne, czyli zarządzane i prowadzone przez ich właścicieli, a nie wielkie i centralnie sterowane sieci handlowe. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości ok. 700 000 złotych. O ich przyznaniu zdecydują klienci sklepów oraz jury, w skład którego wchodzą m.in. Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, Rafał Brzoska, prezes firmy InPost, czy Krzysztof Pawiński, prezes firmy Maspex. By wygrać, właściciele sklepów potrzebują głosów swoich klientów. Głosowanie trwa tylko do 14 sierpnia.

Pani Grażyna nie traktuje sklepu jako miejsca pracy, lecz bardziej jak swój dom. Wkłada w niego całe swoje serce i dba by każdy klient był zadowolony.

W czasach, kiedy dyskonty wyrastają na każdym rogu, wybieram sklepy, gdzie na klientów patrzy się bardziej przyjaźnie, gdzie nie jesteś tylko koszykiem zakupów, ale osobą. To fajne uczucie, kiedy sprzedawca pamięta jaki sernik zawsze kupujesz. Ja to doceniam.

Pan Wiesław to przede wszystkim niesamowity przedsiębiorca, menadżer i pracodawca, fachowiec w swojej branży, jakich obecnie na rynku jest bardzo mało. Dzięki swojej pasji stworzył miejsce przyjazne lokalnej społeczności.

Pani Patrycja to bardzo życzliwa osoba, która w handel wkłada swoje całe serce, dlatego zyskała tak ogromne uznanie wśród swoich klientów.

Ale ten sklep ma super klimat! Zawsze stąd wyjdziesz z siatką pełną smakowitych produktów oraz koszem pełnym uśmiechów szalenie kochanych ekspedientek i cudownej Pani Ani. Szóstka z plusem!

Tak o startujących w konkursie „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości” właścicielach sklepów piszą ich klienci, którzy już oddali swój głos.

„Herosi Polskiej Przedsiębiorczości” to coroczny, ogólnopolski konkurs skierowany do właścicieli lokalnych sklepów spożywczych. Do II etapu – głosowania klientów – zakwalifikowało się ponad 1 000 przedsiębiorców. Najwięcej zgłoszeń otrzymano z województwa mazowieckiego (115), śląskiego (105), podkarpackiego (92), lubelskiego (91) i wielkopolskiego (90). Spośród nadesłanych zgłoszeń aż 100 laureatów wybiorą zarówno głosujący internauci i niezależne jury, w skład którego wchodzą m.in. mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak, Rafał Brzoska - prezes InPost, Krzysztof Pawiński – prezes firmy Maspex, znanej z produktów takich marek jak Lubella, Tymbark, Łowicz oraz grono ekspertów. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości niemal 700 tys. zł. Jury przyzna 75 nagród po 7 500 zł, a klienci sklepów 25 nagród po 5 000 zł.

Jak mogą głosować klienci sklepów biorących udział w konkursie?

Aby oddać swój głos wystarczy zalogować się na stronie konkursowej i w wyszukiwarce odnaleźć swój ulubiony sklep, w który robimy codzienne zakupy. Głos na przedsiębiorcę prowadzącego sklep, w którym robimy zakupy możemy oddać w pięciu kategoriach:

• Odwaga biznesowa: osoby z tej kategorii podejmują odważne ruchy w prowadzonym przez siebie biznesie i nie zważają na przeciwności.
• Motywacja do rozwoju: to kategoria dla osób, które wykazują się determinacją w swoich działaniach.
• Innowacyjność: oznacza, że przedsiębiorcy wdrażają własne pomysły, inicjują praktyczne rozwiązania, które w znaczącym stopniu przyczyniają się do ulepszenia i/lub unowocześnienia ich sklepu.
• Wytrwałość w działaniu: W tej kategorii nagradzamy przedsiębiorców, którzy (często mimo wielu przeciwności) działają na rynku detalicznym od wielu lat.
• Odpowiedzialność za innych: wyróżniamy tych, którzy regularnie wspierają inicjatywy społeczne, aktywnie uczestniczą w życiu społeczności (nie tylko poprzez wsparcie finansowe), uwzględniają dobro otoczenia, działają w trakcie epidemii poprzez np. zbiórki dla medyków czy wprowadzanie własnych dodatkowych zabezpieczeń w sklepie.

Lista sklepów i przedsiębiorców zgłoszonych w konkursie znajduje się TUTAJ. By oddać głos na przedsiębiorcę prowadzącego sklep w pobliżu naszego miejsca zamieszkania, w wyszukiwarkę na stronie konkursu, wystarczy wpisać nazwę naszej miejscowości.

Na głosujących klientów także czekają nagrody. Do wygrania jest 25 ekspresów marki Tchibo Cafissimo Easy z zapasem kapsułek na trzy miesiące.

Lista nagrodzonych przedsiębiorców zostanie opublikowana po 6.09.
Więcej informacji o konkursie na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie