Wkręć się w pomaganie razem z AmberSky

reklama

W najbliższą sobotę 10 września każdy, kto zakręci się na kole widokowy AmberSky ma szanse dołożyć swoją cegiełkę na rzecz hospicjum dla dzieci.

Kręcimy się na rzecz Fundacji Pomorze Dzieciom
Fundacja Pomorze Dzieciom zapewnia opiekę medyczną nieuleczalnie chorym dzieciom w ich rodzinnych domach. Aktualnie opiekuje się 20 małymi pacjentami. I choć trudno to sobie wyobrazić, już wkrótce może zabraknąć pieniędzy na dalsze funkcjonowanie tego miejsca. Musimy dotrwać do połowy 2017 roku, do uzyskania kontraktu z NFZ. A będzie to możliwie jedynie dzięki ludziom o wielkich sercach, dzięki którym możemy tworzyć miejsce dla nieuleczalnie chorych dzieci, gdzie każda chwila jest tą jedyną, najpiękniejszą, bo może być ostatnią. Trafiają do nas dzieci, dla których współczesna medycyna nie zna ratunku. Każda zbiórka pieniężna to realna pomoc dla naszych małych pacjentów. Dziękujemy AmberSky za ogromne wsparcie i jednocześnie wszystkich prosimy o pomoc. Bądźcie z nami 10.09.2016r. przy kole widokowym w Gdańsku – mówi Ewa Liegman, Prezes Zarządu Fundacji Pomorze Dzieciom

Razem możemy więcej!
W sobotę 10 września na tarasie przed kołem widokowym AmberSky
będziemy produkować dobre uczynki. W tym dniu wolontariusze hospicjum Pomorze Dzieciom przeprowadzą zbiórkę na rzecz swoich podopiecznych. Każdy kto wesprze hospicjum i przekaże 8 zł na opiekę nad nieuleczalnie chorymi dziećmi otrzyma aniołka
z masy solnej „na szczęście”. Do akcji przyłączy się również AmberSky! W najbliższą sobotę dochód ze sprzedaży co 10 biletu na przejazd kołem, trafi na konto hospicjum dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby hospicjum są ogromne i każda pomoc się przyda. Podobne akcje o charakterze charytatywnym i społecznym planujemy prowadzić cyklicznie, by wspomagać najbardziej potrzebujących. Wierzymy, że razem możemy więcej, dlatego zapraszamy do wspólnego pomagania z AmberSky. Im więcej będzie nas w sobotę na kole, tym więcej pieniędzy uda się przekazać chorym dzieciom. – mówi Anna Kowalska, Rzecznik Prasowy firmy SkyWheels.

1 000 biletów na cele charytatywne
Firma SkyWheels, właściciel AmberSky, 1000 biletów na przejazd kołem przekaże dzieciom z pomorskich domów dziecka. Taki gest sprawi, że podopieczni regionalnych placówek będą mogli przeżyć niezapomnianą przygodę i zobaczyć Gdańsk z zupełnie nowej perspektywy, całkowicie za darmo.

Wideo