MSZZaktualizowano
Wisłą Puławy zremisowała z Chojniczanką Chojnice 3:3 Monika Wantoła
Chojniczanka Chojnice zremisowała na własnym stadionie z Wisłą Puławy 3:3. W 65. minucie, po golu Pawła Zawistowskiego na 3:1, wydawało się, że nic nie może odebrać zwycięstwa lepiej grającym gospodarzom. Między 71. a 73. minutą Wisła zdołała jednak zdobyć dwa gole po stałych fragmentach gry i do końca nie oddała remisu.

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Materiał oryginalny: Wisła Puławy wyszarpała punkt w Chojnicach. Dwie minuty szoku Chojniczanki [ZDJĘCIA] - Gol24

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.